Giriş Kayıt
The Bird with the Crystal Plumage (1970)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 38 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2, 3 Sonraki »
Yazar Mesaj
JnRMnT

İletiler: 2144

facebook E-Posta gönder Özel mesaj gönder
JnRMnT
 [Tamamlandı] The Bird with the Crystal Plumage (1970)

resim

L'uccello dalle piume di cristallo
1970
L'uccello dalle piume di cristallo
Korku / Gizem / Gerilim96 dk

Yönetmen: Dario Argento
Roma’da yaşayan Amerikalı yazar Sam Dalmas bir akşam evine doğru yürürken genç bir kadın ve siyah mantolu bir kişinin sanat galerisinin içinde birbiriyle mücadele ettiğini görür. Dalmas müdahale etmeye çalışır ama cam kapıları aşamaz. Siyah mantolu...
7.1 (24,319 Oy)

Son etkinlikte duvara toslamıştım biliyorsunuz. Bu sefer bir işe yarayayım diyerek çeviri isteklerinden bir film seçtim. Fazla satırı da yok tahmini 8 kişiden herkese 84,75 satır düşüyor. Hıhı Şimdiden söyliyim dostlar katılımınızı bekliyorum, yoksa ömden iletişime geçerim ha yakaladım

------------------------ SATIRLAR --------------------------

0-85 - Xmas_Tribute
86-171 - jeekepy_35
172-257 - UpuauT
258-343 - maksimiliano
344-429 - PhalanX
430-515 - kod56
516-605 - Müjdat Deniz
606- 678 - JnRMnT

----------------------------------------------------------

Teslim Edilmeyen
Teslim Edilen
Redakte Edilen

Son Teslim: 29.10.2010 - 24.00

Film Burada

İletiTarih: 13 Ekim 2010 02:52
En son JnRMnT tarafından 16 Kasım 2010 18:14 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
berkdemiröz
Korku Sineması
Yorumbaz

İletiler: 221

Özel mesaj gönder
berkdemiröz
Korku Sineması
Yorumbaz
Kolaylıklar dilerim JnRMnT Saygılar

İletiTarih: 13 Ekim 2010 02:57
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Xmas_Tribute

İletiler: 215

Özel mesaj gönder
Xmas_Tribute
Acikcasi ben de filmi merak ettim. Bu ceviri etkinligine katilabilmek icin, forumda tescilli bir cevirmen olmak mi gerekiyor yoksa isteyen herkes etkinlige katilabiliyor mu? Eger isteyen herkes katiliyorsa ben de katilmak isterim.

Tesekkurler.

İletiTarih: 13 Ekim 2010 05:30
berkdemiröz
Korku Sineması
Yorumbaz

İletiler: 221

Özel mesaj gönder
berkdemiröz
Korku Sineması
Yorumbaz
Öncelikle istek başlığını açan olarak konuyla ilgilenen ve zamanını ayıran arkadaşlara teşekkürü borç bilirim Saygılar Xmas_Tribute son çevirinden sonra bendeki popülerliğin artıyo kardeş Çok Mutlu

İletiTarih: 13 Ekim 2010 06:16
UpuauT
Emektar

İletiler: 233

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
UpuauT Emektar
3 Saygılar . Sen Ö.M. den iletişime geçmeden kendimi feda edeyim. Füüü üüü üü

İletiTarih: 13 Ekim 2010 09:08
JnRMnT

JnRMnT
« Xmas_Tribute » yazdı:
Acikcasi ben de filmi merak ettim. Bu ceviri etkinligine katilabilmek icin, forumda tescilli bir cevirmen olmak mi gerekiyor yoksa isteyen herkes etkinlige katilabiliyor mu? Eger isteyen herkes katiliyorsa ben de katilmak isterim.

Tesekkurler.

Katılabilirsiniz, hatta hatalarınızı görmeniz için iyi bir etkinlik de olabilir sizin için. 1. koltuğa oturttum sizi Saygılar

@UpuauT :

Abi büyüksün Füüü üüü üü

İletiTarih: 13 Ekim 2010 11:10
byKush

İletiler: 6403

Özel mesaj gönder
byKush
Arkadaşlar etkinlik olarak çeviri isteklerine yönelmiş olmanızdan dolayı teşşekkür ediyorum.. Umarım diğer koltuklar da bir an önce dolar da aktivite başlar...

Şimdiden kolaylıklar..
Melek ama..

İletiTarih: 13 Ekim 2010 11:36
Xmas_Tribute

Özel mesaj gönder
Xmas_Tribute
« JnRMnT » yazdı:
Katılabilirsiniz, hatta hatalarınızı görmeniz için iyi bir etkinlik de olabilir sizin için. 1. koltuğa oturttum sizi Saygılar

@UpuauT :

Abi büyüksün Füüü üüü üü

Tesekkur ederim. Ben de en cok o yuzden istiyordum zaten. The.Bird.With.The.Crystal.Plumage.1970.UNCUT.DVDRip.XViD-MOSBRiCKA.avi surumunu indiriyorum su an. Cevirimiz hangi surum ile uyumlu olacak acaba? Ona gore ben de o surumu indireyim.

İletiTarih: 13 Ekim 2010 15:13
JnRMnT

JnRMnT
« Xmas_Tribute » yazdı:
Tesekkur ederim. Ben de en cok o yuzden istiyordum zaten. The.Bird.With.The.Crystal.Plumage.1970.UNCUT.DVDRip.XViD-MOSBRiCKA.avi surumunu indiriyorum su an. Cevirimiz hangi surum ile uyumlu olacak acaba? Ona gore ben de o surumu indireyim.

Asıl sorun bulmakta herkes bir indirsin çoğunluğa göre hallederiz. Bende bir sürüm var torrentten çektim uyumlu değildi altyazı ile. Çoğunluğa göre bir senkron atıp ona göre de başlayabiliriz.

İletiTarih: 13 Ekim 2010 15:15
McFly
Müdavim

İletiler: 12364

twitter Özel mesaj gönder
McFly Müdavim
Kolay gelsin..........

İletiTarih: 13 Ekim 2010 15:21
Xmas_Tribute

Özel mesaj gönder
Xmas_Tribute
« JnRMnT » yazdı:
Asıl sorun bulmakta herkes bir indirsin çoğunluğa göre hallederiz. Bende bir sürüm var torrentten çektim uyumlu değildi altyazı ile. Çoğunluğa göre bir senkron atıp ona göre de başlayabiliriz.

The.Bird.With.The.Crystal.Plumage.1970.UNCUT.DVDRip.XViD-MOSBRiCKA.avi surumu emule de buldum. Sitedeki altyazida bu surume uyumlu gorunuyor. Dosya boyutu 1,42GB. Dun gece 3-4 gibi emuleye attim ve an itibariyle 700MB'i tamamlanmis. Bilginize.

İletiTarih: 13 Ekim 2010 15:45
Mr_Nobody
İskandinav Sineması

İletiler: 6033

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Mr_Nobody
İskandinav Sineması
JnRMnT koltuklardan boş olan varsa ben de katılabilirim. 2. koltuğa talibim Hıhı Saygılar

İletiTarih: 13 Ekim 2010 18:12
ubi bene ibi patria
Müdavim

İletiler: 7469

Özel mesaj gönder
ubi bene ibi patria Müdavim
Beni de yazın ama ya Hehehehe . 7.koltuğu da ben alayım.

İletiTarih: 13 Ekim 2010 18:51
hungamunga

İletiler: 253

Özel mesaj gönder
hungamunga
Bir çeviri isteği daha mutlu sona ulaşıyor Hehehehe İlginizden dolayı teşekkürler. Kolay gelsin Saygılar

İletiTarih: 13 Ekim 2010 19:30
LoneStar
Amerikan Sineması

İletiler: 1458

facebook twitter Özel mesaj gönder
LoneStar
Amerikan Sineması
Katılmayı çok isterimde korku filmleri bana sarmıyor normal bir film olsaydı, seve seve katılırdım...
Bir sonraki çeviriye katılmak isterim (tabi korku filmleri dışında) çeviriyyi yapacak arkadaşlara kolaylıklar dilerim Saygılar

İletiTarih: 13 Ekim 2010 19:36
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 38 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2, 3 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film