Giriş Kayıt
[Tamamlandı] Shin Ultraman (2021)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
kivilcimarduc

İletiler: 25

Özel mesaj gönder
kivilcimarduc
 [Tamamlandı] Shin Ultraman (2021)

Shin Ultraman
2021
Shin Ultraman
Aksiyon / Macera / Dram / Fantastik / Bilim-Kurgu

Yönetmen: Shinji Higuchi
Shin Ultraman, dev canavarlarla mücadele eden ve bu süreçte beklenmedik bir müttefik bulan SSSP birminin hikayesini konu ediyor. "S-sınıfı türler" olarak bilinen dev, şiddetli canavarların ortaya çıkar. Bu durum üzerine Japon hükümeti, onları nasıl...

İşler ve film dosyalarına ulaşma sorunu yüzünden bir süredir Japon Kaiju filmlerine ara vermiştim. Toho Canavar filmlerine döneyim derken Ultraman ile açılış yapayım dedim. Ancak ilgi çekici bir seri elinde Ultraman ile ilgili altyazı ve dizi yada film bölümleri olanlar gönderebilirse sevinirim.

Bundan sonra zaman buldukça Toho Canavar Evreni 1984-1995 arasını tamamlama niyetim var. Umarım yıl sonuna çıkacak olan Reiwa döneminin yeni filmi gelmeden seri tamamlanır ama pek umudum yok. Zaten pek de takip edilmeyen filmler bunlar ama olsun yine de benim gibi izlemeyi seve2-3 kişi için bile arşivlenmesi gerek Çok Mutlu

Ultraman serisinden de vakit buldukça filmleri çevirip ekliycem, tabi vakit bulursam ve dosyalarına ulaşabilirsem.

Herkese iyi seyirler.

İletiTarih: 23 Nisan 2023 12:49
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Revengeance
Amerikan Sineması
Yorumbaz

İletiler: 5023

Özel mesaj gönder
Revengeance
Amerikan Sineması
Yorumbaz
Ellerinize sağlık Saygılar

İletiTarih: 23 Nisan 2023 14:23
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
adze55
Müdavim

İletiler: 1616

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
adze55 Müdavim
Çok tesekkürler. Emeğinize sağlık. Ízlemeyi seven 2-3 kişiye beni de ekleyiniz.

İletiTarih: 23 Nisan 2023 22:26
archraist
Müdavim

İletiler: 3199

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Emeğinize sağlık. Teşekkürler.

İletiTarih: 25 Nisan 2023 12:48
Htmakina
Kore Sineması

İletiler: 3592

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Htmakina
Kore Sineması
Ellerinize sağlık Saygılar

İletiTarih: 03 Mayıs 2023 00:54
Dikistutmaz

İletiler: 17

Özel mesaj gönder
Dikistutmaz
Elinize sağlık. Saygılar

İletiTarih: 26 Mayıs 2023 15:15
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film