Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(305) -
Tim Burton ın filmlerini tereddütsüz izlerim ...


avatar
(98) -
film izlendikten sonra silinecek statüde.. fazla bişey beklemeyin.. ama Depp yine oyunculugunu konusturmus.. tabi Eva Green de öyle.. camelot dizisiyle oyunculuğunu ayrı konusturmustu zaten.. ama konu bakımından vasat bir film olunca oyunculukta yetmiyor.. bu nedenle 6/10 Saygılar
6


avatar
(444) -
kelime dağarcığıma "Aşk, asla özür dilerim demek zorunda kalmaman demektir..." cümlesini kazandırdığı için film hakkında güzel diyebilirim. Müzikleri ve şarkıları çok güzeldi üstelik 60'lı yılların en popüler şarkılarından şimdinin klasikleri arasında olan o muhteşem The Moody Blues' grubunun Nights In White Satin şarkısını
Sürprizbozan: Göster
bu film sayesinde tanıdım ama tekrar izleyeceğimi hiç sanmıyorum...
7


Yorumlar (102)
avatar
(2674) -
Yönetmen Tim Burton, Başrolde J.Depp olmasaydı film bu kadar seyirci bulamazdı kanaatindeyim; çünkü bence öyle çok çok abartılacak bir senaryo ve yapım değil, ama teknik açıdan çok yukarılarda, tabi bu tek başına filmi kurtarmıyor maalesef.
6


default avatar
(80) -
Beğendim. Avrupanın kendi içindeki kötülükleri kamufle edebilmek için sığındığı vampir ve cadı hikayeleri toplumu korumaktan çok kontrol edebilmenin bir yüzü oluşunu gördük. Parayı kontrol eden Angelique Bouchard un mücadelesi bu yüzden idi. Sonuçta kazanan yine bir diğeri oluyor. İnsanlar hep böyle iki değirmen taşı arasında ezilecekler.
7


avatar
(6241) -
Devamlı ertelediğim ve bugün izlediğim film. Aslında genel olarak beğendim ama filmi Tim Burton çekince içinde de Johnny Depp olunca insanın beklentileri haliyle yüksek oluyor. Filme bolca komik sahneler serpiştirilmiş bir sahne komik olup diğer bir kaç sahnede vahşice olunca biraz garip olmuş.Açıkçası bana göre seyirlik bir film olmanın ötesine geçememiş ve beklentileri çok yüksek tutmadan izlerseniz filmden pişmanlık duymazsınız düşüncesindeyim..
6


default avatar
(74) -
Çok eğlenerek izledim. Ince esprilerle doluydu o yüzden çok da keyif aldım. Konusuna bakınca tabi ki çok klasik duruyor. Bu filmin güzel yanı da bu zaten, sıradan bir konuyu çok keyifli işlemişler. Izlerken zaman su gibi akıp geçiyor. çok şeker yüzde gülümseme bırakan türden bir film. Fantastik sevenler için on numara beş yıldız
9


default avatar
(395) -
Tim Burton ve Johnny Deep'e yakıştıramadığım bir film olmuş.
2


avatar
(8440) -
Oyuncu kadrosu ve yönetmeni beni izle diye bağırıyor! Ama pek beklentiye girmeden, oyuncuların eski rollerine odaklanmadan izlerseniz keyif alırsınız.


avatar
(1418) -
Hikaye güzel, makyajlar çok iyi, karakterler renkli fakat bir şeyler eksik geldi bana. Komedi ile korku arasında gidip gelen bir film. Çoğu zaman çok diyaloglu ve durağandı ama sonlara doğru hareketlendi.

Filmde çok yıldız oyuncu olmasına rağmen en beğendiğim performans cadı rolündeki Eva Green’e aitti. J. Depp zaten her zaman iyi. Tim Burton her filminde eşi Helena Carter’ı oynatmasa olmaz sanki…

Film John August’un hikayesinden ve Dan Curtis’in 1991 yapımı 12 bölümlük filmle aynı adlı TV dizisinden sinemaya uyarlanmış.
7


avatar
(462) -
Tim Burton yönetmenliğinde, Danny Elfman müzikleriyle, Johnny Depp, Michelle Pfeiffer, Eva Green gibi bir oyuncu kadrosuyla, gözü doyuran hoş efektleriyle izlenmesi gereken güzel film. Tipik Vampir hikayesinin yanında arada gülümsetecek espriler, hoş sahneleri, gotik atmosferi ve hepsinden önemlisi 70'lerde geçtiği için bulunmaz bir ambiyansı var.
7


avatar
(365) -
Alanında bence çok güzel bir film. Bir kere eğlendirdiği kesin. Sinemanın tabularıyla dalga geçmesi ise ayrı bir keyif sebebi. önyargısız olarak izlenirse keyif almamak için gerçekten zor bir ruh halinde olmanız gerekir. Oyunculuklar ise apayrı filmden bile güzel bunu da inkar etmemek gerekli.
7


avatar
(110) -
tim burton'un kalitesinin bi gıdım aşağısında olan bir filmi...


default avatar
(73) -
oyunculuklar şahane.Konu oyuncu kadrosuna yakışmasa da konunun işlenişi ironik.İlgi çekici kesinlikle izlenebilir bir film.Eva Green ve Johhny Deep özellikle üst düzey performans göstermişler
7


avatar
(172) -
Seyir keyfi ortalama olan, sıkılmayacağınız fakat çok fazla da keyif almayacağınız bir film.

İzlemeye başlarken beklentim yüksek değildi. Bu benim işime yaradı diyebilirim. Öylesine izledim ve geçtim. Bir daha hatırlar mıyım? Hayır. Bir daha izler miyim? Hayır. İyi zaman geçirdim mi? Evet. Yani kısacası izle ve geç. Depp diskografisi için izlenir yine de.
7


avatar
(182) -
Dark Shadows... En favori oyuncularımdan üçünün aynı filmde oynadığını görmek güzeldi. Johnny Depp, Chloe Grace Moretz ve Helena Bonham Carter. Filme gelirsek, öyle çok anlam derinliği bekleyerek izlemeye gerek yok. Klasik bir senaryosu var. Hayatın anlamını beklemeyin yani. Film genel olarak komikti, özellikle Barnabas'ın evdekilerle olan ilk konuşmaları gerçekten tebessüm ettirecek cinstendi. Bence izleyin, bir şey kaybetmezsiniz.
7


avatar
(32) -
Johnny Deep'in harika performanslarından biri. Bütün fantastik rollerin üstesinden geliyor. İzlemenizi tavsiye ederim.
10


avatar
(64) -
Güzel bir filmdi;

Fakat güzel bir Tim Burton filmi değildi.... Big Fish'i kaç defa seyrettim bilmiyorum, her izlemeye başladığımda bitene kadar başından kalkamam, bu filmi hiç acele etmeden 3 akşamda bitirdim...

Yada Makas Eller, Beetle Juice, Ölü Gelin, 9, bu filmlerin yanından yamacından geçmiyor,

Ama yinede güzel bir film...
7


avatar
(69) -
bu adam kendini izlettiriyor... hoş bir filmdi bence ... draculaaa
9


avatar
(206) -
Komedi unsuru içermeyen film dümdüz bir tempoda ilerliyor.Sonlara doğru ise iyice saçmalıyor, filmin yapılış amacını anlayamadım açıkçası
6


avatar
(934) -
Bir filmde, bir oyuncunun filmi tek başına sırtlaması böyle bir şey olsa gerek. Johnny Depp'in mükemmel performansı, kendine has o ifadeleri vs. izlettiriyor filmi. Filmdeki diyaloglar gayet güzeldi. Sonuç olarak Johnny Depp için bile izlenir.
6


default avatar
(2) -
film gayet güzel korku ögesi zaten yok ama film güzeldi sade hafif komedi bir film
Saygılar


avatar
(79) -
filmi pek begenmedim çıtanın biraz assasında kalmıs. devam edecek galiba 2.film boyle olmaz umarım...


‹ Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film