Giriş Kayıt
Yorumlar (6)
avatar
(8097) -
L. Lafitte bir sürü filmde denk gelmeye başladı, iyi oyuncu! Omar Sy zaten çok sevdiğim bir oyuncu... Filme gelirsek, arada güldüren, bazen sıkan diyalogları, aksiyonu ile tipik bir polisiye komedimsi yapımı... Şart değil derim, siz bilirsiniz.


avatar
(288) -
gereksiz konuşmalar, saçma aksiyon planları, senaryodan kaynaklanan pek çok tutarsızlıklar biraraya gelmiş ve ortaya amerikan taklidi polisiye komedi çıkmış ama işe yaramayan bir film. gişe için ne gerekirse yapılmış ama omar sy bile filmi kurtaramamış. tavsiye edemiyorum.
4


avatar
(5994) -
Çok fazla bir şey beklemeden zaman geçirmek için ortalama eğlenceli bir film. Bazı sahneler çok abartılıydı. Örneğin marketteki çarpışan arabalar gibi. Yalnız Fransa'nın yemyeşil köy manzaralarını ve sarp kayalardaki kısa,kısa tünelleri görmek isterdim....
5


default avatar
(140) -
Vasat bir action - komedi filmi, 2007 yapımı Hot Fuzz filmine çok benziyor, artılarına gelirsek temposu, aksiyonu, espirileri fena değil, eksileri ise süresi gereksiz uzun, konusu çok bilindik, diyaloglar gereksiz uzatılmış, bir Omar hayranı olarak hiç tatmin olmadım.İzlemek size kalmış.
5


default avatar
(65) -
aksiyonu, sürükleyiciliği sonuna kadar devam eden, iyi vakit geçireceğiniz güzel bir ev sinema filmi.
7


avatar
(484) -
Lupin'den Omer Sy ve Fransız yapımı komedi aksiyon filmi. Eğlencelik/çerezlik. Benzerlerinden bir farkı yok. Espriler yer yer fena değil ama komedisi fazla olunca şapşal bir filme dönüşmüş. Sonuç olarak bulaşmayın başka filme yönelin. Gerçekten gereksiz.


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024