Giriş Kayıt
Chilly Scenes of Winter (1979)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Dikistutmaz

İletiler: 17

Özel mesaj gönder
Dikistutmaz
 Chilly Scenes of Winter (1979)

Head Over Heels
1979
Head Over Heels
Komedi / Dram / Romantik

Yönetmen: Joan Micklin Silver
Devlet memuru olan Charles, çalıştığı iş yerinde karşılaştığı Laura'ya ilk görüşte aşık olur. Laura, kafası karışık, eski eşinden ayrılmış ve bir kızı olan ahşap ev satım işi yapan bir adamla evlidir; ama Charles'la tanışması, eşiyle ayrı...
6.9 (1,666 Oy)

Çeviriye, sitedeki altyazı üzerinden başladım.
Chilly.Scenes.of.Winter.1979.1080p.BluRay.x264-SADPANDA sürümüyle uyumlu olacak. 23,976 fps.
1,5 haftaya bitiririm diye düşünüyorum. Kaynak altyazıdaki teknik yapı hatalarını giderip, eksik çevrilmiş yerleri dinleyerek ekleyeceğim.

İletiTarih: 01 Ekim 2023 18:27
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
dpka4444

İletiler: 26

Özel mesaj gönder
dpka4444
Kolaylıklar dilerim.

Daha önce kaç kere EN altyazı ile izlemeye başlayıp bıraktığım "Comment je me suis disputé..." filmini çevirisiz bırakmadığınız için teşekkür etme imkanım olmamıştı, elleriniz dert görmesin.

Çevirilerinizi takipteyim, umarım uzun soluklu bir serüven olur.

İletiTarih: 01 Ekim 2023 18:40
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Dikistutmaz

Özel mesaj gönder
Dikistutmaz
« dpka4444 » yazdı:
Kolaylıklar dilerim.

Daha önce kaç kere EN altyazı ile izlemeye başlayıp bıraktığım "Comment je me suis disputé..." filmini çevirisiz bırakmadığınız için teşekkür etme imkanım olmamıştı, elleriniz dert görmesin.

Çevirilerinizi takipteyim, umarım uzun soluklu bir serüven olur.

Teşekkür ederim, ben de sizin çevirinizle birçok güzel film izledim, seçimleriniz harika.
Arnaud Desplechin'in Paul Dedalus filmlerinin dördüncüsü çekilmeye başladı geçen temmuzda, 4. film gelmeden ilk filmi çevirerek böyle bir işe girişeyim dedim, elimden geldiğince işte. Gülücük
Son çeviriden sonra düzgün kaynak altyazısı olmayan filmlere biraz ara vereyim dedim, dil de İngilizce olmayınca ekstra kayıp oluyor, çok kötüydü, bu film daha kolay olacak diye umuyorum, ben de sizi takip ediyorum uzun zamandır, çevirilerinizde size de kolaylıklar. Saygılar

İletiTarih: 01 Ekim 2023 19:21
Dikistutmaz

Özel mesaj gönder
Dikistutmaz
Çeviri bitti, son kontrolleri yapıldıktan sonra, akşam yükleyeceğim.
Birkaç eksik yeri, dinleyerek ekledim.
Bekleyenlerine iyi seyirler.

İletiTarih: 05 Ekim 2023 12:45
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film