Giriş Kayıt
Yorumlar (14)
default avatar
(8) -
film genel itibariyle güzel bir suç filmi. hint mafyası nasıl olursa o kadar olmuş Gülücük türü sevenler sıkılmaz


avatar
(1009) -
Bir kaç yıl önce bir kısmını izlemiştim ortasından dalmıştım.Şimdi baştan 5 saat 20 dakika paketledim.Türkçe ses izlesen bile altyazıya ihtiyaç var.Wasseypur çok büyük bir yer değil ama patoz gibi adam öğütüyor.Zaten aynı hızla da çoğalıyorlar ya .Neyse.Müslüman Hindu çatışmasından ziyade mafyavari çatışmalar var.Ama şiddet çok fazla.Hatta epik düzeyde.Hint nameleri ile tam bir kontrast oluşturan katliamlar var.Hollywood dan veya bizden bu tür bir iki film var ama biz de sıfırbir buna çok yakın.Saf doğal organik suç alemi.
8


default avatar
(67) -
Evet gerçekten wasseypur çetelerinin 50 yıllık DESTANı olmuş. İlk başlarda anlamakta zorlansam da 5 buçuk saat su gibi geçti. Genelde Hint filmlerindeki oyunculuk abartıları bu filmde kesinlikle yoktu ve karakterler çok iyi yansıtılmış, insanı içine alan bir film 9/10
9


avatar
(20) -
Imdb top250 listesini bitirmek gibi bir hastalığım olduğu için izleyeyim dedim. İzlemez olaydım. Hint filmlerine karşı artık sağlam bir ön yargım oluştu diyebilirim. Şu dans olayına son vermedikleri sürece bollywood gelişmez. En dramatik filmde bile şarkılarla dans nedir?

Taklit ve boş bir film. Zaman kaybı.
3

Cevaplar (5)
avatar
(22) -
Bende de aynı hastalıktan var.Siz bitirebildiniz mi?


0
| Bildir
avatar
(20) -
Ara sıra listeye girip çıkan filmler oluyor. Onun dışında bitti şu anda. 250/250 ama dediğim gibi her gün yenilendiği için yeni filmler gelebiliyor bazen.
3


0
| Bildir
avatar
(20) -
Bence top 250'yi bitirmenin en iyi faydalarından biri çok kaliteli bir sürü yönetmen keşfediyorsun. Yoksa arada epey vasat filmde var yani, bana hitap etmeyen.
3


0
| Bildir
avatar
(22) -
Kesinlikle haklısınız. Evet degisim cok oluyor listede. Benim de su an izlemedgim sadece bu film var.


0
| Bildir
avatar
(49) -
Benim de öyle bir takıntım vardı bitirdim,filmleri izledikçe puan vermeniz de zorlaşıyor zaten ama 2 bollywood filmi hariç tamamladım çünkü bollywood izlemeyi bıraktım,sanırım Hindistan halkının yoğunluğu mu yoksa ergenlerin mi oyu bilmiyorum ama saçma sapan bollywood filmleri sürekli 250 listesine giriyor.Size tavsiyem hintlilerin yaptığı şu saçma filmleri şişirmeyi bırakın.


0
| Bildir


avatar
(435) -
bu kadar itici ve sıkıcı bir bollywood filmi olmaz.
5


default avatar
(500) -
çok ahım şahım değil ama gangıster severler beğeneceklerdir.çok uzun olması kötü yanı birde 2.sinin çıkacağını filmin sonunda anlıyorsunuz...İYİ SEYİRLER...
7


default avatar
(222) -
Kesinlikle izlenmesi gereken bir film. Baba fiminin hindistan versiyonu gibi. Çok güzel bir tarzda işlenmiş. Ben malataylı sürümünü izledim. O sürüm 160 dk diğer yarısı da mı var yoksa kısaltılmış mı oluyor bilen yanıtlasın?

Cevaplar (2)
avatar
(435) -
o part-1 oluyor.film toplam 320 dk.
5


4
| Bildir
default avatar
(118) -
ağzın ne söylüyor senin ? 320 dk film mi olur yahu 5.5 saat yaklaşık. bir günün 4/1 i


2
| Bildir


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film