Giriş Kayıt
Yorumlar (8)
default avatar
(5) -
Suç, dram ve mizah barındıran güzel bir dizi olmuş ama dizinin ana lokomotifi olan gizem unsurunun açıklanamaması! Yani keşke dedirtiyor. (Karnımız doydu ama keşke damakta lezzette kalsaydı) İzleyin derim.
7


avatar
(1818) -
İyidir iyi.

Türk dizisi olsun ama öyle bir dizi olsun ki oturayım hiç sıkmadan arka arkaya izleyeyim diyorsanız işte o dizi bu dizi. Çoğu kez bunu yazıp ahanda o dizi bu dizi değil derdim. Uzun zamandan sonra bu dizi o dizi diyorum. Mükemmel bir kadro. Oyuncuların özellikle Burak Deniz harika bir dizi atmosferi yaratılmış. Üstüne hiç beklemiyordum ya senaryonun bu kadar iyi olacağını. Blutv sağlam iş çıkartmış. 1 günde bitti. Ha dünyaca ünlü bir dizi ile kıyas yok ortada ama ülke olarak çok sağlam. Çok kurcalamadan izleyin derim. Hani senaryodan uzak durun. Ön bilgi almadan izlemek keyfi katlar. Git sadece bu dizi için böyle platformlara destek ol, dedi arkadaş ve aldım zerre pişman değilim. Arkadaşlar Netflix gibi Exxen gibi zırva yerler yerine Blu gibi Gain gibi yerlerde biraz takılın. Sağlam diziler de böyle devam etsin. Ellerine kollarına sağlık.

Hemen izle.
İyi seyirler.
9


avatar
(144) -
Hazır Blutv aboneliği almışken izleyeyim dedim. İyi ki izlemişim. Çok keyifli bir konu olmuş. Eh bazı tutarsızlıklar olsa da genel olarak kurgu başarılıydı. Özellikle kadir karakteri olmak
üzere oyunculukların çok başarılı olduğunu söylemeliyim. Belki sonu daha tatmin edici olabilirdi ama bu şekilde de fena olmamış. Tavsiye ederim.
8


default avatar
(4) -
Beklediğimden daha iyi çıktı. Sıkılmadan izlettirdi. Burak Deniz döktürmüş resmen, o nasıl oyunculuktur.
8


default avatar
(209) -
Biz de bu kalitede dizi çekilmesi çok güzel. 1 puan O yüzden yüksek verdim. Sıkılmadan izlettirdi.. Detaylar çok kötü... Puanı iyi olmasına rağmen yorum çok az. Tavsiye ederim..
9


default avatar
(144) -
vayy bence gene iyi bitirmişler bunu da alefi de güzel bitirmişlerdi bakalım saygı nasıl olcak ama bu dizi için şöyle dizim dilan ne kadar eh işte dedirttiyse burak deniz o kadar vaow dedirtti efsane oynadı mükemmeldi dizi için de şunu diyim ilk bölüm başları biraz sıktı sonrasında açıldı ama ilk bölüm 2 ve 3 gayet iyi 4 idare 5 ise son 10 dkya kadar kötüydü benim açımdan ama o 10 dk iyiydi 6 ve 7 ise 2 ve 3ün üstünde final ise hepsinden iyiydi valla öneririm bu dizityi


default avatar
(1) -
İnternet dizilerini güzel yapıyoruz vesselam.Değişik komik ve aksiyonu bile komik güzel bi dizi.
10


avatar
(19) -
Ülkemizde görmeye alışık olmadığımız konular ve görmekten sıkıldığımız konuların birleşimi gibi bir şey çıkmış ortaya. Güzel ve ilginç başladı bakalım nasıl devam edecek. İzleyip göreceğiz. Şans verin derim.
8


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film