Giriş Kayıt
Yorumlar (5)
avatar
(193) -
Dota seven ve Dota'yı 4 senedir her gün oynayan biri olarak animenin gerçekten çok kötü olduğunu söylesem yeridir. Öncelikle çizimleri anime çiziminden ziyade çizgi film gibi. Onun dışında olaylar ve replikler birbirinden kopuk ve hiç heyecan uyandırmayan, sonrasında ne olacağını merak ettirmeyen şekilde ilerliyor. Mantık hataları almış başını gitmiş. En büyük mantık hatasını söyleyeyim hatta:
Sürprizbozan: Göster
Animenin asıl konusu da 2. sezonda bitiyor ve 3. sezon başka ve daha az ilgi çekici bir konuyla başlıyor maalesef.
2

Cevaplar (1)
avatar
(262) -
Sürprizbozan: Göster
invoker bunu büyük ihtimalle bir kaç kez daha yapmış ama hep bir hayal kırıklığı aksaklık oluyor. 3. sezondaki karakterlerden hiçbirisi ilk 2 sezonda olan olayları yaşamadı. terrorblade hiç gelmedi bu 3. sezon evrene. sadece tanrısal güçlere sahip 2 kız bir rüyanın anıları şeklinde ufak parçalar hatırlıyorlar.
8


0
| Bildir


default avatar
(13) -
Senaryoda kopukluklar var. İstediğim tadı aldığımı söyleyemeyeceğim; fakat Dota, fantastik evren olması ilgimi artırdı. Beklentiye girmeden izlenebilir.
7


default avatar
(75) -
Oyununu bilmeyenlerin gayet seveceği, oyununu oynayanların da çok iyi diyebileceği bir dizi. İlk sezonu harikaydı. İkinci sezon bu ayın sonlarına doğru çıkacak yanlış hatırlamıyorsam.
9


avatar
(11) -
Bol kanlı ve gayet akıcı bir yapım. Dota evrenine pek hakim olmayan biri olarak izlerken fazlasıyla keyif aldım.
9


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film