Giriş Kayıt
Yorumlar (14)
avatar
(8440) -
Aksiyonu ön planda, komedisi daha az, arada politik hicivlerin bulunduğu, ortalama fakat izlenir bir yapım. Alison Brie'ni arzı endam ettiği sahneler çok iyiydi! Ben bir şans verin derim, iyi seyirler olsun.


avatar
(1036) -
Tam çekirdeklik film. Ayağını uzat keyfine bak cinsten. Orta aksiyon ve yerinde komik sahneleriyle hoşça vakit geçirtiyor. Tavsiye ederim. İyi seyirler... 6/10...
6


avatar
(3) -
Yakışıklı çam yarması susuzluğunu son yıllarda John Cena ile gideren Hollywood, bu defa bize boğulacak derinlikte önemli konular işleyen ama çakılacak sığlıkta bir film sunmuş. Oyunculuk kariyerinde ne kadar basamak çıkarsa çıksın asla doğal görünmeyen tavırlarıyla eski WWE güreşçisi John Cena, bu filmde vücuduna uyumlu tek işi yaptığı bir kahramanı canlandırıyor. Oyuncu ve mekan seçimleri, çekim açıları ve kalitesi, konunun işlenişi açısından her ne kadar profesyonel bir film olsa da, senaryonun ve konuşma metinlerinin klişeliği yüzünden sıradan bir yapım olmaktan kurtulamamış.

Konu: Beyni sakin bir hayat ama bedeni aksiyon isteyen Mason Pettite (John Cena) orduya katılıp özel harekat için gittiği, diktatörlükle yönetilen bir ülkeden ağır yaralı şekilde ülkesine döner ve avukat olur. Evli ve çocuklu bir hayat sürerken başarısız operasyonun yapıldığı ülkeye gazeteci koruması olarak gitme işi alır. Diktatörle röportaj yapmaya giden gazeteciyi koruma görevi, sivil darbeye, politik entrikalara, kaynaklara çökmek isteyen emperyalist şirketlerin kirli oyunlarına dönüşür ve olaylar gelişir.

Artılar: Bitmeyen aksiyon, filmin vermek istediği mesaj, doğal manzaralı çekimler
Eksiler: Oklava yutmuş gibi oyunculuğuyla John Cena, ciddiyetsiz sahneler, klişe bir konu

Özetle, benim bolca vaktim var ve sürekli beyin yakan film izlemekten sıkıldım, biraz basit konulu aksiyon filmi
leblebi niyetine iyi gider diye düşünüyorsanız izleyin. Saydıklarım size uymuyorsa filmin adını bile anmayın.
Puan: 5.5/10
5


default avatar
(471) -
Konu güzel senaryo da iyi hatta isteyerek mi bilmiyorum şirketlerle ilgili mesaj da yerinde ama komedi ve aksiyonda bir eksiklik vardı aslında çok komik olacak sahneler sadece komik kalabilmisti yine de izlertiriyor..
6


avatar
(430) -
ilk 45-50 dk.sı hiç fena değildi, esprileri ve aksiyonu güzeldi. daha sonra film birden bire duraksadı ve son 15-20 dk.daki kofti aksiyon sahneleriyle bitti. yaklaşık 40 m. usd'lik bütçesi dış mekanlarda çekilen böyle bir aksiyon filmi için düşük kaldığından dolayı filmin süresini dolduramamışlar gibi görünüyor ne yazık ki... senaryo falan ise zaten çocuk filminden halliceydi...

john cena'nın dev cüssesiyle komik görünen koşuları, kolombiya'nın doğa manzaraları, alison brie hala gayet güzel ve çekici görünüyorken, o'nunla aynı yaşta olan alice eve'i ise geçen yılların çok fena yıpratması diğer dikkat çekici konulardı.
5


avatar
(16) -
Çıtırlık film diyebilirim. Eğlenceli. Aksiyon sahneleri de güzel. Keyif verir. Bence John Cena'nın açık ara en eğlenceli filmlerinden birisi.
8


avatar
(318) -
Pazar günü, evdeyim, hava soğuk, dışarı çıkmak istemedim, dedim ki "biraz vakit öldüreyim" açtım filmi izlemeye başladım. Bu kadar "dandik" çıkacağını bilemezdim. Konu tırt, senaryo tırt, oyunculukkar yine öyle. Kısaca, hiç yaklaşmayın daha iyi
2


default avatar
(102) -
Senaryo, oyunculuklar,mekanlar vs vs hepsi kötü bence. Mantık hatalarını söylemeye sıra bile gelmez. Uzun zamandır bu kadar kötüsünü izlememiştim. İyi bir yanını düşünüyorum ama bulamıyorum, emek sonuçta ama iyi yanı bence yok.
3


default avatar
(149) -
süresi çok uzun, bol konuşmalar bulunuyor, aksiyon sahneleri beyin yakan cinsten, ben ilerleterek izledim. hikaye sarmıyor zaten.
4


avatar
(262) -
eğlenceli keyifli bir filmdi. finalde birdenbire silahlar çekildi filmin kendi içinde kurduğu "ciddiyet" bir anda kayboldu. 30 m2 odada 15 kişi uzun namlulu silahla birbirine ateş etti. çok amatör sahneler ve ardından ucuz twistli bir final. seyredilir eğlenilir.
5


avatar
(6241) -
Gerçekten baştan sona hem eğlenceli, hem sürükleyici ve heyecanlıydı.
Alice Eve'in çok az göründüğü ama Alison Brie'nin güzelliği ve başarılı oyunuyla filme büyük katkısı olmuş. Venegas'ın sempatik ve esprili oyunculuğu da çok yakışmış. Yanlız ( John Cena ) Mason çok sert duruşu biraz iticide olsa
Sürprizbozan: Göster
takdir etmemek mümkün değil.
Bence güzel zaman geçirmek için kesinlikle tavsiye ederim...
5

Cevaplar (3)
avatar
(19) -
Tavsiyene uyup izliyeceğim. Eski komedi filmlerini tırtıklamaktan gına gelmişti Gülücük)
6


2
| Bildir
avatar
(6241) -
@nuhcoast arkadaşım dediğim gibi güzel zaman geçirmek için olabilir ama öyle şaheser bir şey beklemek olmamalı....
5


2
| Bildir
avatar
(19) -
Derdimiz zaten güzel zaman geçirmek Çok Mutlu
Teşekkür ederim, izledim ve beğendim. Zaten yorumlarda genelde senin ve bir iki arkadaşın daha değerlendirmesine bakıp ona göre izliyorum. En tutarlısı seninkiler Gülücük
6


2
| Bildir


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film