Giriş Kayıt
The A-Team (20 Ağustos 2010)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
kuzeydebiryer

İletiler: 10891

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kuzeydebiryer
 The A-Team (20 Ağustos 2010)

A-Takımı
The A-Team

resim

The A-Team
2010
The A-Team
Aksiyon / Macera / Komedi117 dk

Yönetmen: Joe Carnahan
1 yıl önce, özel bir komando timi işlemedikleri bir suç yüzünden hapse gönderildi. Çok sıkı korunan ceza evinden kaçtılar. Bugün devlet tarafından halen aranan bu adamlar artık paralı askerler olarak çalışıyor. Eğer bir sorununuz varsa, eğer yardım...
6.7 (269,722 Oy)

Unutulmaz dizi ATakımı geri geliyor. Hem de yepyeni kadrosuyla film olarak. Ordudan ayrılmış ve Vietnam Savaşı’na da katılmış 4 adamın kurduğu özel bir ekibin maceraları anlatıldığı dizi ülkemizde 1983-1987 yılları arasında televizyonda gösterildi. 98 bölümden oluşan dizi senelerce çeşitli kanallarda gösterildi.

Ekibin komutanı ve beyni görevinde deri eldivenleri ve elinden bırakmadığı purosuyla George Peppard’ın canlandırdı Albay Hannibal'i, boyundaki çeşit çeşit kolyeleriyle, o iri ve sert görüntüsünün yanı sıra uçaktan çok korkan Mr. T-Baraküs’ü, ekibin çapkını, yakışıklılığıyla kızları peşinde koşturan Face’i ve her bölümün başında tımarhaneden kaçırdıkları Murdock’u ve siyah özel minibüslerini unutmak mümkün değil.

20 AĞUSTOS'TA VİZYONDA

İşte bu muhteşem ekibin maceralarının anlatıldığı A Takımı dizisinin sinema hali yeni oyuncularıyla beyazperdeye geliyor. Türkiye’de 13 Ağustos’ta vizyona girmesi beklenen filmi Joe Carnahan’in yönetti.

Filmde, Albay Hannibal rolünde Liam Neeson, Mr. T-Baraküs rolünde Quinton 'Rampage' Jackson, Face rolünde Bradley Cooper, Murdock rolünde Sharlto Copley’i izleyeceğiz. Ayrıca filmin bayan yıldızı ise Jessica Biel.
A Takımı” hakkında yayınlanan film eleştirileri, pek tozpembe değil, ancak bu tür filmlerin seyircilerin kaçıracak kadar da kötü değil. Sıkı bir pazarlama kampanyası ile 3500’den fazla sinemada gösterilecek olan “A Takımı”nın 32-33 milyon dolar civarında hâsılat yapması bekleniyor.

İletiTarih: 14 Ağustos 2010 04:02
En son kuzeydebiryer tarafından 10 Eylül 2010 00:11 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
svsknr

İletiler: 3938

Özel mesaj gönder
svsknr
Dizisini tercih ederim. Füüü üüü üü

İletiTarih: 14 Ağustos 2010 04:07
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
The_Shark34

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
The_Shark34
biraz saçma olsada eğlenceli bir film Hıhı

İletiTarih: 27 Ağustos 2010 20:05
chernoby
Dizi Dünyası
Eski Yönetici

İletiler: 1857

Özel mesaj gönder
chernoby
Dizi Dünyası
Eski Yönetici
Jessica Biel'in hatırına izledim filmi ama ne umduğumu buldum nede tat alabildim şu zaman kısıtlılığında 2 saati heba ettim resmen.

İletiTarih: 03 Eylül 2010 01:46
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film