Giriş Kayıt
Yorumlar (6)
avatar
(309) -
Kore sineması son dönemde iyice irtifa kaybediyor. Senaryolar daha zayıf ve mantıksız, atmosfer inandırıcı değil, sadece aksiyon sahnelerine yükleniliyor. Bu film de aynı şekilde. Filmin hikâyesi başladığı anda (bir seyirci olarak) "böyle bir saçmalık olamaz" diye düşünüyorsunuz ve finalde de haklı olduğunuzu anlıyorsunuz. öte yandan, film ve dizilerdeki bu ergenleri tanrılaştırmak hastalığı nedir yahu? Kusmak istiyorum. Bir ergen 16-17 yaşına gelmişse, her istediğini yapabilir, kimse ona karışamaz rezaletini anlayamıyorum. Biz de o dönemi yaşadık ama gayet usturupluyduk. Herşeye isyan eden, dilediğini yapan birisi hiç olmadık. Neyse, filmin öyküsündeki ikinci tutarsızlık ve beni öfkelendiren husus, 17 yaşındaki kız istediği haltı yiyebilir ve bizim başrol oyuncumuz da "aman bana bulaşmasın da... " modunda... Velhasılı, filmin sadece aksiyon sahneleri iyiydi. Onun haricinde hikâye 8. Sınıf klişe, oyunculuklar kötü, final de hepsinden kötüydü. Kısaca tavsiye edemiyorum.
5


avatar
(1031) -
Çok kötü bir çeviri ile izledim bu yüzden film de herşey karman çorman geldi aksiyonu bol güzel bir film olmasına rağmen yer yer alakasız sahneler ve konudan kopma olayları çok var ben bunu alt yazıya bağladım ama değilse de birşey diyemem filmin en hoşuma giden yanı başrol oyuncusununu adam öldürmesi çok keyifli adam öldürüyor nedense çok hoşuma gitti


avatar
(1000) -
Kaliteli çekimleri ama vasat ve sıradan işlenen hikayesiyle sadece aksiyon severleri tatmin etmesi muhtemel. Asyalı genç kız fuhşiyatı üzerine, John wick tarzı öldüre öldüre ilerleyeren klişe bir film. Başrol hariç oyunculuk kötü. Aksiyon sahneleri sırasında çalan rock tarzı müzik de bana itici geldi.
5


default avatar
(80) -
Aksiyonu bol ve aksiyon sahneleri de güzel bir film fakat sıfır mantık olan bir film, hikaye çok saçma, baştan sona mantık hataları bol ve hikaye çok kopuk. Boş vaktiniz varsa aksiyon için seyredilebilir. Beklentiyi yüksek tutmayın.
5


default avatar
(140) -
Çok sağlam Kore action filmi, türü sevenler hiç düşünmeden izlesin, çok fazla yorum yapmaya gerek yok aslında, film start veriyor, 10dk sonra aksiyon başlıyor ve finale kadar tempo hiç düşmeden devam ediyor, dövüş sahneleri, çekimler ve oyunculuklar çok iyiydi, senaryo bilndik olmasına rağmen, kendini sıkılmadan izlettiriyor.Pişman olmazsınız.
8


default avatar
(239) -
Kore işi 1. sınıf bir aksiyon daha... Bir Jang Hyuk fanı olarak performansını fevkaladenin fevkinde buldum. Aksiyon bu adama yakışıyor be. Sahneleri dublorsüz çekmesi de takdire şayan... Gözümü kırpmadan seyrettim diyebilirim. İzleyin pişman olmazsınız. İyi seyirler olsun efendim...
7


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024