Giriş Kayıt
Yorumlar (10)
avatar
(77) -
Vasat kere vasat, ismi gibi clickbait bir dizi.
Cılız bir öykü, yavan ve zorlama bir senaryo, B sınıfı film kalitesinde oyunculuklar.
Orijinal bir meseleye değinecekmiş gibi yapıp işi şaklabanca bir pembe dizi seviyesinde sürdürüp bitirmişler.
1


avatar
(2674) -
Clickbait her bölümü yaklaşık 45 dakikalık 8 bölümden oluşan bir Netflix dizisi. Dizinin adına gelirsek; Clickbait, dikkat çekmek ve kullanıcıları bu bağlantıyı izlemeye ve bağlantılı çevrimiçi içeriği okumaya, görüntülemeye veya dinlemeye ikna etmek için tasarlanmış köprü metni veya küçük resim bağlantısı kullanan bir yanıltıcı reklam biçimi. Dizi de böyle başlıyor zaten. İzlenme sayısı 5 milyona ulaşınca öldürleceği söylenen ve tacizle suçlanan bir beden eğitimi öğretmeninin hikayesi.

Klasik bir hikayesi var gibi; hani herkes çom düzgün ve normal yaşıyordur da bir cinayet işlenince polisin yaptığı araştırmalar neticesinde hiç kimsenin aslında o kadar da normal ve namuslu yaşamadığı ortaya çıkar ya; bu da o tür dizlerden. Benzerlerinden farklı olarak burada polis aslında hemen hiç bir şey yapmıyor ve beden öğretmeninin oğlu ve kızkardeşi hackerlardan yardım alarak suçluyu bulmaya çalışıyor.

Sıkılmadan izlenecek bir yapım; özellikle ters köşe yapan hikayeleri sevenlere tavsiyemdir.
6


default avatar
(74) -
her bölümü heyecan uyandıran sürprizlerle dolu bir diziydi. ne var ki dizinin finalini beğenmedim. daha iyi olabilirdi.
7


avatar
(484) -
Zoe Kazan dahil tum oyunculuklar harika. Gerçekçi ve sarsıcı bir mini dizi. Her bölüm birbirinden gizemli. Tahmini zor bir finale sahip. Kurgusu da çok başarılı.


avatar
(41) -
Gayet güzel ve sürükleyici bir dizi. Fazla beklentiyle başlamamıştım bu açıdan beni şaşırtan bir dizi oldu. Konu ve kurgu gayet başarılı oyuncular da çok iyi iş çıkartmış. Sıradan bir dizi değil kesinlikle. Netflixin gelecek dizileri adına umut verici kalitede bir iş çıkartılmış ortaya.
8


default avatar
(16) -
finali hariç gayet güzel heyecanlı izlettiren bir dizi.
Sürprizbozan: Göster

Cevaplar (1)
avatar
(5993) -
Gerçekten Matti olsaydı daha iyi olabilirdi. Bende aynısını düşünmüştüm ama yinede başarılıydı....
8


2
| Bildir


avatar
(5993) -
Zoe Kazan'ı görünce dikkatimi çekmişti. Gerçekten son bölüme kadar kafamızı karıştıran baştan sona hiç sıkmadan akıcı, sürükleyici özellikle son bölümleri oldukça heyecanlı bir diziydi. Açıkçası bende dizinin bu kadar güzel olduğunu beklemiyordum. Tavsiye edilirim ? Elbette...... Ayrıca bize izleme imkanı sunan Altyazıyı hazırlayan arkadaşa da gönülden teşekkürler....
8


default avatar
(10) -
Güzel bir dizi.. beklentimi çok düşük tutmuştum. oyuncular bence iyi iş çıakrmışlar.. hikaya kurguda güzel..
7


default avatar
(456) -
Güzel bir mini diziydi. Muhteşem kurgusu olmasada; hikaye kurgusu çok iyiydi.
8


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024