Giriş Kayıt

Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms (2021) Yorumlar

Yorumlar (7)
avatar
(425) -
Animasyon olarak bakarsak tam anlamıyla başyapıt. Yüksek tempo ile zamanın nasıl geçtiği bile anlaşılmıyor, geçmişteki hikayeye ve oyunlara bağlı kalması da ayrıca güzel olmuş.
10


avatar
(168) -
Mortal Kombat'ın eski film ve çizgilerinden eser yoktu. Dövüş sahneleri de bana pek tatmin edici gelmedi oyunun da ki ara efektleri bile daha güzeldi bence. Bu filmle ilgili beklentim yüksekti orta düzeyde kaldı benim için.
5


avatar
(290) -
Bu tarz çizimleri sevmediğimi daha önce de belirtmiştim.Ben pek beğenmedim.Eskilerin hatırına 6.
Sürprizbozan: Göster
6


avatar
(234) -
Yine bu yıl içinde daha önce çıkan ucube live-action filmden çok daha iyi bir yapım. Ama önceki çıkan animasyon film Scorpion's Revenge'ten biraz kötü olmuş sanki. Gerçi çok hatırladığım da söylenemez ama olsun. Keşke normal film serisini de bu ekibe verselerdi.
Sürprizbozan: Göster


Dövüş sahneleri de biraz özenilmemiş gibi. Karakterler ya dövüşün sonunda ya da dövüş bitince yeteneklerini kullanmaya başlıyor. Filmi izlerken "ulan madem bunu yapabiliyorsun neden daha önce yapmadın" ya da "bunu yapabiliyorsan neden uğraşıyorsun ki" tepkilerini birçok kez verdim. Yine de dediğim gibi normal film versiyonundan çok daha iyi bence. Bir de çizgi film şeklinde değil de biraz daha gerçekçi animasyon tarzında yapsalar mükemmel olacak.

"Let the unmaking...begin."
6


avatar
(7220) -
Filmi açtım, bir saniye bile gözümü kırpmadan tamamladım. Bazı mantıksız gelen anlar oldu ama, mortal combat animasyonu izliyorsun, ne mantığı dedim kendi kendime... Sürekli aksiyon, kavga, kan... Kendi adıma keyifli bir 80 dk geçirdim, tavsiye ederim. İyi seyirler olsun.


avatar
(244) -
Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge animasyonunu yapan ekip ile bu animasyonu yapan aynı ekip. Cidden şaşırıyorsun. Bu denli ne anlattığı belli olmayan , konudan konuya atlayan, sonya ve cage cıvıklığı, jax desen töbe töbe , 2 tane metalik kolu olan bir adamsın 1 milyon mermi nerenden çıkıyor ? Bütün bunları geçtim Mortal Kombat turnuvası düzenleniyor ancak kim neye göre eşleştiriliyor belli değil, ana karakterler öldürülmüyor , bu durum kötülerde de böyle iyilerde de böyle. Bence çok kötü bir animasyon olmuş. Ben birinci film iyi olduğu için izledim , size tavsiyem izlememeniz.

İlk filmin en güzel yanı olan Scorpion bu filmde niye var , yada kendine has özelliklerini dövüşlerde niye kullanmıyor, üstünlük sağlamamasını özelliklerini kısarak göstermek çok kötü bir tercih olmuş.
4


avatar
(590) -
Cok dolu dolu bir film, aksiyon bir saniye bile durmuyor ama aksiyon durmayinca ve film boyunca ordan oraya nefes almadan atladiginiz icin, iste film bittikten sonra oyle kaliyorsunuz. "Neydi lan simdi bu?" diyorsunuz kendi kendinize. Mesela duygulanmaniz veya uzgun hissetmeniz gereken kisimlarda film cok hizli aktigi icin ekrana bos gozlerle bakmaya devam ediyorsunuz. Film size birsey hissetmeniz icin zaman vermiyor. Ilk filmin bir iki tik altinda ama yine de izlenir.
6


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023