Giriş Kayıt

Manhattan Projesi (1986) Yorumlar


The Manhattan Project

Yorumlar (2)
default avatar
(316) -
Bana biraz War Games'i hatırlattı.Tabiki War Games'in yanına bile yaklaşamaz.80'li yıllar için bile orta derecede sayılabilecek vasat bir film.Film vizyona girdiği yıl gişede iki seksen yatmıştı.Seyrederken hoş vakit geçirebilirsiniz ama seyretmesenizde birşey kaybetmezsiniz.Siz bence bu film yerine War Games'i izleyin.
5


avatar
(4064) -
Manhattan Projesi ; Aslında bir bakıma " Nükleer Enerjinin " ne denli tehlikeli boyutlara yol açacağının göstergesi oldu bu film. Belki de ders niteliğinde olabilir ama ileride başımıza gelecekleri düşünmediğimiz için bu dersi almayacağız sanırım. İyi başlayan ve bu şekilde sizi ileride ne olacak acaba dedirten film finali ile de alkışıyı fazlasıyla hakediyor. Fazla beklenti yapmadan izlediğiniz takdirde iyi zaman geçireceğinize inandığım orta düzey bir bilim kurgu filmi.

5 Yapraklı hiç yonca gördünüz mü ? Size "Milyarda " bir var olma olasılığını söylesem. ( En azından filme göre öyle. ) Ne kadar düşündürücü değil mi..Yonca bile beş yapraklı olursa gelecekteki bizlere etkileri ne olur onu düşünmek dahi istemiyorum !
6


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024