Giriş Kayıt
Nikita (2010)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 10 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Crow312

İletiler: 36

Özel mesaj gönder
Crow312
 Nikita (2010)

Nikita
2010
Nikita
Aksiyon / Suç / Dram60 dk

Yönetmen: Eagle Egilsson, Nick Copus, Danny Cannon
Nikita, bundan altı yıl önce bir polis memurunun ölümünden sorumlu tutularak hakkında idam hükmü verilmiş genç bir kadındır. Ölüme doğru gittiğine inanırken, Division adıyla tanınan Amerikan gizli servis birimi, Nikita'ya yeni bir şans verdiklerine ve...
7.7 (54,081 Oy)

ÖZET

Nikita sorunlu bir genç kızken geçirdiği ölümcül bir olaydan gizli servis tarafından kurtarılır. Ajans ona hayatında ülkesine hizmet ederek kazanacağı ikinci bir şans vereceğini söyleyerek kandırır. Nikita’ya söylemedikleri şey ona casus-suikastçı olarak eğitim verdikleridir. Nikita en çok güvendiği insan tarafından ihanete uğramış ve hayalleri yıkılmıştır. Oradan kaçan Nikita'nın en büyük amacı artık bu örgütü çökertmek olacaktır.

Bence izlenmesi gereken dizilerin basında bu konuda siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ???

İletiTarih: 12 Ekim 2010 22:54
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
byKush

İletiler: 6403

Özel mesaj gönder
byKush
Başarılı bir filmin adının arkasına saklanmış bir yapım gibi geldi bana..
Sarah Connor Chronicles gibi bir şey yani..

Aksiyon meraklıları izleyebilir diye düşünüyorum.
Melek ama..

İletiTarih: 13 Ekim 2010 00:08
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
istasy10
Güvenilir Yükleyici

İletiler: 358

Özel mesaj gönder
istasy10 Güvenilir Yükleyici
eski bir yapımın yeniden can bulmuş, biraz yontulmuş hali. seneler evvel show tv yayınlardı eskisini. hey gidi hey Gülücük yaşlanıyoruz galiba.

maggie q hatrına izlediğim bir dizi. çok da ağım şahım bir konusu yok. gelecek sezonu olacak mı acaba tartışmasına girmiş bir dizi. ama olsun böyle lezzetlerde ekranlarda. biraz daha aksiyon, biraz daha renkli oyuncu kadrosu olursa kotarır

İletiTarih: 20 Kasım 2010 05:34
ubi bene ibi patria
Müdavim

İletiler: 7469

Özel mesaj gönder
ubi bene ibi patria Müdavim
İzlemeye devam. Kostümcüler Nikita'yı baya şık giydiriyorlar. Gözümden kaçmadı Çok Seviyor Çok Mutlu . İyi bir tarz yaratmışlar Nikita'nın üstünde.

İletiTarih: 09 Aralık 2010 21:40
gg_xoxo

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
gg_xoxo
Nikitanın kurgusunu çok beğeniyorum.Umarım böyle devam eder Çok Mutlu

İletiTarih: 04 Nisan 2011 23:27
ChemisTRaP

İletiler: 246

Özel mesaj gönder
ChemisTRaP
Takipçisi olduğum bir dizi, Nikita yani Maggie Q. Sevdiğim saydığm dünya ahiret bacım olan yakaladım sahsiyetin yüzü suyu hürmetine izliyorum . Klişe olayları çok olsada bazı sırlar ile paçayı krtarıyorlar Füüü üüü üü

İletiTarih: 05 Nisan 2011 00:37
tekrar

İletiler: 46

Özel mesaj gönder
tekrar
Yahu o kadar teknolojik cihaz kullanıyorlar ama kara kutulara yerini belli etmek için verici takmamışlar. Çok Mutlu hahahahaha Ama bennn

İletiTarih: 18 Mayıs 2011 05:13
kuzu

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
kuzu
bluray versiyonu için altyazı çıkıcakmı

İletiTarih: 25 Ağustos 2011 16:19
oguziskenderoglu

İletiler: 727

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
oguziskenderoglu
« Müjdat Deniz » yazdı:
İzlemeye devam. Kostümcüler Nikita'yı baya şık giydiriyorlar. Gözümden kaçmadı Çok Seviyor Çok Mutlu . İyi bir tarz yaratmışlar Nikita'nın üstünde.

Müjdat denizin bu incelemeleri ve gözlemleri beni bitiriyor... hahahahaha Melek ama..
Bence çok da güzel bir dizi değil. İzlemesekde olur listesinde...

İletiTarih: 25 Ağustos 2011 18:23
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7269

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
Season 2 - OFFICIAL EXTENDED Promo

İletiTarih: 15 Eylül 2011 22:58
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 10 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film