Giriş Kayıt
The Tempest (2010)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
mrumut
Emektar

İletiler: 733

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
mrumut Emektar
 The Tempest (2010)

resim

The Tempest
2010
The Tempest
Komedi / Dram / Fantastik110 dk

Yönetmen: Julie Taymor
Kardeşi tarafından sürgün edildiği adada kendine yeni bir dünya kuran, kuralları değiştirip adanın işleyişine karışan Prospera yeni geldiği bu yerde, adanın eski sahiplerinden ve aynı zamanda kölesi Kaliban'la bir savaşa tutuşacaktır. Fakat bu savaş...
5.3 (8,222 Oy)

Özet Füüü üüü üü
Kardeşi tarafından sürgün edildiği adada kendine yeni bir dünya kuran, kuralları değiştirip adanın işleyişine karışan Prospera yeni geldiği bu yerde, adanın eski sahiplerinden ve aynı zamanda kölesi Kaliban'la bir savaşa tutuşacaktır. Fakat bu savaş topla tüfekle değil, daha çok akıl ve mantıkla yapılacaktır.

İletiTarih: 12 Ekim 2010 18:35
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
byKush

İletiler: 6403

Özel mesaj gönder
byKush
Bilgilendirme için teşekkür ediyorum... Sayenizde takip listeme eklediğim bir film daha..

Artık gelecek ve gelmiş filmleri de buradan takip ediyorum. Benim için çok güzel bir bilgi kaynağı oldu..
Melek ama..

İletiTarih: 12 Ekim 2010 18:42
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
mrumut
Emektar

İletiler: 733

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
mrumut Emektar
Bir işe yarıyoruz demek ki Çok Mutlu

İletiTarih: 12 Ekim 2010 18:44
archraist
Müdavim

İletiler: 3199

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Güzel filme benziyor teşekkürler benim takip listeme eklendi

İletiTarih: 12 Ekim 2010 20:05
JnRMnT

İletiler: 2144

facebook E-Posta gönder Özel mesaj gönder
JnRMnT
Benlik bir filme benziyor listeme ekledim benden bir çeviri bekleyebilirsiniz belki yakaladım

İletiTarih: 12 Ekim 2010 20:29
byKush

İletiler: 6403

Özel mesaj gönder
byKush
« mrumut » yazdı:
Bir işe yarıyoruz demek ki

Her nekadar arkadaşlar bir şeyler yazmıyorsa da benim için önemli başlıklar açıyorsunuz. Lütfen yaptığınızı azımsamayın.
Melek ama..

İletiTarih: 13 Ekim 2010 00:03
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film