Giriş Kayıt
Windfall (2006 )
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Computer
Eski Yönetici

İletiler: 2648

facebook Özel mesaj gönder
Computer Eski Yönetici
 [Tanıtım] Windfall (2006 )

resim

İlginç ve sürekleyici yaz dizi başlangıçlarından biri daha… Dizimiz olay örgüsü ve konuylarıya 1. sezonunu garantilemiş durumda. İlk sezon 13 bölümden oluşmakta. Gelelim dizimizin konusuna ve kahramanlarına:
Dizimizin konusu, 386 Milyon Dolarlık LOTO’yu kazanan, tam 20+1 kişiyi ilgilendiriyor. Karakterler birbirini geçmişlerinden tanıyorlar, ya çocukluk ya da okul yıllarından ya da iş yerlerinden. Ve bu 20+1 karakterin farklı hayat örgüleri var. Fakat 20+1 kişiye çıkan bu para ödülü, karakterlerimize bazı sorunları getirecek gibi gözüküyor ileride acaba gerçekten de öyle olacak mı?Burada, dizinin konusunun tıkanması gibi ihtimal bulunmuyor, çünkü karakter fazlalığından ve karakterlerin LOST gibi flashbackleri olacağından dolayı ileride, tabi bunu ben tahmin ediyorum…

Alıntı:dizidizi

İletiTarih: 07 Şubat 2011 10:50
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film