Giriş Kayıt
Yorumlar (7)
avatar
(78) -
Gerçek bir hikayenin uyarlaması olmasa çok etkilenilecek bir yapım değil. Geçmiş yıllarda benzerleri sayısızca olan filmlerden aslında. Seyir keyfi yerinde ortalama ve üzeri bir drama olmuş. Macera kısmı ön plana çok çıkmıyor. Aile içi diyaloglar çok amatörce geldi bana. Ancak kızın cesareti azmi bile taktire şayan. Filmin sonunda da gerçekliğini ve ciddiyetini görebiliyoruz.
6


avatar
(5361) -
Aslında izlemeyi düşünmediğim bir filmdi. Fakat film yokluğunda bir bakayım dedim. Baştan sona sıkılmadan en çokta son çeyrekte inanılmaz gerildiğim bir film oldu. Bir sahnenin dışında
Sürprizbozan: Göster
harikulade bir filmdi. Azmim ve özgüvenin birleştiğinde neler yapılabileceğini bize gerçek hayatta yaşamış olan jessica watson'a gönülden tebrikler. Bu başarı öyküsünü sıkılmadan izleyeceğinizi düşünüyorum ve tavsiye ediyorum.
8


avatar
(353) -
Gerçek dokunaklı ve lham verici bir hikaye. Tam bir cesaret işi. Ailece izlenecek yer yer heyecanlı ve duygu yüklü bir film. Kaçırmayın!


avatar
(529) -
Film o kadar sürükleyici ki nasıl başladı ve bitti anlamadım. Hırs ve azim duygusunu çok iyi vermişler. Gerçek bir hikâye olması da filmi çok daha ilgi çekici yapıyor. İnsana ilham veren filmlerden.
8


avatar
(7251) -
Kusursuz fırtınaya kafa tuttuğu anlar çok gerildim. Böyle hikayelerin, böyle filmlerin hastasıyız. Anna Paquin, Cliff Curtis gibi ünlü oyuncular var. Ayrıca spartacüsteki genç sezar burada muhabir rolünde… Tam bir aile filmi, her anıyla ilginizi çekecek, duygularınızı her anlamda tavana vuracak bir yapım. İyi seyirler olsun. Filmin başındaki şarkı empire of the sun - walking on a dream, aynı grubun were are the people şarkısı vardır, şiddetle tavsiye ederim.


avatar
(765) -
Denizlerde geçen sahneler dışındaki senaryo çok boş geçilmiş. Bu kısımda özellikle hocanın hikayesi üzerinde durulabilrdi. Yani daha çok flashback olabilirdi. Gençler için ilham alınabilecek tarzda sıcak aile filmlerinden. Vampirli, entrikalı, kanlı film ve diziler yerine bu tarz yapımları bulup izlemek, başarılı bir hayat ve karakter gelişimi için çok daha uygun olacaktır.
6


avatar
(95) -
Gerçek hikaye olmasa amma sallamişlar diyeceğiniz türden bir hikaye. Gerçekten bu yaştaki bir insanin bunu başarabilmiş olmasi inanilmaz. İşin fiziki zorluğu yanında psikolojik zorluğu da çok fazla. Oldukça iyi uyarlanmış , elbette seyircinin sıkılmamasi için ilaveler yapilmistir ama bence kararinda ve guzel olmuş. Ailecek zevkle izlenir..
7


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023