Giriş Kayıt
Friends (1994-2004)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
McFly
Müdavim

İletiler: 12364

twitter Özel mesaj gönder
McFly Müdavim
 [Tanıtım] Friends (1994-2004)
Friends (1994-2004)

resim

Friends
1994
Friends
Komedi / Romantik22 dk

Yönetmen: Gary Halvorson, Kevin Bright, Michael Lembeck
Friends, 1994 - 2004 yılları arasında yayınlanmış ve toplam 10 sezon sürmüş bir komedi dizisidir. Amerika'da NBC televizyonunda ve Türkiye'de de Sıkı Dostlar adı altında Show Tv, Cine5, Atv ve son olarak Digiturk ekranlarında yayınlanmıştır. Dizinin hikayesi,...
8.9 (1,094,135 Oy)

Dizi Hakkında

Konusu
New York'ta yaşayan 20'li yaşlardaki üçü kadın, üçü erkek, altı kişilik bir arkadaş grubunun yaşamları ile ilgilidir. Çekimleri 10 yıl süren dizinin karakterleri gerçek hayatta olduğu şekilde dizide de aynı oranda yaşlandırılmışlardır.

Rekorlar

* Dünya ve Amerikan tarihinde en çok izlenen TV komedi dizisidir.
* Amerika'da sadece final bölümünü 51.1 milyon kişi izleyerek rekor kırmıştır.
* 100'den fazla ülkede yayınlanmıştır.
* Dizinin çekimleri 10 sene sürmüştür.
* DVD'leri en çok satan televizyon dizisidir.

Mekânlar

* Monica ve Rachel'in (sonradan Monica ve Chandler'in) dairesi.
* Joey ve Chandler'in (sonradan Joey ve Rachel'ın) dairesi.
* Central Perk adlı kafe. Grubun uğrak yeri

Zaman zaman Ross'un ve Phoebe'nin daireleri ile karakterlerin iş yerleri de mekân olarak kullanılır

Açılış Müziği

İletiTarih: 20 Aralık 2010 22:50
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
koobee24

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
koobee24
bu diziyi izlemeyip de dünyanın en iyi yabancı dizilerini izlediklerini zanneden arkadaşlar var. dünya dizi tarihinin everest'idir. daha güzeli olduğuna, yapılabileceğine inanmıyorum.

İletiTarih: 07 Ocak 2011 23:26
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Xmas_Tribute

İletiler: 215

Özel mesaj gönder
Xmas_Tribute
Kesinlikle efsane oldugunu dusunuyorum. Bir ara, bir yerde 2011'de ayni kadro ile sinema filminin cekilecegini okumustum. Umarim dedikodudan ibaret degildir de bu sene harika bir solen izleriz.

İletiTarih: 08 Ocak 2011 10:07
painkiller

İletiler: 26

Özel mesaj gönder
painkiller
kesinlikle gelmiş geçmiş en iyi dizi

film çekilmicekmiş dizinin oyuncuları matt le blanc ve mathew perry yalanladı

İletiTarih: 12 Ocak 2011 15:01
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film