Giriş Kayıt

There's Something Wrong with the Children (2023) Yorumlar

Yorumlar (6)
avatar
(160) -
Gerilim dozu yüksek bir film olmuş, ben açıkçası izlerken hiç sıkılmadım. Oyuncular başarılı ve gerilimi filmi izlerken hissettirmeyi başarıyorlar. Bunların yanısıra biraz klişe bir senaryo ile birlikte orta seviyede, izlenebilir bir film olmuş.
6


default avatar
(93) -
Zaman geçirmelik bir film diye düşünmüştüm ama zaman bile gecmiyor izlerken ileri sara sara izledim tavsiye etmiyorum
4


avatar
(8386) -
Müziği muhteşem, tam eski filmlerdeki tarzda, gerilim anında etkili! Ambiyans, gizem ve gerilim çok iyi gidiyordu ama bir yerden sonra çok kötü bozmuşlar. Welwet'in hislerinin aynısını yaşadım, belki de aynı sahnelerde sinirlenmişizdir.

Cevaplar (2)
default avatar
(123) -
Evet welwet ile aynı hisleri yaşamış olabilirsin fakat welwet puanlama konusunda art niyetli olduğunu düşündüğüm biri. Yaklaşık 1500 adet filme 1 puan vermiş. Hangi dizi ve filmlere 1 puan verdiğini görsen şaşırırsın. Haksız yere puanları düşürüyor.


0
| Bildir
avatar
(8386) -
Hocam ben puanlama yapmadığım için inan hiç bakmıyorum puanlara… Doğrudur lakin yapacak birşey var mı?


0
| Bildir


default avatar
(339) -
Benim düşünceme göre çok daha derinlikli ve korkutucu olabilecek bir hikayeyi berbat etmişler. Özellikle bu tarz yapımları sevmeme rağmen ne yazık ki başarısız buldum. Umarım başka bir yapım ekibi ile bu senaryo daha güzel işlenir ileride. Seyredilmez değil fakat akılda kalıcı bir film de değil. Birkaç gündür izlediğim ve 10 puan bile alabilecekken istenilen derinliği yakalayamadığı için tamamen anlamsız kalan ikinci film. Umudumu koruyorum.
1


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film