Giriş Kayıt
X-Men: First Class
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 9 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
mrumut
Emektar

İletiler: 733

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
mrumut Emektar
Vizyon Tarihi: 03 Mayıs 2011

resim

2011
Aksiyon / Macera / Bilim-Kurgu131 dk

Yönetmen: Matthew Vaughn
Michael Fassbender'in canlandırdığı Magneto ve James McAvoy'un canlandırdığı Professor X'in bir grup genç mutanta liderlik yaptığı yeni X-Men, efsanenin başlangıcını anlatıyor ve tarihin akışını değiştiren küresel olayların arkasındaki sır perdesini...
7.7 (726,274 Oy)

İletiTarih: 17 Şubat 2011 06:55
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
mrumut
Emektar

İletiler: 733

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
mrumut Emektar
Yeni fragman eklenmiştir.

İletiTarih: 30 Nisan 2011 05:42
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Caffy

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
Caffy
bu filmi baya karışık çektiler hikaye bir türlü sırayla ilerlemiyor ama hoşumada gitmedi değil yani Hehehehe

İletiTarih: 30 Nisan 2011 06:15
rapcold

İletiler: 24

Özel mesaj gönder
rapcold
Güzel bişeye benziyo. .d

İletiTarih: 08 Mayıs 2011 16:16
g.c.
Sinefil Grubu

İletiler: 2543

Özel mesaj gönder
g.c. Sinefil Grubu
resim

Vizyon Tarihi: 03 Haziran 2011
TR Dağıtım: Tiglon
Stüdyo: 20th Century Fox

İletiTarih: 21 Mayıs 2011 17:06
paralax
Avrupa Sineması
Sinefil Grubu

İletiler: 1240

Özel mesaj gönder
paralax
Avrupa Sineması
Sinefil Grubu
Uzun süredir izlediğim en iyi vizyon filmiydi. Meselesini çok sevdim. Hele ki, insanoğlunun ötekileştirici ve yok edici yönünün vurgulanması harikaydı. Bir de Profesör X'nin sinik bir karakter olarak sunulması beni mest etti. Ayrıca mutantların temel olarak haklı olduklarını alttan alta vurgulaması. Çok Mutlu
Yani çok iyi kotarılmış bir film. Senaryosu, görselliği vs... Hollywood'ta sinema daha ölmemiş dedirtti. Hıhı

İletiTarih: 06 Ağustos 2011 00:55
darkocu

İletiler: 17

Özel mesaj gönder
darkocu
x-men first class normal film çizgisinin dışında çekilmiş bir seri filmdir.
olaylar güzel bir şekilde aktarılmış ama film beni tatmin etmedi.
çünkü worverine yani Hugh Jackman sadece bir kere gösterilmesi beni üzdü.
çünkü tanıdığım çoğu x-men fanetikleri filmi worverine için izliyorlar.

İletiTarih: 09 Ekim 2011 15:14
byaydin

İletiler: 104

Özel mesaj gönder
byaydin
11 yıldır Türkiyeden ve yurt dışından fantastik çizgi roman toplamaya çalışırım..ama filimi açıkçası mystique için izliyordum Utandı

İletiTarih: 10 Ekim 2011 08:32
ArizMend

İletiler: 727

Özel mesaj gönder
ArizMend
Geç de olsa konuyu ait olduğu yerde Saygılar

İletiTarih: 13 Ekim 2011 16:23
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 9 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film