Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(493) -
Joe'nun insanları ustalıkla manipule etme yeteneği olduğu vurgulanmasına rağmen ben elle tutulur bir manipulasyon diyaloğu hatırlamıyorum dizide. Yani onca ruh hastası katil ya da katil olmak isteyen insan sırayla adamı hapishanede ziyaret ediyor ve gerektiğinde intihar edecek kadar etkilenebiliyorlar 5-10 dakikalık görüşmelerle. Fazla zorlama bir senaryo. Herkesin Joe'nun adamı olabileceği mesajını vererek de olabilecek bütün potansiyel sürprizleri alıp götürdü zaten ilk birkaç bölümle. Bu saatten sonra dizideki hiçbir şey beni şaşırtmaz ve heyecanlandırmaz.
6


avatar
(182) -
Dizinin müzikleri de ayrı bir güzel, araştırdım ve buldum, sizlere de yazayım dedim;

Sürprizbozan: Göster


Güncel olarak yazmaya çalışırım.
7


avatar
(11) -
Şok İlk 3 bölümü kafamda milyon tamne soru işareti ile geride bıraktım. Asıl merak ettiğim bütün hikaye tek bir adam ve onun takipçileri etrafında geçecekse dizinin gelecek bölümlerini nasıl devam ettirecekler. Bir yerden sonra tıkanmaz ve devam ederse her bölümünü sabırsızlıkla bekleyeceğime eminim. Zeki katilleri özlemiştik. Birde çıraklar bukadar denyo olmasa tadından yenmez.
8


Yorumlar (97)
avatar
(176) -
Marilyn Manson-Sweet Dreams Dışında çok kötü bir dizi. Doksanların pembe dizileri vardı akıcı ama insan aklıyla dalga geçen her türlü absürtlüğü ve saçmalığı senaryo ya yediren diziler aynen öyle bir yapım. bir kaç bölüm izlerseniz ne dediğimi anlarsınız. bu kadar mantık hatası ve saçmalık olmaz deyip bırakırsınız.


default avatar
(13) -
İlk sezon için söyleyecek söz bulamıyorum. Çok güzeldi. Ama 2. sezonun ortalarından itibaren ve hele hele 3 sezon tam bir fiyasko...
6


default avatar
(5) -
vay arkadaş 3 sezon yayınlanmış bu dizi be Elvis bu nasıl iştir ben 1 sezonun yarısına dayanamadım
zevk meselesi ne yapalım


default avatar
(2) -
Dizi senaristi mi,yapımcısı mı, yönetmeni mi her kimse, FBI ya bu kadar gıcıksan, git yüz yüze konuş adamlarla, sorununuz neyse aranızda halledin. FBI yı madara edeceğim diye bu kadar insanla kafa bulmayın, ayıp oluyor...


avatar
(215) -
Vampire Diaries'in de yapımcısı olan Kevin Williamson amcamız ölen karakterleri diziye geri almayı seviyor sanırsam. Vampire Diaries zaten fantastik, kesin ölüm diye bişey yok. Following'de de "akıllardan" silinmiyor Gülücük
Ryan'cığımın işi zor Wink
7


avatar
(182) -
3. sezonda dizide çalan müzikler;

Sürprizbozan: Göster
7


avatar
(393) -
Olumsuz yorum yapanlar, fazla söze gerek bırakmayarak, her şeyi yazmışlar. Eklenecek fazla bir şey yok... Fakat şu 2. Sezonun 14. Bölümü... Yav arkadaş gerçekten zırvalamanın dibine vurmuşsunuz artık... çok boş vaktiniz varsa ve elinizde izleyecek başka bir şey yoksa izleyin (ya da boş verin, kitap okuyun)
6


avatar
(587) -
Bu nasil sacma bir son yahu. Zoraki bir gelecek sezon bizleri bekliyor. Ilk bolumde neyin ne olacagi belli olur zaten.
8


default avatar
(4) -
cok guzel bır dızı herkese tavsıye ediyorum


default avatar
(5) -
Arkadaşlar hakikaten çok zorlama olmuş... iki sezonu da izledim... ilk sezon bir kaç bölüm iyi gibi ama ondan sonra tamamen monotonlaşıp saçma bir kovalamacaya dönüşüyor... çok zeki olduğunu iddia eden katile karşı çok zeki olduğunu iddia eden ajanlar var ama daha 3. bölümde konunun kapanması gerekirken öyle saçma olaylarla aksiyonlar başlıyor ve o kadar basit şekilde bitiyor ya da erteleniyor ki yuh diyor insan ve hatta sonlara doğru artık bitse diye bekliyorsunuz... True Detective ile karşılaştırmışlar bu diziyi ama onun yanına bile yaklaşamaz... 7 küsür puanı nasıl aldı hayret....


default avatar
(50) -
Yok yok inanmayın siz dizi çok kötü diyenlere,hepsi izlemeye devam ediyordur eminim. Kabul, mantık hatası çok,ama sürükleyici ve çarpıcı bir senaryo.Sırf joe nun oyunculuğu için bile izlenir. Rome izleyenler bilir.
9


default avatar
(18) -
Birinci sezonu keyifle izledim. İkinci sezonu zorlama ile izliyorum. Sanırım iptal olur bu dizi.

Cevaplar (1)
avatar
(182) -
İzlerken bana da öyle oldu ama, 3. sezon onayını çoktan aldı bile.
7


2
| Bildir


default avatar
(3) -
Dizi boş zamanım bol olduğu için izleniyo, sıkıldığım zamanlar da yok değil hani. Ancak bunun için yazmadım yorumu Joe Carroll iş falan bulamazsa STV'de Oktay Usta'lık yapar gibi geldi. Çok benziyolar.


default avatar
(18) -
İzlediğim birkaç bölümden sonra dedim ki herhalde Amerika'nın yarısı bu kötü adamın adamları diğer yarısı da dedektifin..Tuhaf..


avatar
(1818) -
Her ne kadar bu tarz konuya sahip diziler ilgimizi çekse de bu dizi ilginin tam da çorbasını yapmış durumda. Herkes Joe'nin adamı çıkıyor. Joe bile Joe'nin adamı Şok düşünün o derece. Kurgu sağlam dursa da baya baya bayan bir dizi. Yeter artık diyorsunuz bu kadar da saçmalığa izin verilmemeli. Biraz insan haklarına saygınız varsa bu dizi yasaklarsınız be. Artık belli bölümden sonra can sıkıntısı artıyor. Size tavsiyem oturun daha güzel, kaliteli diziler izleyin. Bu dizi tamamen zaman kaybıdır.
6

Cevaplar (2)
default avatar
(76) -
Vay anasini sen beğenmedin diye diziyi kaldırsınlar. Izleme arkadaşım o zaman çok büyük bir kayıp olmaz senin için


0
| Bildir
avatar
(1818) -
Öncelikle yorumun için teşekkürler; herkes fikirlerini söylemekte özgürdür, ama dostum insanı insan yapan edeptir.
6


0
| Bildir


default avatar
(1) -
Diziyi 2. sezon 4 bölümünde farkına vardım.Zaman geçirmek için ilgimi çekecek dizi arıyodum.Bence tam isabet ilk sezonu 1 gün içinde izledim.şuan alt altyazı takibindeyim son 2 bölüm biraz daha dikkat çekici olmasa ilk sezonun hatırına bende alışkanlık yaptı izlemenizi tavsiye ederimm.. Süperrrrrr Süperrrrrr
10


default avatar
(54) -
yahu kardeşim bu kadar saçma bu kadar basit bir dizi görmedim ya ahududu adayı resmen
4

Cevaplar (1)
avatar
(1818) -
hahahahaha Çok doğru birinci seçilir.
6


2
| Bildir


default avatar
(5) -
Diziyi ilk başladığı andan itibaren takip etmekteyim.Ama bu 2.sezonda hele ki son bölümde bu kadar saçma bir dizi haline geleceğini tahmin etmezdim.Yazık...


avatar
(182) -
Dizinin ilk zamanlardaki popülaritesi iyiydi, çünkü iyi bir konu vardı ve güzel şeyler çıkabilirdi. Ancak, sonlara doğru işler sarpa sarmaya başladı ve belli bir süreden sonra sıkmaya başladı. Belli bir süreden sonra, senaryo tıkandı da diyebiliriz. 2. sezona giriş yapılan bölüm için oldukça heyecanlıydım. Bölüm iyi de başladı ancak, diziye katılan ekstra karakterler yarardan çok zarar mı getirecek bunu ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Bana göre, 2. sezon 1. sezondan bıraktığı yerden devam ediyor. Umarım biraz daha iyiye gider bu durum.
7


avatar
(182) -
Dizinin müzikleri de ayrı bir güzel, araştırdım ve buldum, sizlere de yazayım dedim;

Sürprizbozan: Göster


Güncel olarak yazmaya çalışırım.
7


‹ Önceki 1 2 3 4 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024