Giriş Kayıt
The Forgotten (2010)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Xmas_Tribute

İletiler: 215

Özel mesaj gönder
Xmas_Tribute
 [Çeviri] The Forgotten (2010)

The Forgotten
2010
The Forgotten
Suç / Dram60 dk

Yönetmen: Jeffrey G. Hunt, Deran Sarafian, Guy Ferland
Dizi, amatör dedektiflerden oluşan The Forgotten Network adlı bir grubun serüvenlerine odaklanıyor... Kızı ortadan kaybolmuş eski bir dedektif olan Alex Donovan’ın liderliğini üstlendiği ekibin amacı, çözülememiş cinayetleri aydınlığa kavuşturmak....
6.5 (2,390 Oy)

Uzun süredir dizinin bu bölümüne kimse el atmadığından ben çevireyim dedim. Çeviri bitti ve sisteme eklendi. Umarım beğenilir.

İyi seyirler.

Bilgi : Aynı diziye ait bölüm çevirileri aynı başlık altına toplandı, dizi künyesi eklendi. [byKush]

İletiTarih: 07 Ekim 2010 01:42
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Xmas_Tribute

Özel mesaj gönder
Xmas_Tribute
The Forgotten S01E17 TR Altyazısı
Çeviri tamamlandı.

The.Forgotten.S01E17.Living.Doe.HDTV.XviD-2HD uyumlu altyazı çevirisi de tamamlanmıştır. Iyi seyirler.

İletiTarih: 08 Ekim 2010 02:25
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
sesizadam

İletiler: 2723

Özel mesaj gönder
sesizadam
The Forgotten
2010
The Forgotten
Suç / Dram60 dk

Yönetmen: Jeffrey G. Hunt, Deran Sarafian, Guy Ferland
Dizi, amatör dedektiflerden oluşan The Forgotten Network adlı bir grubun serüvenlerine odaklanıyor... Kızı ortadan kaybolmuş eski bir dedektif olan Alex Donovan’ın liderliğini üstlendiği ekibin amacı, çözülememiş cinayetleri aydınlığa kavuşturmak....
6.5 (2,390 Oy)

İletiTarih: 08 Ekim 2010 02:28
byKush

İletiler: 6403

Özel mesaj gönder
byKush
Kolay gelsin diyemeden Ellerinize sağlık demek gerekti.

Bundan sonraki duyurularınıza film bilgisi eklemek için Kılavuzlar bölümündeki Film Bilgisi Ekleme başlığından yardım alabilirsiniz.
Saygılar

İletiTarih: 08 Ekim 2010 02:55
Xmas_Tribute

Özel mesaj gönder
Xmas_Tribute
Ilginize tesekkur ederim. Bir dahaki sefer dediginiz gibi yaparim.

İletiTarih: 08 Ekim 2010 03:02
Mr_Nobody
İskandinav Sineması

İletiler: 6033

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Mr_Nobody
İskandinav Sineması
Ellerinize sağlık. Saygılar

İletiTarih: 08 Ekim 2010 13:22
PhalanX
Eski Yönetici

İletiler: 6198

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
PhalanX Eski Yönetici
Ellerinize sağlık efendim. Saygılar

İletiTarih: 09 Ekim 2010 00:32
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film