Giriş Kayıt
Maniac Killer (1987)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
comoloko

İletiler: 18

Özel mesaj gönder
comoloko
 [Tamamlandı] Maniac Killer (1987)
Çevrilmedik B-film kalmasın!

Merhaba arkadaşlar, ben forumun eski takipçilerindenim. Vakti zamanında nazo82, eşekherif, smoyl, extremebrutal, konor gibi üstatların çevirilerini az indirmedim. Daha sonra pek takip edemedim ama şimdi uzun bir aradan sonra çevirmen olarak aranıza katılıyorum. İngilizce metin çevirisinde belirli bir tecrübem olduğunu düşünüyorum. Zaman ayırabildiğim sürece özellikle 70ler, 80ler ve 90ların popüler olmayan filmlerini çevirmeyi düşünüyorum.

Maniac Killer
1987
Maniac Killer
Korku

Yönetmen: Andrea Bianchi
Eve dönmek için yoğun, karanlık bir ormanın içinden kestirme bir yoldan geçen Rosalee'den şüphelenmeyen Rosalee ölümcül bir karşılaşma yaşar ve ortadan kaybolur. Ve öyle görünüyor ki, şüphe parmağı moleküler biyoloji üzerine münzevi, kendi içine...
3.9 (296 Oy)

Birkaç gün arayla önce bir konsomatris sonra da zengin ve soylu bir kadın ortadan kaybolmuştur. Bir yanda genç ve güzel kadınları kaçırıp günahlarından arındırmak için işkence eden gizli bir tarikat, diğer yanda ise kadınlar üzerinde ölümle sonuçlanan deneyler yaptığı dedikoduları dönen bir biyolog. Polis bu karmaşada elini çabuk tutmak zorundadır...

İletiTarih: 20 Aralık 2021 13:30
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Revengeance
Amerikan Sineması
Yorumbaz

İletiler: 5017

Özel mesaj gönder
Revengeance
Amerikan Sineması
Yorumbaz
Ellerinize sağlık Saygılar

İletiTarih: 20 Aralık 2021 15:04
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
extremebrutal
Müdavim

İletiler: 643

Özel mesaj gönder
extremebrutal Müdavim
Öncelikle ellerinize sağlık. Film seçiminiz süper Saygılar

İnşallah devamı gelir ve uzun zamandır bu tarz filmlerdeki Türkçe altyazı eksikliği sorununu tek başına sırtlayan @ha46792 üstadın yükünü bir nebze hafifletmiş olursunuz. Gülücük Hıhı

İletiTarih: 20 Aralık 2021 15:38
Divxteam
Yorumbaz

İletiler: 177

Özel mesaj gönder
Divxteam Yorumbaz
B filmlerin de iyileri var bu yüzden elinize sağlık.

İletiTarih: 20 Aralık 2021 16:18
ha46792

İletiler: 834

Özel mesaj gönder
ha46792
Merhaba comoloko.
Eski filmlere maalesef gerektiği değer verilmiyor.
Yine de kıymet bilen dostlar var aramızda.
Sevgili extremebrutal konuyu güzel özetlemiş bu yöne eğilim hiç yok.
Aramıza hoş geldin. Saygılar Saygılar Saygılar

@comoloko
@Divxteam
@extremebrutal
İletiTarih: 20 Aralık 2021 19:30
comoloko

İletiler: 18

Özel mesaj gönder
comoloko
@extremebrutal üstat sağol, seni buralarda görmek güzel. @ha46792 nin hızına yetişemem ama vakit ayırabildiğim sürece devam etmek istiyorum tabi ki.

@ha46792 Evet özellikle eskiler pek değer görmüyor. Ama bu tarz filmlerden hoşlanan belirli bir kitle de yok değil. Çeviri anlamındaki katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.
Hoş buldum Saygılar Saygılar Saygılar

Tabii katkı deyince sadece çeviri yapmak şeklinde anlamamak gerekir. Poster eklemek, özet eklemek vs bunlar da katkıdır. Özellikle eski filmlerin sayfaları çok eksik bu konuda. Bu konuda elimizden geleni hep birlikte yapalım lütfen.

Tekrardan herkese iyi seyirler.
Sürprizbozan: Göster

İletiTarih: 21 Aralık 2021 01:07
archraist
Müdavim

İletiler: 3195

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Teşekkürler. Emeğinize sağlık.

İletiTarih: 21 Aralık 2021 06:55
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film