Giriş Kayıt
Yorumlar (10)
default avatar
(18) -
orta düzey bir film. konu da çok mantıklı değil. sadece elena anaya için seyrettim. ayrıca korku ile alakası yok. gerilim bile diyemem.
6


avatar
(1641) -
böyle senaryoların temel sorunu tahmin edilebilir olması, konu çoğu klişe filmler ile aynı, gizem havası katalım derken saçmaladığı zamanlar oldu, vasat b türü tv filmlerinden...
6


default avatar
(139) -
Film çok iyi başladı, kaybolan bir kız ve akıbetinde yaşanan gizemli olaylar. Film baştan sona gizemli sahneleri ile izleyiciye soru sordurdu ve öyle saçma bir sahneyle bitti ki, ya film bitmiş, ben hala ekrana bön bön bakıyorum şimdi ters köşe yapacaklar diye. Tamamen boş ve zaman kaybı, baştan sona bütün gizemli olayların hiçbirisine cevap vermeden tak diye bitiyor film, güzel bir ters köşe olsa tadından yenmezdi ancak bence sakın izleyipte vaktinizi boşa harcamayın, yoksa benim gibi film bittikten sonra ben ne izledim şimdi der durursunuz.
.
2


avatar
(298) -
Film birçok sorunun cevabını vermese de baştan sona yarattığı gizemle kendini izletiyor. Temposu düşük sonlara doğru farklı olaylara geçiş yapınca gayet keyif veriyor. Finale doğru ise tansiyon yükseliyor. İzlenir bir film.


default avatar
(345) -
Film güzel başladı güzel devam etti ama finalini çok basit geçiştirmişler geldi bana. Bir şekilde kendini izletiyor ama başlardaki kısımları gereksiz uzun tutmak yerine finale biraz daha gerilim ve heyecan katabilirmiş bana göre. Ortalamanın 1 tık üzerinden 1 film bana göre. Kadın oyuncu gayet başarılı oynamış. Fena film değil ama bence daha güzel çekilebilirmiş. Bitince yavan bir final tadı bıraktı bende.
6


default avatar
(50) -
hakikaten adamlar biliyor işi..senaryo baştan yazılmış...şu dönemde birçok kişinin yaptığı gibi...çekip..nasıl devam edelim..? demiyorlar..film bir anda başka bir noktaya evriliyor...güzel... olmuş..izleyin....puan düşük ama kalite yüksek


avatar
(6902) -
Tam anlamıyla gizem gerilim korku filmi… İzlerken adım adım ürpertiyor, kasıyor! Anneliğe takıntılı bir kadının yakaladığı annelik fırsatı, uğradığı manupilasyon ve sonrasında gelişen olaylar yumağı… Bu tarz filmlerde küçük ayrıntıları yakalamak büyük haz veriyor insana… İyi seyirler olsun.


avatar
(2684) -
Sürprizbozan: Göster

gibi soruların cevaplarını vermeden sona eren, bu soruların cevaplarını merak etmeyip sadece sahne sahne izlendiğinde ilginç gelebilecek bir gizem-gerilim filmi.
5

Cevaplar (1)
default avatar
(2) -
Sürprizbozan: Göster


0
| Bildir


avatar
(700) -
Ilk sahneden itibaren sıradışı bir gizemle sizi içine çekiyor, eşi görülmemiş vaka olarak ilerlerken psikolojik gizeme dönüyor film. Kısa, klasik ama harika bir gerilimle de bitiriyor. Ispanyollar bu gizem işini çok iyi biliyor. Tüm izleyicilere hitap eden, hatta bir kaç kanlı sahne olmasa çocukların da epey ilgisini çekecek güzel bir fiilm
7


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2022