Giriş Kayıt

Üniversiteler Yarışıyor (2006) Yorumlar


Starter for 10

Yorumlar (12)
avatar
(1234) -
Oyuncuları ve senayosu ile harika bir gençlik romantik komedisi. Beğendim. 7 puan
7


avatar
(920) -
Bence güzel bir aşk filmi aslında. Harika karakterler var. Özellikle Rebecca hall, ve Jamesin hem oyunculuğu hem filmdeki karakterini çok beğendim. Bazı sıkıntılar olsa da eğlenceli güzel bir film
7


avatar
(3895) -
Eskiden televizyonlarda çok daha yararlı olan bilgi yarışmaları olur bilgiler ölçülür tartılır insanlar genel kültürlerini sınarlardı. Şimdilerde ise faydasız çoğu saçma diziler ve TV Show'ları ile dolu. Öyle bir zaman ki insanlar artık bilmek istemiyor, merak etmiyor, okumuyor, araştırmıyor, bilgi açlığını doyurmuyor ve genel kültürlerini geliştirmek dahi istemiyorlar. Gönülden inandığım bu acı ama gerçek tespitleri bir kenara bırakıp filme gelirsek iyi bir noktaya değinerek başlasa da olayların çok hızlı oldu bittiye getirilmesi daha güzel bir film olmasına engel olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bu olumsuzluklara rağmen yine de seyir zevki yüksek ve sıkmayan bir film.
6


avatar
(285) -
Mutlaka izleyin, izletin.
Bir gerçek var; James McAvoy çok çok başarılı bir aktör. İzlediğim her filmi harika, izlediğim her zaman kendisi harika. Gerçekten tam bir ''aktör''.

Filme gelecek olur ise muhteşem bir filmdi. 1980lerin dönemini 2006 yılında kusursuz yansıtmışlar. Yüzlerce dönem filmi izlemişimdir ancak kostüm bakımından izlediğim en iyilerinden birisiydi. Cast seçimi çok başarılı. Romantik/Dram kategorisi adına izlenebilecek en iyi filmlerden birisi. Kıyıda-köşede kalmış bir film ve tesadüfen farkettiğim bir film oldu. Keşke daha çok kişi izlese diyorum.
Sürprizbozan: Göster

Şarkı seçimleri çok güzeldi. Seçen kim ise harika bir kulağı var tebrik ediyorum. Bir kaç şarkıyı indireceğim. Film her yönüyle sizi doyuracak, her yönüyle yüzünüzü gülümsetecek. Garip bir mutluluk hissi yaşatan filmlerden. Filmi izlemeyi bitirdiğinizde iyi film izlemenin vermiş olduğu duyguları yaşayabilirsiniz ki ben yaşıyorum. Bunu çok sık yazıyorum ama puanına sakın aldanmayın mutlaka izleyin. Çok güzel bir film.
8


avatar
(727) -
Eğlenceli bir üniversiteli filmi.
7


avatar
(172) -
İyi bir film bulamamaktan yana şikayetiniz mi var? İlacınız bu film olacaktır.

Oldukça tadında, kıvamında bir yapım. Keyif aldım izlerken. Hem kendinize bir şeyler katabileceğiniz hem de kendinizden bir parça bulabileceğiniz türden. Oyunculuklar yerinde. Senaryonun sonuç bölümü daha farklı işlenebilirdi sanki ama bu akıcılıkta inanın hiçbir şey gözünüze batmıyor. Hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

"The Cure" merkezli soundtrackları da ayrıca seveceğinizi düşünüyorum.

CODY sürümü izlemek için uygun aynı zamanda mevcut altyazılarla tam uyumludur.
İyi seyirler.
7


avatar
(33) -
zamınız varsa ızleyın klasik hikaye yani cok biseyler beklemeyin
5


avatar
(103) -
İşte tam benim tarzıma uygun bir film. Kusursuz bir yapıt. Umarım böyle filmler çıkmaya devam eder. Hem güldürüp hem duygulandıran bir film. Altyazının geç çıkması sorununu yaşayan arkadaşlar altyazısını 23 saniye ileri alabilirler.
İyi günler Saygılar
7


avatar
(131) -
Uzun zamandır izlemeyi özlediğim şahane filmlerden. Keşke karşıma daha çok böyle film çıksa diyorum. Her saniyesini heyecanla, sıkılmadan izledim. Oyunculuklar çok iyi, duygular ekrana çok güzel yansıtılmış.


avatar
(338) -
Eğlenceli bir filmdi. James McAvoy birçok yönden iyi bir iş çıkarmış.
Güzel vakit geçirmek istenirse, izlenebilir.
7


avatar
(650) -
Öyle bir sahnesi var ki, 'bu da yapılır mı ya?' dedirtiyor Wink Sonuçta herkes hata yapar değil mi? Wink Eskileri hatırlatan güzel bir film.. Ama tekrar izler miyim? Yok izlemem Wink
6


avatar
(361) -
Brian ( James McAvoy ) hayatta var olmanın yolunun bilgiden geçtiğine inanmaktadır.Çocukluk yıllarının bu düşüncesi gittiği üniversitede de kendini hissettirecek ve 4 kişiden oluşan okul bilgi takımının bir parçası olacaktır.Kendi kabuğundan sıyrılan bu genç öğrenci, Alice ve Rebecca ile tanışacak ve kendini hiç bilmediği bir dünyanın içinde bulacaktır. Ortalamanın biraz üzerinde keyifle izleyeceğiniz bir film.
7


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023