Giriş Kayıt
Aqua Teen Hunger Force s1e10
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
nebukadnazar

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
nebukadnazar
 Aqua Teen Hunger Force s1e10

Merhabalar, sitede yeniyim. Aqua teen hunger force dizinin 1. sezonunun 10. bölümünün çevrilmediğini fark ettim. evde canım sıkıldığı için çevirdim. ama bazı cümlelerin hatalı olduğunu düşünüyorum. (ing. altyazı dosyasındaki 18-19, 78-79, ve 128. cümleler) kontrol eder misiniz? ayrıca bunu siteye nasıl yükleyebiliriz?
srt ve çeviri notunun olduğu rar dosyasının linki aşağıda, bakarsanız sevinirim
https://www.dosyaupload.com/bx9J

İletiTarih: 02 Haziran 2020 17:11
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
motion112233
Müdavim

İletiler: 1229

Özel mesaj gönder
motion112233 Müdavim
Fena görünmüyor, bazı teknik hatalar var yalnız. Bazı satırları fazla uzun yapmışsınız. Satırın bir noktadan sonra bölünmesi gerekiyor. Saygılar
Bu arada, Nabopolassar'ın oğlu Nabukadnezar'ın ismini bilerek mi nebukadnezar yaptınız? yakaladım

@nebukadnazar
İletiTarih: 02 Haziran 2020 18:52
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film