Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
default avatar
(3) -
Filmin temposu ve görüntü efekti o kadar güzeldi ki konu falan umrumda olmadı büyük bir zevkle izledim
9


avatar
(35) -
Konu sıradan fakat efektler güzel ,baştan sona da temponun inmediği bir film olmuş sıkılmadan izleyebilirsiniz.
7


default avatar
(125) -
Sıkılmadan izliyebileceğiniz bir film ama akılda kalacak bir film değil,ama böyle bir depremin olma ihtimali bile çok korkutucu özellikle de İstanbul'da olursa,böyle Dwayne Johnson gibi bir tane değil binlerce kahraman lazım olur bize İstanbulu kurtarmak için...
7


Yorumlar (122)
default avatar
(36) -
Maraş depreminden bir yıl sonra izledim. İnanılmaz ürkütücüydü. Maraşta neler yaşandığını farklı bir gözle görmüş oluyorsunuz. Filmde bir sürü mantık hatası olmasına rağmen izlenir. Bir de her yerden, her şeyden son saniyelerde kurtulma klişesinden de artık usandım. Keşke bu kadar çok kullanmasalar.
5


avatar
(4262) -
Deprem, tsunami gibi felâket filmleri kolay kolay çekilmiyor çekilse bile kaliteli olan sayısı çok az. Görüntüler şahane ama yeteri kadar etkili anlatıldığını düşünmüyorum. Daha vurucu ve etkisinde kalacak şekilde dizayn edilebilirdi. Hiç düşmeyen temposu ve aksiyonuyla yine de izlenebilir.
6


avatar
(8) -
Yorumlara şöyle bir göz gezdirdim ve inanamadım.. Senaryo boş ama efektler için izlenir demişler. Şaka falan mı yapılıyor? Filmde 8 küsurluk deprem oluyor millet rahat rahat koşturuyor Gülücük Gerçekçilik sıfır. Yıkım sahneleri desen ayrı bir fiyasko, hiçbir sallantı yok binalar çatır çatır çatlıyor. Yani ne desem boş ya, inanılmaz kötü bir film. İnsanlarımızın böyle filmlere görsel efekt için izlenir demesi aklımı oynatıyor Gülücük Yorumlara bakarak izlememezlik etmeyin, hızlı hızlı geçerek özellikle deprem sahnelerinde normal akışta izleyin ardından gelin bu yorumuma like veya dislike verin. Ne düşüneceksiniz gerçekten merak ediyorum Gülücük
3


avatar
(7) -
Klasik yorumlardan birini yazmaktan başka seçeneğim yok maalesef, klişelerle dolu fakat efektleri iyi olan siradan basit bir film bana göre. Mesela gerilim yoktu bana göre, bazi doğal felaketler filmlerinde gerilim had safhada olur. Örneğin 98 yapımı Deep Impact filmi, bu kadar çok şaşaali efetkler olmamasına rağmen seyirciyi koltuğuna çivileyecek kadar iyi gerilim hissediyorsun. Bu film de ne heyecan ne de gerilim, hiç birsey hissetmedim.
6


default avatar
(51) -
ülkemin dünya çapında ki film eleştirmenleri hemen toplanmış harika ya.. İzleyin izlettirin inanılmaz bir emek var filmde. elli tl lik klavyelerde heba oluyor filmler.
8


avatar
(391) -
Sinemada izlemediğim için kendime kızdığım film. O sahneler, o efektler sinemada çok daha göz doldurabilirdi... 6/10
7


avatar
(806) -
Görsel efektlere bu kadar zaman ayıran film ekibi, masa başında kurgu ve senaryoya da bu kadar titizlikle eğilseydi çok daha başarılı bir film ortaya çıkabilirdi. Görüntüler çok hoş ama senaryosu boş bir film. Buna rağmen bence izlenmeye değer bir film.
Sürprizbozan: Göster
7


avatar
(2674) -
son derece basit bir yapım olmuş... seyrederken heyecanlanmadığım ve etkilenmediğim nadir felaket filmlerinden biri ...
4


avatar
(270) -
Çok büyük beklenti içine girmeden türüne göre sıkılmadan izlenilip unutulacak bir film olmuş.Oyunculuk senaryo aramaktan ziyade olayların aksiyon kısmıyla ilgilenirseniz güzel vakit geçirebilirsiniz.
6


default avatar
(29) -
Çok büyük bir deprem oluyor...Yüzbinlerde insan ölürken yetim kalırken sakatlanırken evsiz kalırken !!!!!!!! Bir Babanın kocasını aldatan karısını kurtarış serüvenini,Bu Babanın gençiğini ve güzelliğini kullanarak erkek arkadaş edinene kızını kurtarma çabaları...Görsel olarak çok güzel film görsel olarak depremi anlatıyor film içerik başka birşey anlatıyor
1


avatar
(144) -
Öncelikle şunu belirteyim filmin türü kısmında Gerilim yanlış olmuş.Macera olacaktı. Çünkü bu filmde gerilim öğesi mevcut değildir.Filmin IMDB linkinden de görebilirsiniz.

Filme gelirsek, Ailece izleyebileceğiniz her sahnesi aksiyon dolu gerilim dolu bir yapım. Film boyunca "vay be nasıl yapmışlar ama" diyorsunuz sanki içinizden. Ancak hafiften Amerika yine bir numaradır mesajı içeriyor. Aslında haklılar bende böyle bir film yapsam,kafamda kurduğum senaryoyu görselleştirip gösterebilsem insanlara, bende kendimi överim.
Oyunculuklar, müzikler bence gayet başarılı.Hikayeyi zaten hepimiz biliyoruz. Gereksiz tek bir sahne yok. Keyifle izledim. iyi seyirler.
8/10
8


avatar
(11) -
Bir filmi sıkılmadan izlemek önemli, ve bu film kesinlikle sıkılmadan izleniyor. Birde soundtrack beğenilince filmi de izlettiriyormuş. Bunu da ilk kez bu filmde yaşadım.
7


avatar
(11) -
bence böyle tarz felaket filmlerine göre efektleri gayet başarılıydı. Film izlerken de bazı şeylere takılmamak lazım yok depremden yürüyerek kaçtı falan gibi. Bir filmi izlerken kendini karakterlerin yerine koyman lazım ki filmden zevk alasın. Ben kendimi o adamın yerine koydum
Sürprizbozan: Göster
Bu heycanı verebildiyse film sana bişeyler katabilmiş duygu yüklemiş ve başarılı olmuş demektir. O yüzden bence bir filmden ders çıkarabiliyorsanız yada size güzel hisler yaşatabiliyosa anlık bile olsa o film güzeldir ve izlenir Wink iyi seyirler dilerim


avatar
(193) -
Filmde görsel efekler dışında bi kurgu yok.Boş bi filmi görsellikle doldurup film diye sunmuşlar.
6

Cevaplar (1)
default avatar
(18) -
İşte bu


0
| Bildir


default avatar
(2) -
Harika film sıkılmadan her anı heyecan dolu film mutlaka izleyin


avatar
(463) -
filmin başındaki helikopter sahnesi çok iyidi, sonradan aynı tadı vermedi ama bir defa izleyin derim, 10/6,5
6


default avatar
(7) -
film gerçekten çok güzeldi baştan sona kadar full aksiyon dolu sahneler var hiç sıkılmadan izledim arkadaşlar zaman kaybı değil kesinlikle izleyin bir babanın kızına karşı duyduğu sevgiyi çok anlatmışlar


avatar
(231) -
Filme sadece aksiyon açısından baktığımızda iyi diyebiliriz. Gerisi çöp. Ayrıca kadro daha iyi olabilirdi Dwayne Johnson harici.
6


default avatar
(14) -
Efektler başarılı tamam ama oyunculuk, kurgu çok çok başarısız.
5


avatar
(898) -
Depremin gücünü oldukça iyi anlatmışlar.Görsel efektler çok çok başarılıydı.Oyunculuklar ve senaryoda iyi denebilir.ABD yapımı filmlerin bazı klişe sahneleri vardır son saniyede atlama,son saniyede kurtulma bunlar filme biraz basitlik katmış sanki ama genel anlamda filme bakacak olursak izlemenizi tafsiye ederim ... Saygılar


‹ Önceki 1 2 3 4 ... 6 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film