Giriş Kayıt
Yorumlar (5)
avatar
(1192) -
Bitmişliğin, tükenmişliğin, çaresizliğin filmi... Requiem for a Dream kadar olmasa da, o kokuyu taşıyor film. Karakterlerin ayrı ayrı incelenmesi iyiydi. Kısık bütçeyi belli etmesi hoşuma gitmedi. Zaten bütçe isteyen bir yapım da değildi. Prison Break'ten tanıdığımız Wade Williams'ın performansını beğendim, iyi iş çıkarmış.

Göndermeler barındıran cesur bir yapım. Değişiklik arayanlara tavsiyemdir.
6


avatar
(781) -
Aykırı bir film. Aile, cinsellik, yasak olana olan arzu konularını cesurca işliyor. Farklı ve iddialı bir film izlemek isteyenlere önerilir.
7


default avatar
(340) -
"Ailede bozukluk nasıl olur" konulu film. Çocuk istismarı değil bence anlatılan çünkü çocuklar istismar edilen değil de eden konumundalar.
Sürprizbozan: Göster
1


avatar
(59) -
Ana teması çocuk istismarı olan yapım bana göre abartıldığı kadar rahatsız edici değil. Porno hiç değil. O niyetle izleyecek olanları oldukça hayalkırıklığına uğratacak tır. Finale doğru olan bölümde bir sevişme sekansı var orda da çocukların masumiyetine dikkat çekmiş yönetmen. Çünkü yetişkinlerle aralarında geçen istekli yada isteksiz cinsel eylemlerde mutlu değiller. Bu da istismar kelimesinin altını koyu kalemle iyice çiziyor. Bir tek mastü rbasyon kısmı abartılıydı fakat sekansta tv'de Sharapova'nın maçı olması hoşuma gitti. Hatta komik buldum. Çünkü kendisinden n efret ederim. Benim gözümde asla bir sporcu değil dir ve maçları ancak bu amaç için kullanılabilir. Bu açıdan yöenetmenle ayını fikirdeyim. Oldukça hızlı bir kurgusu var. Dramatik altyapısı sağlam yapım, güçlü dialoglar içeriyor. Özellikle babasını kaybeden çocuğun monologu çok hoşuma gitti. Sam Mendes'in 1999 tarihli american güzeli ve yine Alan Ball'un elinden çıkma 2007 tarihli Towelhead filmlerinde ki gibi "Alın size amerikan rüyası" tadında bir yapım. Son olarak intihar sahnesinde ki o gülüş 2013 yunanistan filmi Şiddet güzeli'ndeki intihar sahnesini hatırlattı bana. İntihar eyleminin gerçekleştirenin zihninde bir çeşit kurtuluş olduğunu betimleyen çok şık bir sahne bence. Çok beğendim. Tavsiye ederim. İyi seyirler.
10


avatar
(543) -
Uzun zamandır seyretmek istediğim bir filmdi; ilginçti, güzeldi de galiba filmin vermek istediği mesajı çıkaramadım. Oyunculuklar yeterli düzeyde, hoş bir seyirlik.
7


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023