Giriş Kayıt
Yorumlar (81)
default avatar
(310) -
Tam bir hayal kırıklığı. Cüneyt Arkın abimiz ! yine iş başında. Basit ve klişe bir senaryo ile abartılı, yapmacık sahneler. Tavsiye etmiyorum. 3/10
3


default avatar
(140) -
Klasik Guy Ritchie filmi değil, çekimler onun filmleri gibi fakat yoğun diyalog yok.Konusu güzel, aksiyon doyurucu, oyunculuklar iyi, finali sağlamdı.Bu sene Nobody filmi ile birlikte izlediğim en sağlam action filmiydi.Kesin izleyin, kötü yorumları görmezden gelin.
8


avatar
(592) -
Alışılageldik Guy Ritchie tarzını sevenleri üzer fakat bana silah, kavga, çatışma olsun yeter diyen kesimi mutlu edebilir. Silah, kavga dediysem de film Jason abimizin pata küte etrafa daldığı filmlerden de değil. Bu beklentiye girenler de memnun kalmayabilir. Abimizin bu kez ciddi bir derdi var ve filmin en beğendiğim kısmı da hikâyenin anlatılış biçimi oldu. Fazla patlama, çatlama olmadan yalın bir anlatımla ilerliyor film. Yer yer dram, yer yer gizem sosu filme iyi yedirilmiş. Tansiyonun da gittikçe artması seyirciyi filmde tutmayı başarıyor. Bu hikâye nereye evrilecek diye merakla izledim açıkçası. Yalnız çoğu aksiyon filminde olduğu gibi sönük ve klişe bir finalle bitti. Eksi puanı buradan alabilir. Kısacası beklentiyi fazla yükseltmeden izlemenizi tavsiye ederim.
6


avatar
(265) -
Konusu , işlenme şekli gayet iyiydi. Sakin bir anlatımı vardı. Klasik Statham filmlerinden farklı, yavaş ilerleyen ,detaylı bir anlatım, farklı bir tat ve keyif veren bir anlatımdı. Bu yüzden güzeldi. Tavsiye ederim.
7


default avatar
(15) -
Son zamanlarda izlediğim en iyi aksiyon filmiydi. Kamera çekimleri çok değişik geldi ve hoşuma gitti. Bölüm bölüm ilerliyor. Değişik perspektiflerde konuyu ele alıyor. Bir aksiyon filminde rast gelmediğim şeyler bunlar. Olay sırası çok iyi bir şekilde ayarlanmış öyle ki sıkıcı olacağını düşündüğüm bir hikayeyi merak unsurları ekleyerek güzelleştirmiş. Tarzıma uygun 10 puan.
10


avatar
(431) -
Hayal kırıklığına uğramadım dersem yalan olur...

Guy Ritchie ve Jason Statham isimlerine güvenerek keyifli ve eğlenceli bir aksiyon filmi izlemek üzere ekran başına geçmiştim ama görünen o ki biraz yanlış bir beklentiye girmişim. Bence siz benimle aynı beklentiye girmeyin...

Aslında film konusu itibariyle merak uyandırıcı bir şekilde başlıyor... Bu kısımda Jason Abi'miz yine karizmasını konuşturuyor ancak giriş kısmından sonra film her şeyi ağır ağır anlatmaya başlıyor, gereksiz detaylara giriyor, bir de ayrıca bazı sahnelerde ağır müziklerle alttan alttan drama da kasıyor. Bahsettiğim bu gelişme bölümünü izlerken açıkçası biraz sıkıldım. Sonlara doğru nihayet ortalama aksiyon sahneleriyle 20 dakika kadar hareketlenerek toparlansa da, film genel olarak ağızda yavan bir tat bırakıyor ve klişe bir final sahnesiyle bitiyor.

Sonuç olarak; kötü bir film diyemem ama malum isimlere yakışan veya kaçırılmaması gereken bir film de değil maalesef...
5


default avatar
(51) -
Şu dönemde izlenebilecek iyi filmlerden birisi ama nobody ile karşılaştırılamaz gereksiz sahneler var mı var özetle jason statham hatrına izlenir Wink
6


avatar
(9) -
Güzel bir film ama alıştığımız (en azından benim alıştığım) biraz absürde kaçan derecede kara mizah öğeleri barındıran Guy Ritchie ve bol aksiyon içeren Jason Statham filmlerine göre biraz daha yavaş ilerleyen ve dram unsurları içeren bir film.
7


avatar
(54) -
yetersiz bir altyazı ile izlemek zorunda kalsamda jason statham'ın geçmiş filmlerini arattırdı,film çok sıradan ve basit bir kurgu üzerine kurulmuş,daha kaliteli bir film beklentisi ile izleyenler hayal kırıklığına uğrar,yönetmen geçmişte güzel işler yapsa da bana göre bu film biraz gerilerde kalmış. 5/10
7


default avatar
(8) -
ilk yorum benden gelsin. bugün temin eder etmez ingilizce alt yazılı olarak izledim Guy Ritchie sevdiğim bir yönetmen eee aksiyon filmi denince akla gelen ilk isim Jason da var güzel film tavsiye ederim. aksiyon severler beğenecektir muhakkak.
6


avatar
(20) -
Basit bir kurgu ile biraz dramatize edilmiş ortalama aksiyon filmi.
Oyunculuklar iyi değil.
5


‹ Önceki 1 2 3 4 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024