Giriş Kayıt
Yorumlar (10)
default avatar
(3) -
İzlemekten çok zevk aldığım bir dizi Closer ın devamı gibi çekildi fakat yine de bu dizininde ayrı bir havası var.Karakterler ve oyunculuklar çok iyi.
10


default avatar
(1) -
bu dizi bu kadar ihmal edilmeyi hak etmiyor. bence devam dizisi olmasına rağmen gayet başarılı.
10


default avatar
(20) -
Bu kadar düzgün bir diziye bu kadar az ilgi, olacak şey değil. Senaryo, oyuncular, akış, ilgi merkezi çok yüksek aslında dizinin. Sadece başroldeki Sharon karakteri değil, tüm karakterlerin ayrı bir havası var bence, ve dediğim gibi, oyunculuklar çok iyi.

Çoğu polisiye diziye şapka çıkarttırır.
10


default avatar
(84) -
The Closer'ı izlemeseydim keyif alabilirdim ama ne zaman izlemeye çalışsam aklım closer'da oynayan kadına gidiyor.
6


default avatar
(98) -
The Closer kadar iyi olmasada kesinlikle izlenebilecek bir dizi. Özellikle Rusty ve Sharon arasındaki bağın günden güne güçlenmesi diziye bağlıyor insanı..


avatar
(3) -
Mary McDonnell için izlemeye başladığım, 2. sezonun sonlarına doğru sosyo-psikolojik konulara değinmeye başlayan dizi. Normalde bıcır bıcır, hızlı konuşan, espirikli McDonnell, bu rolünde ağır, ciddi, duygusal.


default avatar
(228) -
Ben diziyi çok sevdim, konsepti aynı gözükebilir diğer polisiye dizilerle ama farkı bence.Örnek verecek olursam bölümlere giriş sahneleri ile, hemde G.W. Bailey nin ve diğerlerinin aralarında ki samimi diyalogları sayesinde farklı bir hava yakalamış. G.W Bailey 'den kimse söz etmemiş ama benim çocukluğumun gerekli kötü adamıydı(Polis Akademisi). P. Akademisi serilerinde tatlı sert mizacı burada ki dizide de devam ediyor. Alaycı sert tavırları, kara mizahı ile çekilmez bir adam olsa da dizinin vazgeçilmezleri arasında. BU Diziyi izlenir kılan nadir karakterlerden biri. Hiç sevmediğim ve adeta donuk bir oyunculuk sergilediğini düşündüğüm kişi ise Marry Mcdonnell. Baş komiser(Captain) rolünde izlediğim şahıs olaylar karşında ifade özürlülüğü var sanki. Belkide çok botoks dan ötürü olabilir. Bana göre tek çekilmez kişi o.


avatar
(1687) -
The Closer’ın ardından aynı tatta bir devam dizisi; Closer`ın bittiğine üzülenler tereddüt etmeden izlemeye başlayabilir ki zaten ilk sezon topu topu 10 bölüm ve Brenda her bölüm sonrası sevip bir sonra ki bölümde neler yapacağını bekleyeceğiniz bir karakter.
7


default avatar
(3) -
brenda yı gözler arasa da ekip aynı kaldıgı için fena değil....
7


avatar
(294) -
Bir polisiye dizi daha karşımıza çıktı... Pilot bölümü o kadar hareketli değildi... İleriki bölümleri izleyip karar vermek lazım... Füüü üüü üü
7


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019