Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(158) -
Cinsellik ve argo var diye puan ı düşük veren arkadaşlar lütfen deadpool u araştırın öyle yorum yapın Çok Mutlu Film gerçekten çok eglenceli ve güzeldi, gitmeyi düşünüp karasız kalanlar varsa hiç düşünmeden gidebilir.
9


default avatar
(3) -
Film gerçekten komik. Yalnız düzeltilmesi gereken bir nokta var. Film hiçte 13 - 15 yaş aralığına hitap etmiyor. Çünkü aşırı cinsellik var. Marvel filmi diye çocuğuyla eşiyle ailecek gelenleri gördüm. Film esnasında salonu terk ettiler. O sebeple bilgilendirmek istedim.
7


avatar
(19) -
Türkiye'de neden şu yaş kriterlerine uyulmuyor anlamış değilim bugün filmi sinemada izledim salonda çoğu 13 - 15 yaşlarında gençler vardı fakat film gercekten yetişkinler için. Argo dil kullanimi, cinsellik ve vahşet içeren sahneler boldu. Filme gelirsek benim marvel filmlerinde aradığım fakat bir türlü bulamadığım, dövüş sahnelerinde ki kan, ölüm vs. gerçekçilik vardı. Oyuncu seçimi gayet güzel ve Deadpool'u Deadpool yapan mizah anlayışı gayet güzel işlenmişti. Süper kahraman dünyasında böyle bir karakter (anti kahraman) bulmak zor ve izlemesi zevkli oluyor. Izlemenizi tavsiye ediyorum.
9


Yorumlar (201)
avatar
(4224) -
Bu denli şiddet dozu yüksek filmi komediye harmanlamak hiç kolay olmadığı gibi sempatik olması da ayrıca takdir edilesi. Kendimi bildim bileli süper kahraman filmlerinden hoşlaşmam ama bu kıvam oldukça iyi. Beklenti yapılmayıp işin eğlence kısmıyla ilgilenilirse mükemmel zaman geçirilir.
8


default avatar
(314) -
Eğlenceli Bir filmdi. Biraz komedi biraz aksiyon ile seyri yüksek bir film olmuş. Argo konuşmalar cokca var. aşırı denecek kadar +18 sahne yok sadece belli bir kesitte var.
8


avatar
(6188) -
Eğer çok beklenti içine girilmeden bakılırsa eğlenceli güzel bir yapım olmuş sıkılmadan izleyebilirsiniz. Boş vaktinizde değerlendirilmesi gereken aksiyon sevenlerin izleyebileceği güzel bir yapım. Açıkçası zlerken hiç bir anından sıkılmadan izledim.Bence şans verin derim.....
8


default avatar
(13) -
eğlenceli vakit geçirtebilecek bir film. ben açıkçası saçma sapan vurdulu kırdılı esprilerle karışık bir şey bekliyordum fakat beklentilerimin çok üzerinde çıktı. not olarak aileyle izlenebilecek bir film değildir onu belirtelim, çok fazla argo ve açık sahneler mevcut.
8


avatar
(817) -
2 saate yakın bir süreye sahip ve bir çırpıda bitirebileceğiniz filmlerden Deadpool. Her ne kadar "Amcamlar, sırayla döndüler." gibi abuk subuk repliklere sahip olsa da genel olarak eğlenceli bir filmdi. Aksiyon sahnelerinde bazı sahne geçişleri göze batsa da öyle çok ciddiye alınacak bir film değil zaten. Zaman öldürmek için birebir. Eğer varsa arkadaşınız, sevgiliniz oturup onlarla da izleyebilirsiniz. Aileye gerek yok. Bu arada zibilyon tane gönderme var, neresinden yakalarsanız. Bana çoğu yabancı geldi.
7


avatar
(403) -
Kesinlikle izlenmesi gerekiyor. Keyifli ve film müzikleri 10 numaraydı.
9


default avatar
(74) -
Böyle karakterler her zaman sevilir. öz güvenli, bol laf sokabilen, tehlikeli, bencil ve haliyle komik (ki deadpool'u deadpool yapan gerçekten insan gibi davranması ve iyilik melekesi, halk aşığı olmaması )
7


default avatar
(55) -
Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok. İzliyorsunuz kopuyorsunuz bayılıyorsunuz. Şiddetle tavsiye edilir. İyi seyirler.
9


avatar
(116) -
İlk filmi daha güzeldi sanki. Ama bu da çok hareketli ve eğlenceli. Yine bu sene kahramanlar bir arada. Amma da çok kahraman varmış amerikada.
7


avatar
(105) -
Çok eğlenceli sayko bi karakter.Güzel yansıtmışlar karakteri.


avatar
(162) -
Uzak durun beş para etmez ne olduğu belirsiz bir film.
1


default avatar
(12) -
Film hem çok set hem de bel altı boldu. Espirili birkaç sahnesi var. Arada tekrar tekrar izlerim. Benim anlamadığım bu marvel filmi miymiş. Cahilliğime bağlayın
8


default avatar
(7) -
Harikaydı..Spiderman en sevdiğim süper kahramandır fakat deadpool onun tahtını zorluyor..ryan renold sonunda kendine cuk oturan bir rol bulmuş...hikayesi esprileri mutlaka izleyin
9


avatar
(193) -
+16 güzel film marvelin wolvirineden sonraki en iyisi
8


avatar
(391) -
Anti kahraman böyle olur işte.


avatar
(511) -
Filmin senaryosunun ayrıntılarına filan girmeyeceğim ama oyunculuk ve kurgusu mükemmeldi.
Ryan rolünün hakkını cidden vermiş. Eğer şiddetten ve ya cinsellikten hoşlanmıyorsanız filmden uzak durun ama mizah anlayışınız iyiyse ve 2 saat için eğlenmek istiyorsanız açın izleyin.
7


avatar
(317) -
Fazlasıyla aksiyon, fazlasıyla komedi, fazlasıyla iyi görsel efektler. Bir süper kahraman filminden isteyebileceğiniz her şey fazlasıyla var. Deadpool'un film içinde seyirci ile etkileşime geçmesi harika olmuş.
Sakin yapıya sahip filmleri seyretmeyi daha çok sevmeme rağmen Marvel yarattığı karakter ve seyirciyi etkilemeyi bilmesi sayesinde süper kahraman-aksiyon filmlerini de ilgi alanıma almamı sağladı.
8


avatar
(1223) -
DC yide severim Marvel ide ama Marvel i bi tık daha fazla severim...Neden D.C değil de Marvel...işte bu yüzden Marvel.. her zaman izleyeni eğlendirmeyi biliyorlar
9


avatar
(52) -
Tam aranan tarzda bir X Men Filmi özellikle X Men temasından uzak durmayıp filme 2 tane daha mutant eklemeleri çok iyi olmuş. Özellikle Colosuslu sahneler harikaydı ve tam X MEN evrenine uygun bir colosustu. Diğer filmlerdeki colosus genelde iri yapılı olmaktan ziyade genç bir colosustu.Aşırı argo ve cinsellik barındırsada Deadpoolun karakterinde var bu. Ayrıca Ryan Renolads bu film için çok çalışmış ve sonunda Düşük Bütçeli bir filme göre aşırı hasılat ve beğeni elde etti. Cidden çok başarılı bir x men filmiydi göndermeleriyle,espirileriyle her şeyiyle olsun. Aksiyon sahneleride gayet başarılıydı özellikle sondaki
Sürprizbozan: Göster
7


avatar
(10) -
Super ve espirisi bol bir film gercekten 2. filmi sabirsizlikla bekliyorum..
10


‹ Önceki 1 2 3 4 ... 9 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film