Giriş Kayıt
Yorumlar (4)
default avatar
(4) -
Bir oyundan(DinoCrisis ya da Dead Space idi sanırım) fena çalmışlar, bir de başka bir anime ya da filmden araklamışlar ; açılış özetindeki benzerlikler özellikle , aslında konuyu suya çekip değiştirmişler sadece , izlediğim de konu istila eden bir yaratığın saldırısından kimse kalmaması ve araştıran ekibin saldırıya uğramasıydı.
4


avatar
(794) -
İlk bölümlerde kurguda biraz kopukluk hatta biraz özensizlik hissedilse de ilerleyen bölümlerde toparlıyor. Ben sonuna kadar izledim ve izlediğime pişman olmadım. Efektler, kurgu ve oyunculuklar iyi seviyede. Mantıklı gelmeyen kısımları var tabiki.
7


default avatar
(84) -
Bilim-kurgu adı altında bilimden kaçarcasına çekilmiş Netflix dizisi. Verdiğim puan Gong Yoo ve uydumuz ay hatırınadır Gülücük. Aslında sıkmadan merakla bölümleri seyrediyorsunuz ama sonuçta keçi boynuzu kıvamında.
6


avatar
(199) -
Bi dolu mantık hatası barındırsa da sevdim. Distopik bir gelecek kaçınılmaz gibi dünyamız için. Ve sanırım susuzluk en gerçekçi olanı. Hikaye merak uyandırarak tüm soruları teker teker cevaplıyor. Seyir keyfi gayet iyi. Koreliler yapmış yine abiii diyerek bir klişeyle imza atayım Gülücük
7


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film