Giriş Kayıt
Yorumlar (19)
avatar
(1032) -
Norveç'ten beklenmeyecek derecede kaliteli bir film olmuş. Troll figürü oldukça başarılı ve gerçekçi. Konu da heyecanlı olunca hiç bitmesin istedim. Yapımcısından oyuncularına, yönetmeninden senaristine herkesi tebrik ediyorum. Tavsiye ederim. İyi seyirler... 7/10...
7


avatar
(177) -
Netflix'in elinin değmesinden midir nedir, saçma sapan bir senaryo, berbat oyunculuklar. Benim gibi bu troll konusunu bu kadar seven birini bile böyle saçmalıklar silsilesi olmaz dedirttiler. Ayıptır. Açın yine Norveç 2010 yapımı olan Trolljegeren izleyin. Bundan 50 kat iyi. Bu olmamış. Dediğim gibi konuyu genel olarak sevdiğim için 5 puan verdim normalde ederi 2-3. Üzdü.
5


avatar
(263) -
Ben şahsen beğendim. Konu basit gibi gözüküyor ama işlenişi çok güzel. Ailece de izlenebilir. Notum 7/10
7


default avatar
(149) -
Sürprizbozan: Göster
bunun dışında efektler güzel olmuş, ilerletilerek izlenir.
4


default avatar
(299) -
Biraz bütün tuşlara basalım filmi olmuş senaryosu ilerleyişi ve kurgusu buna uygun gitmiş görsek efektler güzel senaryo çok bilindik ama kendini izletiyor zaman geçsin diye açılacak güzel bir yapım beni şaşırtan bölümü görsel efektlerin norveç sinemasında ne kadar iyi yapıldığını görmek evet dizi sektörümüz iyi sinema sektörümüz sallantıda ama bu tip görsel efektleri bizim sinemamızda da görmek isteriz
6


default avatar
(326) -
Orta halli, kendini sıkmadan izlettiren bir yapım. Fazla beklentiye girmeden izleyin.
6


default avatar
(20) -
Bu film biraz godzilla çakması, denemesi olmuş, sarmadı. Trollerle ilgili film izlemek istiyorsanız Trolljegeren (2010) var bundan kat be kat iyi.
3


avatar
(318) -
Manzaralar muhreşem, eeee ne de olsa Norveç teyiz. İskandinav Mit'leri hep ilgimi çekmiştir. Ama bu yapım ne bileyim biraz yavan geldi. Tam istediğim tadı bulamadım. Diyaloglar daha kısa tutulabilirdi. Kurgu biraz daha farklı olabilirdi. Bu haliyle çok mu kötü? Hayır ama çok iyi de sayılmaz. Karar sizin.
5


avatar
(166) -
Oldukça sıkılarak izledim , filmde diyalog dozajı çok aşılmış, Efsaneler , baba kız ilişkileri , mitoloji , masallar vs derken uyukluyorsunuz. Olmayacak şeylere anlam yüklemeye çalışmak anlamsız, Zamanınız varsa deneyebilirsiniz , beğenenler olacaktır ama bana çok yavan geldi ..
Özellikle de geçen hafta Ine Marie Wilmann / Furia dizisini bayılarak izleyip hayran kaldıktan sonra , duvara çarpmış gibi oldum resmen. Nordik sever olarak hayal kırıklığı oldu..
5

Cevaplar (1)
avatar
(6234) -
Gülücük
6


0
| Bildir


avatar
(548) -
Büyük beklentiye girmeden izlenebilecek çerezlik bir film. Amerikan mantığıyla çekilmiş olması biraz rahatsız etti sadece. İskandinav filmlerini sevdiğim için bariz şaşırdım.

Bir avrupa filmi değil. Netflix'in avrupa film kafasını bozması pek hoşuma gitmedi açıkçası.

Sürprizbozan: Göster
6


default avatar
(8) -
Norveç Godzillası desek çok yanlış olmaz. Efektleri sırıtmayan, oyunculukları rahatsız etmeyen, ama orta karar diyebileceğimiz bir dev hikayesi ... İzlenmez mi, gayette izlenir büyük beklentiye girmez iseniz.
6


avatar
(542) -
King Kong, Godzilla tarzında sıradan bir dev yaratık hikayesi. Çekimler oldukça iyi. Aksiyonu yerli yerinde, keyifle izleniyor. Norveçe özgü masal kahramani Troll ve etrafa verdiği zarar. Sıkmıyor ama yeni bir şey de katmıyor.


avatar
(8437) -
Eskiden çok çekilirdi bu tarz hollywood filmleri… Komedisi, canavarı ve aksiyonu ile neredeyse birebir benzerlikte bir işleyiş var. Bu kötü olduğu anlamına gelmiyor, sadece özgün değil, zira Norveç deyince bekliyor insan… Yönetmenin dalga diye bir filmi var, onu da tavsiye ederim. Ailecek de izlenecek tarzda bir yapım, tavsiye ederim. İyi seyirler olsun.

Cevaplar (1)
avatar
(792) -
Dalga'yı (Bolgen) ben de çok beğenmiştim. Yalnız fiyord turu yapmayı düşünen varsa filmden önce yapmış olsa iyi olur. Gülücük


1
| Bildir


avatar
(6234) -
Her ne kadar bazı klişeleri olsa da beğenerek izledim. özellikle 35. Dakikada ortaya çıkan troll canavarı çok korkutucu değil hatta sevimliydi bile diyebilirim. Bence bayağı başarılı ve inandırıcı olmuş. şehir içindeki sahnelerde oldukça güzeldi. Sanırım ailece heyecanlı bir şekilde izlenebilir bir yapım. Tavsiye ederim...
6

Cevaplar (3)
avatar
(166) -
yorumu izlemeden önce okumuştum , hakikaten sevimli yaratıkmış troll canavarı , istemsizce güldüm , direk şirin babanın burnu geldi aklıma nedense Gülücük
5


1
| Bildir
default avatar
(60) -
Neden canavarın ortaya çıktığı dakikayı spoiler vermeden yazma ihtiyacı hissediyorsunuz? Ben belki bunları bilmek istemiyorum, film akıp giderken karşılaşmak istiyorum. Spoiler anlayışınızı lütfen artık gözden geçiriniz.


3
| Bildir
avatar
(6234) -
@blackdiamond6706 Kardeş çok hassas gördüm seni Gülücük OK gözden geçiririz. No Problem
6


1
| Bildir


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film