Giriş Kayıt

Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı (2023) Yorumlar


The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

Yorumlar (12)
default avatar
(10) -
Bölük pörçük bir hikaye mevzu ne (karakter değişimi olayı) tam olarak anlaşılmıyor bile. Ya tamam mesajı veriyorsun o yönde bir değişim anladık, olacak da arkadaş bunun için birşeyler olması lazım durup dururken olur mu öyle.
6


avatar
(16) -
Bizim mükemmeliyetçi arkadaşlara bakmayın. Hikaye zayıf kalmış diyenlerede. Film gayet akıcı. Bir insanın nasıl ve neden değişebileceğinin örneğini veya nasıl saf ve temiz kalabileceğinin örneğini gayet güzel açıklamış film. Filme sadece aksiyon gözüyle bakarsanız hiçbir nane anlayamazsınız. İnsan doğasını ve seçimlerini güzel işlemişler. Ben askerde insan doğasını az çok tanıma fırsatına sahip oldum. Onun için filmi anlayabiliyorum. İzleyin .
8


default avatar
(29) -
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes, görsel açıdan etkileyici ve karakter odaklı bir prequel. Hunger Games evrenine daha fazla derinlik katmakta ve hayranlarını memnun etmektedir.
10


default avatar
(469) -
Sıradan bir yapım olmuş, zayıf bir senaryo kurgusu olmuş, hangi duyguyla yaptıklarını bana cok veremedi. İzlenemeyecek kadar kötü de değil.
6


avatar
(1024) -
Oyuncuları farklı görünce izleme konusunda hep arkaya attığım filmdi. İzlediğimde de gayet iyi buldum. Konu, işleyiş diğer Hunger Games'lerin çok gerisinde değil. Filmin tek sıkıntısı 2.5 saatlik uzun süresi. Seriyi beğenenler için bunu da izlemelerini tavsiye ederim. İyi seyirler... 6/10...
6


avatar
(8319) -
Olumsuz yorumları okuyunca sanırım biraz etkilendim, beğenmem diyerek başladım ama oldukça etkileyici buldum filmi... Sadece barış gücü askeriyken mıntıkadaki şarkılı eğlenceler biraz eğreti geldi bana, filmde sırıtmış gibi hissettim. Genel olarak gayet iyi bir yapım olmuş ama zamanlaması kötü gibi... Seri yayınlanıp kapı baca kırarken araya girebilirdi bu yapım, daha çok ilgi çekebilirdi sanki... Ben kesinlikle tavsiye eder, iyi seyirler dilerim.


default avatar
(93) -
Abartılacak bir film değil ortalmayı geçememiş . Film insanı önceki seriler gibi içine cekmiyor
6


avatar
(29) -
Olaylar orjinal serinin 64 yıl öncesinde, Faşist diktatör Snow ' un gençliğinde, geçiyor. Karakter gelişimini tam verememişler, iyi bir insandan tam bir canavara dönüşmesi birden oluyor, hayatının olağan akışına aykırı... Seriye bir şey katmıyor, izlenmese de olur
5


avatar
(279) -
Ciddi havası ve görece oturaklı ilerleyen senaryosu ile sivriliyor. Son zamanlarda tiksindiğim Hollywood yapımlarına biraz geri ısındıran filmlerden oldu. Şaklabanlık izlemekten gına gelmişti artık.
Sürprizbozan: Göster
7


default avatar
(30) -
Senaryo kötü Oyunculuk kötü Görsellik kötü Kısaca her şeyi ile kötü. Saçma sapan bir anlatım. Aslında anlatım da yok.
1


avatar
(347) -
Senaryo zayıf kalmış sanki... Rachel Zegler'in oyunculuğunun film için oldukça tiyatral kaldığı düşüncesindeyim. Filmi benim gözümde tek kurtaran Tom Blyth'ın oyunculuğu oldu.


default avatar
(17) -
Bence güzeldi. pandemiden sonra zaten güzel film izleyemiyoruz. yani pandemiden sonraki yapımlar arasında değerlendirince efsane güzel. ama tabi bir çok eski yapımla veya serinin kendi filmleri içinde değerlendirdiğimiz zaman bazı sıkıntılar veya eksikler var. kötü karaktere geçişi tam verememişler boşluk kalmış. kızla çocuğun arasındaki ilişki aşk veya arkadaşlık ne olduğu tam belli değil. aksiyon sahneler çok yetersiz. az yani. ama devam filmi güzel kotarılmış aynı kişiden çıktığı belli aynı havayı yakalıyorsunuz o da çok iyi olmuş. kızın sesi güzel diye oynatılmış sanki. sevgili peter lannister ve viola davis efsane oynamışlar. keyifliydi ya kesinlikle izleyin derim.
8


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film