Giriş Kayıt
Glee (2009-)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 27 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
Yazar Mesaj
Saiyo

İletiler: 550

twitter Özel mesaj gönder
Saiyo
 [Tanıtım] Glee (2009-)

resim

Glee
2009
Glee
Komedi / Dram / Müzik44 dk

Yönetmen: Bradley Buecker, Brad Falchuk, Eric Stoltz
Dizi, bir lisede geçiyor. Will Schuester, lise çağlarında koroda şarkı söylemiş ve büyük bir ödül kazanmış, şu anda da mezun olduğu okulda çalışan genç bir öğretmendir. Zamanında büyük işler başaran bu koro şimdi tam bir enkaz halinde olduğundan...
6.8 (155,988 Oy)

Glee, Amerika Fox kanalında yayınlanan bir müzikal, gençlik dizisidir.
Dizinin yapımcılarında biri de Nip Tuck'ın yapımcısı olan Ryan Murphy olması diziyi dikkat çekici kılan etkenlerden biri olarak gösteriliyor.

Dizi, bir lisede geçiyor. Will Schuester, lise çağlarında koroda şarkı söylemiş ve büyük bir ödül kazanmış, şu anda da mezun olduğu okulda çalışan genç bir öğretmendir. Zamanında büyük işler başaran bu koro şimdi tam bir enkaz hâlinde olduğundan Schuester, bu koroya el atmaya karar verir ve onları eğitmeye başlar. Okulun bu kaybedenler takımı, Will Schuester sayesinde yavaş yavaş içinde ki yeteneği ortaya çıkarıp kendilerinin bile beklemediği bir şekilde popüler olmaya başlayacaktır.

Müziklerinin yanında konusuyla ve işleyişiyle gerçekten güzel bir dizi. Forumda başlığı olmamasına şaşırdım doğrusu. 2. sezon 21 Eylül'de başlayacak. Yapımcıların dediğine göre bu sezon daha fazla hikayeye yer verilecekmiş. Sanırım bu da fazla şarkının olmayacağı anlamına geliyor.
2. Sezonda Britany karakteri için bir bölüm olacak ve ayrıca bu Britney Spears'ın olduğu bir bölüm olacak. Belki de kardeş çıkacaklar bilmiyorum Çok Mutlu Ve 2. sezonda bir Madonna bölümü daha yapılacağı söyleniyor.

Dizinin 1. Sezon Tanıtım Videosu

Başlık düzenlendi. Furiousthing

İletiTarih: 08 Eylül 2010 16:08
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
JnRMnT

İletiler: 2144

facebook E-Posta gönder Özel mesaj gönder
JnRMnT
Gençlik filmlerinden tanıdığımız bazı göze çarpan kişilikler var ve müzikler de tanıdık/güzel müzikler. Bu dizi de ilgimi çeken, bana göre dizilerden. Tanıtım için teşekkürler sevgili Saiyo

İletiTarih: 08 Eylül 2010 19:08
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Marvel
Eski Yönetici

İletiler: 4436

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Marvel Eski Yönetici
Şu anda ben de bu diziyi izliyorum. 16. bölüme bir çırpıda geldim, popüler bir müzikal olmuş.

İletiTarih: 08 Eylül 2010 20:35
JnRMnT

İletiler: 2144

facebook E-Posta gönder Özel mesaj gönder
JnRMnT
Şu 3-4 gün benim için zor olacak sonra ben de başlayabilirim. yakaladım

İletiTarih: 08 Eylül 2010 21:04
Saiyo

Saiyo
Ortak çıkarsa 2. sezonu beraber çevirebiliriz. *-* İlk bölümü çıkınca bir deneyeceğim de. walkman

İletiTarih: 08 Eylül 2010 21:09
saplanti

İletiler: 73

Özel mesaj gönder
saplanti
Bir sezonda Facebookta 7.5 milyon hayrana ulaştı. Madonna-nın ilgiyle ilzediği. Britney Spears ın sete geldiği bir dizi. Türkiye'den fazla takip eden yok.

Müzikal komedi ama pek güldürmüyor, müzikal drama olsa daha iyi olurdu bence. Neyse kesinlikle izleyin. Henüz 2. sezondayken.

İletiTarih: 13 Ekim 2010 16:55
Dicle

İletiler: 42

Özel mesaj gönder
Dicle
bu başlık daha güncel olmalı arkadaşlar. benden başka "gleek" arkadaşlarım varsa bölümlerden sonra konuşmak ve tartışmak isterim. çok güzel olurdu Hehehehe

İletiTarih: 16 Aralık 2010 03:52
nymph
Eski Yönetici

İletiler: 785

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
nymph Eski Yönetici
Glee'nin 8 Şubat tarihinde yayınlanacak Sevgililer Günü konseptli bölümünün şarkı listesi yayınlanmış:

"Rachel (Lea Michele) - 'Firework' by Katy Perry
Puck (Mark Salling) - 'Fat Bottomed Girls' by Queen
Artie (Kevin McHale) - 'P.Y.T. (Pretty Young Thing)' by Michael Jackson
Tina (Jenna Ushkowitz) - 'My Funny Valentine' by Babes In Arms
Blaine (Darren Criss) and the Warblers - 'When I Get You Alone' by Robin Thicke"

Kaynak buradan.

Ayrıca 6 Şubat'ta yayınlanacak Superbowl konseptli bölümde de Thriller mash-up'ı yapılacağı duyumları aldım, ne kadar doğru bilemiyorum. Umarım olur. Heyoo

İletiTarih: 22 Ocak 2011 18:35
nymph
Eski Yönetici

nymph Eski Yönetici
6 Şubat'ta yayınlacak Super Bowl özel bölümünden bazı kareler:

resim

resim

Artie, sanki Carrie filminden fırlamış gibi. Gülücük

resim

resim

resim

resim

Harika bir Thriller performansı, kesinlikle bizi bekliyor.

resim

resim

İletiTarih: 26 Ocak 2011 17:56
furiousthing
Eski Yönetici

İletiler: 1456

Özel mesaj gönder
furiousthing Eski Yönetici
Sanki Cadılar Bayramı özel bölümü gibi olmuş. yakaladım

İletiTarih: 26 Ocak 2011 17:58
nymph
Eski Yönetici

nymph Eski Yönetici

6 Şubat'ta yayınlanacak Super Bowl bölümünün promosu yayınlanmış. Thriller'ı duyduğum gibi nasıl heyecanlandım belli değil, harika bir performans bizleri bekliyor. Heyoo

İletiTarih: 27 Ocak 2011 20:03
nymph
Eski Yönetici

nymph Eski Yönetici
Ama bunları yayınlamaya devam ederek sabrımı sınıyorlar sanırım.
1 hafta sonra Glee bizlerle Heyoo

İletiTarih: 31 Ocak 2011 02:30
nymph
Eski Yönetici

nymph Eski Yönetici
Yarın akşam Super Bowl sonrası yayınlanacak bölümden kısa bir parça:

Sürprizbozan: Göster

İletiTarih: 05 Şubat 2011 19:10
Saiyo

Saiyo
Ahah güzelmiş bu Çok Mutlu Gel Pazartesi gel! Şok

Bunları da izleyin:

İletiTarih: 05 Şubat 2011 23:10
smartix

İletiler: 205

Özel mesaj gönder
smartix
Gençlik Konulu Film Ve Dizileri Severim Bakalım Nasıl

İletiTarih: 05 Şubat 2011 23:36
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 27 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film