Giriş Kayıt
The Kennedys (2011 Mini-Series)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
McFly
Müdavim


Kayıt: 28.04.2009
İletiler: 12364
Şehir: Zonguldak


twitter Özel mesaj gönder
McFly Müdavim
 [Tanıtım] The Kennedys (2011 Mini-Series)

resim

The Kennedys
2011
The Kennedys
Dram / Tarihi / Romantik346 dk

Yönetmen: Jon Cassar
Joseph P. Kennedy (Tom Wilkinson) büyük oğlunun mutlaka ABD Başkanı olacağına inanmakta ve onu yönlendirmektedir. Ancak 2. Dünya Savaşı'nda büyük oğlu ölünce onun misyonunu kardeşi John F. Kennedy (Greg Kinnear) devralır. Küçük kardeşi Bobby Kennedy...
7.6 (7,712 Oy)


Dizi HakkındaThe Kennedys; Kennedy Ailesi'ni ve yaşamış oldukları trajedileri tarihsel akışına göre anlatan, Nisan ayında İngiltere, Kanada ve Amerika’da yayınlanmaya başlayacak olan 8 bölümlük Kanada yapımı bir mini dizi.

Dizinin ana karakterleri Greg Kinnear (Little Miss Sunshine, As Good As It Gets), Katie Holmes (Dawson’s Creek), Barry Pepper (25th Hour, Green Mile, Saving Private Ryan) ve Tom Wilkonson (Michael Clayton). Yönetmen ise Jon Cassar (24’ün hatırı sayılır miktarda bölümünü yönetmişti.). Senaristimiz Stephen Kronish ( O da 24’ün yazar kadrosundaydı.). Bu arada Jon Cassar ile Stephen Kronish’in 24’te beraber çalışmış olduklarını da belirtelim. Görüldüğü gibi bir mini dizi için kadro oldukça kaliteli.


resim


The Kennedys; Kennedy Ailesi'nin yaşantısını ve bu ailenin Amerika tarihindeki yerini anlatan olayları konu alıyor. Dizi; Sadece John Kenndy’nin yaşantısına odaklanmak yerine, John Kennedy'nin babasını, kardeşlerini, aile içindeki kadınları, kısacası Kennedy Ailesi'nin tüm fertlerini konu alarak, Kennedy Hanedanlığı'nın yaşamına odaklanıyor. The Kennedys; 8 kasım 1960’daki seçim gününde, karizmatik senatör John F. Kennedy ile daha tecrübeli olan başkan yardımcısı Richard M. Nixon’ın karşı karşıya gelmesiyle başlayan olayların anlatımıyla açılıyor. The Kennedys; ayrıca dizi içerisindeki flashbacklerle 1930’lu, 1940’lı yıllara dönerek, tarih boyunca John, Bobby, Joe Sr.‘nin başarılarını, üzüntülerini, bağlılıklarını, kendilerini çevreleyen ihanetleri ve aile içindeki kadınların bu olaylar sırasında bu erkeklere olan koşulsuz desteklerini de mercek altına alıyor. Dizimiz; Joe Jr.‘nin trajik ölümünden, Jack’in ilk kongre adaylığına, Bobby’nin Jack’in politik kariyerine olan sarsılmaz sadakatinden Jack ve Jacqueline Bouvier’in tanışmasına kadar, bu ikonik aileyi tarih boyunca şekillendiren bir çok olayı her yönüyle derinlemesine araştırıyor.

resim
Kim Kimdir?

Greg Kinnear; John Fitzgerald “Jack” Kennedy

Katie Holmes; Jacqueline Kennedy (John Kennedy’nin eşi)

Barry Pepper; Robert F. Kennedy (John Kennedy’nin küçük kardeşi)

Tom Wilkinson; Joseph P. Kennedy, Sr. (John Kennedy’nin babası)

Chris Diamantopoulos; Frank Sinatra


FragmanİletiTarih: 25 Nisan 2011 00:57
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film