Giriş Kayıt

The Three-Body Problem (2023) Yorumlar


Tv Dizisi

Yorumlar (6)
avatar
(40) -
Netflix versiyonunu izledikten hemen sonra başladım. Senaryoyu biliyor olmanın ve daha önce Çin yapımı dizi izlemediğimden dolayı ilk bölümler yavaş ve sıkıcı geçti. Ortalarına doğru oldukça ilgi çekici bir hale gelerek Netflix versiyonundan daha iyi olduğunu, ikinci yarısında ise muhteşem bir yapım olduğunu gösterdi. Netflix versiyonuna göre daha detaylı, çarpıcı ve gerçekçi.

Sırada kitabı ve devam kitapları var.

Ayrıca buradan indirdiğim İngilizce altyazı kusursuz.
10


default avatar
(51) -
Netflix dizisini izledikten sonra başladım, ondan çok daha detaylı ve güzel. Altyazısını çevirecek yüce gönüllü çevirmenlere şimdiden teşekkür ederim. Bence mutlaka çevrilmesi gereken bir dizi.
10


default avatar
(1) -
Çok çok iyi. Bilimsel öğeler çok fazla kullanılmış ve çok fazla derine inilmiş. Dizide her yönden çok emek var. Görsel efektleri yeterli buldum, atmosfer ve çekimleri de çok beğendim. Netflix'in dizisi rakip bile olamaz.
9


default avatar
(7) -
Cixin Liu'nin üçlemesinin ilk kitabı olan "3 Cisim problemi" 30 bölümlük diziye uyarlanmış. Umarım gerisini de yaparlar. Dizi, kitabı çok iyi takip ediyor ve oldukça iyi yapılmış. Kitapları da okumuş biri olarak dizide henüz yadırgadığım hiç bir şey olmadı. Netflix de 2024 Mart ayında 8 bölümlük bir dizi çıkaracak ama korkarım Çin versiyonunun yanında epey bir yavan kalacağa benzer. Meraklılarına tavsiye ederim, dizi çok iyi.

Cevaplar (1)
avatar
(71) -
Çıkardı ve tam da dediğin gibi yavanın da ötesinde kaldı. Hatta kitaptan filme bundan daha iyi aktarım yapılamaz desem yeridir. Tek eleştirebileceğim şey görsel efekt olur. O da olsaymış süper ötesi olurmuş. Amazon'da da yayınlanmış bir süre ama şu an kaldırmışlar gözüküyor. Belki netflix'in dizisine karşı tekrar yayınlarlar...
9


1
| Bildir


default avatar
(1) -
İlk bölümünü Youtube'da İngilizce altyazılı olarak izledim (https://www.youtube.com/watch?v=YrLompD6e_k&t=0s). Cixin Liu'nun "Three Body Problem" üçlemesini hayranlıkla okumuş biri olarak uzun zamandır film/dizi olarak izlemeyi çok istiyordum. İlk bölüme bakarak, kitaba son derece sadık ilerlediğini söyleyebilirim. Diğer bölümlerini de izlemeyi sabırsızlıkla bekliyorum.


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film