Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(158) -
Özellikle bilgisayar oyunlarını oynamayı çok sevenler; hiç durmayın direk sinemaya koşun. Böyle kaliteli filmler çok sık yapılmıyor.
8


default avatar
(34) -
Film, 2,5sa boyunca şiir gibi akıyor. Görsel zenginlik, konu, fikir orijinallikleri, eski film ve 90lara göndermeler, her şey ama her şey yerli yerindeydi. Steven abi, ben daha ölmedim demişGülücük
10


avatar
(987) -
Bugün IMAX salonda izlediğim bu film tam bir görsel şölen harikası. Hiç bitsin istemedim. Filmin içinde girerek adeta filmi yaşadım. Herkese IMAX perdede izlemenizi tavsiye ederim.
10


Yorumlar (137)
default avatar
(105) -
Çocuklarımız için hep günün nasihatlerini ederiz. Ancak onlar geleceği yaşayacaklar. Yaşıyorlarda. Bu film bizim onların geleceğine nasıl yardım etmeliyizi anlatmakta. Her haliyle güzel bir yapıt. Gelecek için bir öngörü olacak tarzda. Sıkmadan ve başarılı akışıyla finale erişiyor. Tavsiye ederim. Tavsiye de edin bence...
Sürprizbozan: Göster
9


avatar
(4064) -
Görsellik yaratılan ambiyans muazzam ancak nedenler bana inandırıcı ve mantıklı gelmedi. Türü özellikle daha genç kesime hitap ettiğinden bu türü sevmeyenlerin çok hoşlanacağını sanmıyorum.
6


avatar
(157) -
Türünün bu kalitede tek örneği olduğunu düşünüyorum, muazzam bir görsel şölen, inanılmaz bir senaryo, puanımı esirgemedim 10/10 bir filmdi, emeği geçen herkesi gönülden tebrik ederim.
9


default avatar
(7) -
bilim kurgu türünde çok başarılı ben sevdim tekrar izlemeyi başarıyor türü sevenler kaçırmasın böyleleri fazla çıkmıyor.
9


avatar
(63) -
Oyunculuk 7/10 Senaryo 8/10 İlerleyiş 8/10 Genel 8/10 çok akıcı ve harika bir film olmuş bilgisayar oyun severler hiç sıkılmadan izleyebilirler..
8


avatar
(437) -
açıkçası kötü film değil, izleniyor. bilgisayar oyunları oynayan, popüler kültürü takip eden, 30'lu yaşlarda biriyseniz gideri var. ama bu profile çok uzaksanız film sizin için ızdırap olabilir, bu konuda sorumluluk kabul etmiyorum.

ayrıca söylemeden geçemeyeceğim; film 30 senelik hollywood klişelerine boğulmuştu ve bu yüzden de biraz çocuk filmi tadı vardı. açıkçası bu durum pek hoşuma gitmedi. film spielberg etiketiyle birlikte çok daha iyisi olabilecekken çok hafif, eğlencelik, çerezlik bir film olup gitmiş. kaldı ki filmin en büyük numarası olan aksiyonu da bazen keyif veriyor, bazen vermiyor. süresi de gereksiz uzun... 2 saatten sonrası tamamen zarardı.
6


avatar
(170) -
İzleyeli baya oldu aslında ama sitede dolanırken denk geldi yorum yazayım dedim. Film keyifliydi. Amacına uygun sahneleri ile akıcı bir yapısı var. Filmin senaryosu da güzeldi. İzleyin arşivleyin.
7


avatar
(318) -
güzel bir film, izlemesi keyif verdi.. daha iyi olabilir miydi? bence evet.. özellikle kötü karakterler ortalamanın altında kalmıştı.. oyunculukları çok sırıtıyordu.. fikir olarak ilgi çekici bir konusu var..
7


default avatar
(12) -
İzlerken çok fazla keyif aldım , Sanal gerçeklik temasını çok güzel kullanmışlar , eğer bilgisayar oyunlarıyla aranız iyi ise muhakkak izlemeniz gereken bir film
7


avatar
(13) -
bu tarz filimleri sevenler icin 10 uzerinden 10 puan verilecek arsivlik bir film.. soyleyecek bir soz bulamiyorum. inanin bana harika otesi bir film..
10


avatar
(1004) -
Sonlara doğru kalite biraz düşse de keyifle izledim filmi. Özellikle yarış sahneleri alışılmışın dışında güzeldi
7


avatar
(1234) -
Oyuncular hakkında söylecek çok iyi şeylerim yok zaten film genelde sanal ortamda geçiyor. Ancak Mark Rylance acayip bir adam.
Bazı arkadaşlar çocuk filmi demişler . Katılmıyorum. Yaşım 30 üzeri ve öyle bir durum görmedim. Biraz daha kısa olabilirdi. Aksiyon bol bu uzunluk biraz hissedilmiyor gerçi. Bu tip filmlerden hoşlanmıyorum aslında. Oyuncuları görmeyi severim. Bu film ise yarıdan çoğu sanal bir ortamda.

Fikir senaryo efektler epeyce güzel. benden 7 puan. tavsiye ederim.
7


default avatar
(5) -
Steven Spielberg'den sıradışı bir film beklememek zaten aklımıza son geleceklerden. Kusursuzca yaratılmış bir bulmacayı çözmek için sıradışı bir bakış açısı sunmak gerekiyor. Kült filmleri hatırlatıp mesajlar sunan ve özellikle shinning göndermeleri filmin havasını arttırmış. Bir başyapıt değil belki ama sıradışı olması film izlemek için başlıca bir neden...
8


avatar
(249) -
Film beklentimin üzerinde iyiydi.Çok keyif alarak izledim.
7


default avatar
(327) -
Hadi ama, bu puanı haketmiyor. En azından 8.5'lik bir film bence. Oyun oynamayı sevenler kadar gerçek dünyanın gerçekliğine hayran olanların da mutlaka beğenebileceği bir film. Mutlaka izleyin. İyi seyirler...
9


default avatar
(127) -
Oyunsever ve film tutkunu olanlarin kacirmamasi gereken bir film
8


avatar
(68) -
Avatar filmini biraz daha süsleyelim ve günümüze uyduralım demişler. Ortaya bu film çıkmış. Ama son yıllarda izlediğim en güzel ve eğlenceli filmlerden de biri olduğunu söyleyebilirim.
8


default avatar
(14) -
Beklediğimin altında mı hayır değil. Büyük bir başyapıt mı hayır değil. Puanını tam hak eden bir film. Dolu dolu sıkmıyor sürükleyici eğlenceli ancak yine söylüyorum bir başyapıt değil. Olsun yine de 10/7.8


default avatar
(40) -
Her tarzdan insanın izleyebileceği bir film. Teknoloji çöplüğü gelecekte geçiyor. Güzel filmdi izleyin sıkılmazsınız. Pozitif film.
9


default avatar
(1) -
Bu filmi yorumlari okuyarak izledim. Film tam bir ergen filmi. Bilgisayar oyunu çok sevenler izlesin. Konu klişe, nadiren ilgi çekici dialoglar oluyor. 2 saat geçsin diye sabırla, yer yer ileri alarak izledim. Zorlama bir aşk unsuru eklenmiş. Konu ve duygu arayanlara, ailece bir film izleyelim diyenlere(muhtemelen sıkılanacagi icin) tavsiye etmem.
6


‹ Önceki 1 2 3 4 ... 7 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024