Giriş Kayıt
Yorumlar (12)
avatar
(101) -
Aksiyon komedi filmleri için olması gereken her şeyi içinde barındıran tabi bunu yaparken de absürtlüklerden faydalanmayı ihmal etmeyen gayet eğlenceli bir yapım olmuş. Ayrıca muhtemelen bu tarzı pek sevmeyenleri bile mutlu edecek bir senaryoya sahip olduğunu düşünüyorum.
Herkese keyifli seyirler.
7


avatar
(765) -
Abartılı aksiyon sahnelerinin olduğu, çerezlik, klişe mevzular barındıran gayri ciddi bir film. Baştan sona sürükleyici, eğlenceli olması ve Woddy Harrelson pozitif yanı
6


avatar
(62) -
normalde bu tarz filmleri sevmeme rağmen bu baya tırt olmuş çok boş zamanın varsa izle ama beklenti içinde olma zira eski filmleri gibi değil.
6


avatar
(69) -
Film çok eğlenceli. Birçok yerinde gülebilirsiniz. Keyifli vakit geçirmek istiyorsanız tavsiye ederim ancak daha ciddi bir şeyler arayanlar beğenmeyeceklerdir.
7


avatar
(133) -
Gereksiz uzun olmasının dışında bir sorunu yok. Gayet eğlenceli bir film, Netflix standartlarının biraz üstünde. Uzunluğu 90-100 dakika olsaymış puanı 6 dan aşağı olmazdı. Sonunda ne olacağını bildiğiniz için uzun filmler sıkmaya başlıyor.
7


default avatar
(77) -
Ne izleyeceğinizi bilerek izlemeye başladığınız ve bildiğinizi size sunan bir yapım. Vakit öldürmek için bir şeyler arıyorsanız, aradığınız şeyi buldunuz.
6


default avatar
(414) -
Gayet iyi film olmuş uzun süresine rağmen aksiyon komedi bir arada sizi içine alıyor kesinlikle eğlendim iyi seyirler.
7


default avatar
(140) -
Site puanından fazlasını hak ediyor bence, action-komedi filmi olarak görevini yerine getirdiği inancındayım.Gayet eğlenerek ve hiç sıkılmadan izledim, konu klişe olsa da ikilinin uyumu, aksiyon sahneleri, yer yer olaylar çok komikti, bence kesin şans verin.
7


avatar
(947) -
Klasik Kevin Hart filmi olmuş şu zaman kadar yaptığı filmler ile benzer eğlenceli aksiyonlu yer yer komik bir film adam çizgisini hiç bozmuyor zaten bunu bilerek izleyin derim ayrıca bu film de Dwayne Johnson olmaması beni sevindirdi sürekli aynı insanlar ile film çekmeleri kabak tadı vermeye başlamıştı eğlenceli güzel sıkılmadan izlediğim bir film oldu Kevin Hart filmlerini seviyorsanız bu filmi de seveceksiniz


avatar
(7253) -
İkilinin uyumu filmin ilerleyen bölümlerinde daha iyi oluyor gibi, W. Harrelson daha iyi duruyor. Kevin Hart artık üstüne yapışan bir rolde... Big bang theory dizisinin güzeli Caley Cuoco kadronun bir diğer önemli oyuncusu... Benzerlerinden pek farkı yok, ikinci yarısı daha keyifliydi. İzlenir bir yapim.


avatar
(1237) -
oyuncuları seviyorum kafa adamlar ama filmde bir şeyler eksik. daha iyi bir sunum yapılabilirdi ama bu haliyle de keyifli. benden 6 puan.
6


avatar
(5361) -
Woody Harrelson var diye izledim. Kel kafasıyla ilginç bir tip olmuş. Filme gelirsek ciddiyetten uzak komediyle aksiyon harmanlanmış ama çok,çok güldüğüm veya aman şu sahnesi de çok komikmiş diyemedim. Özellikle zenci adamın devamlı konuşması bazen kafamı da şişirdi diyebilirim. Yinede beklentisiz şans verilebilir...
5


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023