Giriş Kayıt
Mr. Sunshine (2011-)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Computer
Eski Yönetici

İletiler: 2648

facebook Özel mesaj gönder
Computer Eski Yönetici
 [Tanıtım] Mr. Sunshine (2011-)

resim

Mr. Sunshine
2011
Mr. Sunshine
Komedi

Yönetmen: Randall Einhorn, Bryan Gordon, Barnet Kellman
Ben Donovan (Mathew Perry) San Diego’nun ikinci sınıf arenalarından biri olan, Sunshine Merkezi’nin spor müdürüdür. 40 yaşına bastığında, orta yaş sendromu yaşamaya başlar. Tam da bu sırada işinin alışılmamış gerekleriyle uğraşırken, hiç hesapta...
6.7 (7,312 Oy)

Friends'den sonra Matthew Perry şimdi de yep yeni bir sitcom olan Mr. Sunshine'la karşımıza çıkacak. Dizide ona "West Wing" dizisinin ödüllü yıldızı Allison Janney de eşlik edecek. Dizi 9 Şubat'ta başlayacak.

Konusu: Ben Donovan (Mathew Perry) San Diego’nun ikinci sınıf arenalarından biri olan, Sunshine Merkezi’nin spor müdürüdür. 40 yaşına bastığında, orta yaş sendromu yaşamaya başlar. Tam da bu sırada işinin alışılmamış gerekleriyle uğraşırken, hiç hesapta olmayan bir patron çıkagelir…

Resmi Sitesi: http://abc.go.com/shows/mr-sunshine

Trailer;

Konu eklendi. Furiousthing

İletiTarih: 27 Ocak 2011 11:09
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
furiousthing
Eski Yönetici

İletiler: 1456

Özel mesaj gönder
furiousthing Eski Yönetici
Matthew Perry harika bir oyunculuk sergilemiş. Tam rolün adamı, hakkını veriyor. Çok eğlenceliydi, takip ettiğim diziler arasında yerini aldı... Hıhı

İletiTarih: 10 Şubat 2011 20:53
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kuzeydebiryer

İletiler: 10891

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kuzeydebiryer
Gönlümü ilk bölümüyle çalan diziler kervanına katıldı. Eğlenceli olduğu konusunda herkes hem fikir olacak. yakaladım

İletiTarih: 10 Şubat 2011 20:56
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film