Giriş Kayıt
Yorumlar (17)
avatar
(4126) -
Bir soygun filmine göre fazlaca savruk ve dağınık. Özellikle finale gelene kadar çarpıcı veya etkileyici detaylar yok. Yine de izlenebilir fakat çok da umut bağlamamak lazım.
6


default avatar
(1082) -
Sinemanın belirli zamanları, filmin sadece tek bir kişi de olduğunuzu düşünürsünüz ve sadece ona odaklanırsınız. Zevk almanın herkeste farklı ve bir o kadarda zıt olduğu garip bir kimyadır. Bu kimya çok değişik türdeki kişileri bir araya getirerek oluşturabilirsiniz. Burada da Soderbergh çok kaliteli oyuncularla bu uyumu yakalamıştır.

İlk filmin hayranı iseniz, tüm bu soygunlardan dolayı muhtemelen bundan nefret edersiniz. Steven Soderbergh hayranıysanız ve tüm filmlerini gördüyseniz, sadece seveceksiniz.

Soyguncu mu olmak istersin, yoksa soyguna engel olmak için harika bir sistem mi kurmak!!!
8


avatar
(8244) -
İlk filmin net altında ama bu kadroyla her türlü izlenir derim. ayrıca Pitt ve Clooney'in bu filmdeki tarzı çok ama çok başka! Sinemaseverim diyen için seriyi izlemek şart derim.


avatar
(511) -
şaka gibi film yapmışlar Çok Mutlu
1


avatar
(2674) -
Serini ilk filminin yüzü suyu hürmetine seyredilen yapım. Senaryo olarak Ocean 11'in çok çok altında. Seriden bağımsı olarak değerlendirildiğinde ise senaryo bu oyuncu kadrosunun çok çok altında kalmış.
5


default avatar
(29) -
Bu kadar ünlü oyuncuyu toplamışlar da, hadi gelin hatıra filmi çekelim demişler, senaryoda filmden 1 saat önce yazılmış gibi, ilk filmden sonra bunu niye çekmişler diyorsunuz; tabi birde sözün bittiği yer Julia Roberts'ın kendini oynaması... hahahahaha
1


avatar
(1684) -
İlk filme nazaran oldukça vasat kalmış bir devam filmi. Neredeyse Tess olaya dahil olana dek filmin kendisine çeken bir havası dahi yoktu.
5


avatar
(907) -
en iyi soygun film serisi oceans ın hepsi izlenmelidir


avatar
(933) -
Benim açımdan ilk filmin gölgesinde kalan bir film. İlk filmdeki Brad Pitt'in soğuk kanlı duruşunu bu filmde de görmek isterdim.C.Zeta-Jones'un ilk filmdeki kadar pasif olmaması benim açımdan gayet olumluydu. Çok Seviyor Tavsiye edilir.
6


default avatar
(18) -
ilk defa başımı ağrıtmayı başaran müziklere sahip bir film izledim.dı dıdıdt dı dıddıt dıdıt dı.
6


avatar
(198) -
Filmde Julia Roberts'ı canlandıran kadının gerçekten Julia Roberts olduğunu sonradan anladım Sümüklü


avatar
(76) -
İlk filmden sonra beklenti biraz fazla oluyor ve sonuçta üzülüyorsunuz.Bence bunun debebi playların içine bayanların girmesidir.Ama yinede konunun ve oyunculukların getirdiği bir kalite var.(saygılar dilerim) Saygılar
9


avatar
(994) -
imdb' nin neden bu kadar not kırdığını anlayamadım. gayet eğlenceli ve keyifli bir yapım.
8


avatar
(155) -
Ocean's Eleven'a göre biraz daha bol diyaloglu gelişen bir film olmuş. Olay örgüsü daha karmaşık hale gelmiş. Vincent Cassel ve Catherine Zeta Jones'un da kadroya eklenmesi tabi ki güzel şeyler ama ilk filmdeki tadı vermedi bence Twelve. IMDb puanına katılıyorum.

Sürprizbozan: Göster


default avatar
(49) -
gerçekten güzeldi.bence daha yüksek puan almalıydı
7


avatar
(133) -
puanlara bak ya bu filme bukadar mı ölün izleyen asla pişman kalmaz oceans serisine canım feda xd
10


default avatar
(35) -
Sevimli haydutlar yine iş başında ilk filmde olduğu gibibu filmde de güzel bir planlara var. Harika bir oyuncu kadrosu olan bu film kesinlikle izlenmeli bence...


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024