Giriş Kayıt

Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü (2022) Yorumlar


Thor: Love and Thunder

En çok beğenilen yorumlar
avatar
(323) -
İyice çocuklar için yapılan Disney Channel ve türevleri dizilerine benzemeye başladı seriler. Daha Marvel izler miyim emin değilim. Chris ve Robert Downey tam zamanında emekli olmuş Marvel'dan (:


default avatar
(120) -
Thoru bu kadar küçültmek aşağılamak neden hala anlamış değil. Koskoca thoru şarlatan yaptılar. Rezalet... Bu film için sinemaya gitmeyin değmez.
5


default avatar
(11) -
son dönemdeki tüm öncesi olan işlerin kötü olmasının nedeni ,sipariş iş olması. birinin aklına güzel bir konu gelir, diğer yönleri de iyi olursa ortaya bir efsane çıkar. terminatör,star wars vs gibi. bunların yola çıkış nedeni güzel bir hikayenin bulunmasıydı. bundan sonra yapılan her iş sipariş üzerine; yılı, tarihi belli olarak palanlanıyor. ancak bu süreye gelene kadar defalarca senaryo,yönetmen değişiyor, sonuç olarak ortaya da berbat işler çıkıyor. tüm marvel ve star wars işleri aynı kalitesizliğin kurbanıdır. bknz obi van,bknz dr. strange.....lotr dizisi de aynı akıbete uğrayacak,


Yorumlar (81)
avatar
(155) -
İzlememek için baya direndim, hatta 0 beklentiyle izledim ama gerçekten rezillik, ben izlerken utandim bunlar bu filmi yaparken utanmamislar. Bale in oyunculuğu dışında 5 para etmez film. Bir Marvel hayranı olarak acilen bu saçmalıkları bırakmaları gerektiğini düşünüyorum.
4


default avatar
(45) -
LC Waikiki şaheseri. Marvel markası nasıl iç edilir bir güzel örneği daha. Bıktık usandık artık “Woke” saçmalığınızdan. Sadece bu film de değil. Disney, Netflix hatta tüm Hollywood bu saçma sapan bir fikri seyircilere empoze etmeye çalışıyor. Onunla kalmayıp nasıl düşünmemiz gerektiğini diretmeye çalışıyorlar. Hal böyle olunca gişede çakılıyorlar tabi ki. Çünkü seyirci yemez bunları. Bakalım stüdyolar daha ne kadar dayanabilecekler para kaybetmeye ve bunlara dur diyecek. O zaman göreceğiz ideolojinizi.
1


avatar
(1700) -
CGI teknoloji yerinde kullanılırsa çok başka filmler çıkabilir ancak bu kadar karikatürize olmuş bir karakter yaratmak üstüne sos olarak bunun bir de dişisini de filme yedirmek gerçekten sıkıntı, senaryo yok denecek kadar sığ, tempo darmadağın, oyunculuklar vasat, çizgi filmden hallice, tam popcorn...
5


avatar
(249) -
filmi keyifle izledim.her filmde oldugu kadar geyik vardi.bazı kişiler yuksek ciddiyet asla gülmeyen kahraman bekliyor.bilemem tercih meselesi ama film gayet thor gibi.
7


avatar
(172) -
Evet marvel bir karakterin daha içerisinden geçmiş maalesef. Thor bile çocuklar için palyanço haline getirilmiş, Son zamanlarda bu süper kahramanların dişi versiyonları da türedi... Bu filmde de inceden inceye lgbt dayatması mevcut her filmlerinde olduğu gibi... çocuk filmi yapmışlar ama çocuklarınızı uzak tutun derim...


default avatar
(42) -
Natalie Portman'a şaşıyorum, Oscar'lısın sen böyle saçma bir yapımı nasıl kabul ediyorsun. İş alamıyor herhalde. Zaten Marvel filmlerini sinemada izlememe kararı almıştım. Ve Marvel şaşırtmıyor. Dr. Strange de, bu da, Eternals da berbat yapımlardı. Odin yokken çoluğa çocuğa kaldık. Üşüyoz Odin Reis Çok Mutlu
4


avatar
(207) -
‘’Başarılı efektler ve komedi, komedi ve yine komedi.’’ Thor: Ragnarok için bu yorumu yapmışım. Ancak bu filmi izleyince galiba biraz haksızlık etmişim. Waititi, Ragnarok’da Hulk’u maymuna çevirse de en azından Cate Blanchett ciddiyet tarafını dengelemişti. Bu filmde ise ciddiyet tarafını üstlenen Christian Bale bile, üstlendiği rol ile bu şarlatanlığı dengeleyememiş. Aslında film için en güzel yorumu artistik-ritmik jimnastikte harikalar yaratan ve Zeus karakterine hayat veren Russell Crowe yapıyor: ‘’ Biz ne ara soytarıya dönüştük.’’ Onu da yönetmen koltuğunu verdikleri Taika Waititi’ye sormak lazım. İyi seyirler…
5


avatar
(88) -
Fantastik tek bir film içine bu kadar saçmalığı, saçma diyalogu,saçma sahneleri koymak ayrı başarı.
Konu önceki Thor filmleriyele ilgisiz,bazan çok fazla renk cümbüşü, ama siyah- beyaz sahneler tamamen anime gibi.

Yetişkinlere yönelik değil.Çocuklar canavar,bilimkurgu oyunları oynuyor diye onlara yönelik yapılmış,
ama laubaliğin, salaklığın, lgbtuvyz nin çocukların gözüne bu kadar sokulması doğru değil.

Filme emeği geçenlerin tamamı o baltanın altında kalır,umarım.Boşa gitti 2 saat. 1/10
1

Cevaplar (1)
avatar
(237) -
Nerede ilk Thor, nerede bu saçna yapım.
2


0
| Bildir


default avatar
(1) -
Bu bir hezimet... Bu bir bitişin hikayesi... Bu tüm marvel severler için hayal kırıklığı... Iyi ki hulk için film hakları yokmuş, yoksa ona da çok yazık edeceklerdi.....


default avatar
(71) -
Gerçekten kötüydü. Yönetmen bildiğin dalgasını geçmiş ve koskoca stüdyo elleri mahkum gibi buna izin vermiş. Komedi filmi olmaya çalışmış ama abartmıyorum tek bir espriye bile gülmedim, yani bu kadar zorlamaya ne gerek vardı, hadi komedi yapalım dediniz de espriler üzerinde de mi az daha duramadınız. Konu çok zayıftı, filmin kötü adamının motivasyonu olsun, gerçek amacı olsun çok yüzeysel işlenmişti. Ayrıca film bas bas ben yeşil perde önünde çekildim diye bağırıyor. Son Marvel filmleri üzerinde inanılmaz bir özensizlik var, adamlar yorulduk biz idare edin der gibi film ve dizi çıkartmaya başladılar.
4


default avatar
(4) -
Standart klişelerle bezenmiş. Gişe hasılatı garantili film hdeflemiş her sahnede bağırıyor bu gerçeklik. Mitolojiye, mantık örgüsüne, karekter derinliğine her şeye ihanet mübah görülmüş bu yolda. Efektleri aksiyon sahneleri için izle unut filmi olmuş koca evren ancak bu kadar kötü sömürülebilirdi. O da başarılmış.


avatar
(64) -
Her ne kadar hakkı verilmiyor gibi olsa da sanırım Thor artık bende bu şekilde yer etti. Komik olmak ona yakışıyor. Filmin bir çok sahnesinde kahkaha attıran sahneler de oldu ki film zaten aksiyon, macera ve komedi vadediyordu. Çocuklara anlatılan Lgbt hikayelerine de biraz irrite oldum açıkçası..

Eğer "cast" ve "special thanks" kısmında fark ettiyseniz bolca "Hemsworth" soyadına rastlayacaksınız. Sanki ailecek eğlencesine kendileri için bir film çekmişler gibi bir izlenim bırakıyor bence.. Ama çocuklardan "Lycan Kid" karakterini canlandıran Kaan Güldür de vardı Türk olarak ki kendisi Aquaman da oynamış daha önce de.. İzleyin, eğlenin, gülün geçin artık şu Marvel filmlerine daha da beklenti içine girip üzmeyin kendinizi..
7


default avatar
(195) -
Bu kadar zorlama komik olmaya gerek var mıydı, bence yoktu ama film kötü mü? Değil. Tabi ki diğer Thor filmlerine göre biraz beklentiyi düşük tutmak gerek. Ama Thor bu yine de Gülücük izlemesi her zaman eğlenceli.
8


avatar
(23) -
Thor'un bu serisi daha çok çocuklara hitap etmiş olsa da yine de sonunu getirebildim. Beklentim diğer serilerden daha iyi olması yönündeydi. Beklentimi karşıladı mı karşılamadı, İzlediğime pişmanmıyım değilimi ama umarım önümüzdeki seri bundan kat kat daha iyi olur. Thor'u ekranda daha kaliteli senaryolarla görmek istiyoruz.
5


avatar
(489) -
Film komik olmayan kötü, yapmacık bir skeç şeklinde başladı ve 40.dakikada artık dayanamadım kapattım. Bir şans daha verip kalanı izler miyim hiç bilmiyorum. Kadrodakiler Marvel'in soytarısı olmayı sindirmişler artık da Christian Bale niye kariyerine böyle bir yapım ekledi ki yazık.


default avatar
(1) -
Başta eğlencelik bir film olarak gidiyordu ama sonrasında iyice suyu çıktı. Thor karakterini iyice rezil etmişler ve lgbt propagandasına kurban edilmiş bir film olmuş.
3


default avatar
(10) -
Tam bir çocuk filmiydi. Sonu da rezaletti. God butcher fragmanlarda anlatıldığı kadar güçlü değildi. God Butcher'ı da bitirmişler. Ne kaldı geriye? Judi Foster. pardon Jane Foster...
4


avatar
(25) -
Hani tv de yayınlanır ya bazen çocuklar için süper kahraman filmleri falan. Aynı bu tatta olmuş. Ben beğenmedim. Çocuklar beğenir muhtemelen (Bence çocuklara izletilmemeli). Kimse artık sıradaki filmi dahi merak etmiyor.
5


default avatar
(59) -
Son 40-45 dk biraz ciddileşti ama ilk 1.5 saat neydi öyle? Resmen çocuk filmi gibi olmuş. Cıvık cıvıktı. Laubalilik, gereksiz espriler, boş diyaloglar ne ararsan vardı.
Marvel Wanda vision ile başlayıp en son she-hulk ile devam eden dizi ve filmlerde müthiş bir düşüş yaşıyor. Umarım toparlarlar çünkü süper kahraman filmlerinde DC zaten kötü olduğu için Marvel filmlerini zevkle izliyorduk.
5


default avatar
(6) -
stan lee mezarında ters dönmüştür eminim. son dönem diziler olsun üstüne bir de bu film sanırım marvel izleyici kitlesini +12 yaşa çekmenin derdinde. bu saçmalığın başka hiç bir mantıklı açıklaması yok çünkü. bayağı bayağı çocuk kahraman filmiydi
2


‹ Önceki 1 2 3 4 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023