Giriş Kayıt
The Big C (2010...)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 10 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
McFly
Müdavim

İletiler: 12364

twitter Özel mesaj gönder
McFly Müdavim
 The Big C (2010...)
The Big C (2010...)

resim

The Big C
2010
The Big C
Komedi / Dram30 dk

Yönetmen: Michael Engler, Craig Zisk, Jennifer Getzinger
Varoşlarda yaşayan ağırbaşlı bir eş olan Cathy, kendisine kanser teşhisi konunca hayatını biraz daha değiştirmeye karar veriyor ve bu kötü durumdan iyi bir şeyler çıkarmayı amaçlıyor. Bol ödüllü aktris Laura Linney başrolde. Oliver Platt çocuk ruhlu...
8.1 (15,790 Oy)

Dizi Hakkında

Varoşlarda yaşayan ağırbaşlı bir eş olan Cathy, kendisine kanser teşhisi konunca hayatını biraz daha değiştirmeye karar veriyor ve bu kötü durumdan iyi bir şeyler çıkarmayı amaçlıyor. Bol ödüllü aktris Laura Linney başrolde. Oliver Platt çocuk ruhlu ama iyi kalpli kocasını canlandırıyor.

Dizi 2.Sezon onayı aldı.

İletiTarih: 14 Kasım 2010 22:36
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
SherO

İletiler: 75

Özel mesaj gönder
SherO
Arkadaşlar selam
Diziyi izleyenlerden yorumları alabilirmiyim. Zevkler ve renkler tartışılmazmış derler ama ben yine de yorumlarınızı alayım. İzlemeyi düşündüğüm dizilerden biri
Saygılar

İletiTarih: 03 Aralık 2010 23:24
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
sesizadam

İletiler: 2723

Özel mesaj gönder
sesizadam
« McFly » yazdı:
Dizi 2.Sezon onayı aldı.
Heyoo
« SherO » yazdı:
Diziyi izleyenlerden yorumları alabilirmiyim.
Tabii efendim büyük zevkle. 9-10 bölüm afişteki kısa ömrü kalan kadının öleceğini ailesinden yakınlarından saklaması üzerineydi. 10. bölüm itibariyle ailesi ve yakınları durumu anladılar. Ve iş bundan sonra ağır bir dram dizisine dönüştü. Ben en çok o 3-4 bölümde her bölümün sonunda göz yaşı dökmeye başladım. Gerçekten dram izleyicisi iseniz mutlaka kaçırmayın diyorum. Tabii sadece dram yok, aile ilişkilerine dair güzel anılar da var. Komedisi ile gerçekten yüzümü güldüren bir dizi. Benim çok çok hoşuma gitti. İzleyin zerre pişmanlık duymayacaksınız.

İletiTarih: 03 Aralık 2010 23:33
SherO

İletiler: 75

Özel mesaj gönder
SherO
Yorum için teşekkür ederim efeem. Ancak malesef drama bana göre değil. Ama belki ilerleyen günlerde 1-2 bölümünü indirip bakma ve seversem de kalan bölümlerini indirip devam etme gibi bir durum olabilir.
Tekrar yorum için teşekkürler efendim

İletiTarih: 03 Aralık 2010 23:38
sesizadam

Özel mesaj gönder
sesizadam
3. Sezon yok mu acaba? Sümüklü

İletiTarih: 10 Ocak 2012 07:21
McFly
Müdavim

McFly Müdavim
Darlene Hunt'un yaratıcısı olduğu ve kanser hastalığının dizinin odağında olduğu komedi-drama 'The Big C'nin 3.sezonu 2012'nin ikinci çeyreğinde ekranlara gelecek ve sezon toplam 10 bölümden oluşacak.

kaynak:dizimizi

İletiTarih: 10 Ocak 2012 09:07
sesizadam

Özel mesaj gönder
sesizadam
Cevabın bu kadar hızlı olacağını tahmin etmemiştim. Punky

İletiTarih: 12 Ocak 2012 21:11
McFly
Müdavim

McFly Müdavim
Yeni sezon 8 Nisan'da..

3.Sezon Fragman

İletiTarih: 13 Mart 2012 14:13
McFly
Müdavim

McFly Müdavim
Sahne Arkası Görüntüler

Susan Sarandon 3.sezon'da Konuk Oyuncu

İletiTarih: 13 Mart 2012 14:58
sesizadam

Özel mesaj gönder
sesizadam
Teşekkürler, çok güzel bir haber bu. Heyoo

İletiTarih: 14 Mart 2012 20:58
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 10 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film