Giriş Kayıt
SECRET FOREST 2- (SKR-2020)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 10 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
polyannahayris

İletiler: 124

Özel mesaj gönder
polyannahayris
 SECRET FOREST 2- (SKR-2020)
Her zaman, doğrunun peşinde...

resim
Dizinin adı: Secret Forest/ Stranger 2
Korece Adı: 비밀의 숲 2
Yönetmen: Park Hyun-Suk
Senarist: Lee Soo-Yeon
Kanal: tvN
Bölüm Sayısı: Belirtilmemiş
Yayınlanma Tarihi: 15 Ağustos 2020
Yayın Günleri: Cumartesi-Pazar 21:00
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore
Çevirmen: polyannahayris
Dizinin Konusu:
Savcı ve polis karşı taraflara dahil olmuşlardır. Woo Tae Ha gibi seçkin birinin de dahil olduğu savcılar soruşturmalar üzerinde keyfi olarak güç sahibi olmak isterler. Bununla birlikte Choi Bi gibi polisler de savcılığın hakimiyeti altında soruşturmalarını tamamlamak için gayret içindedirler.
Bu durum karşısında Savcı Hwang Shi Mok ve Dedektif Han Yeo Jin gizemli bir davanın ardındaki gerçeğin peşine düşerler.

İletiTarih: 16 Ağustos 2020 18:36
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Stars Hollow

İletiler: 90

Özel mesaj gönder
Stars Hollow
İlk sezon olduğu gibi bu sezonu da sizin çevirinizle izlemek harika olacak. Heyoo

Kolaylıklar diliyorum. Çok Seviyor

Ayrıca bu dizi vesilesiyle sahalara dönüşünüzü de kutlarım @polyannahayris Saygılar

İletiTarih: 17 Ağustos 2020 04:16
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
visceroid

İletiler: 14

Özel mesaj gönder
visceroid
Netflix 11 Ekim'de yayınlayacakmış bizde. Açıkçası kolay kolay kimse o kadar beklemez, en azından ben beklemeyeceğim Çok Mutlu Altyazıları çıktıkça ekliyorum. Az önce de 2. bölümü ekledim. Çeviri için kolaylıklar diliyorum takipteyim.

İletiTarih: 17 Ağustos 2020 11:47
Htmakina
Kore Sineması

İletiler: 3592

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Htmakina
Kore Sineması
Kolaylıklar diliyorum.

İletiTarih: 18 Ağustos 2020 00:31
polyannahayris

Özel mesaj gönder
polyannahayris
Hepinize güzel dilekleriniz ve görüşleriniz için teşekkür ediyorum Melek ama..

İlk bölüm altyazımız hazırdır, sitemize yüklenmiştir, keyifli seyirler dilerim Hıhı

İletiTarih: 21 Ağustos 2020 21:33
levanten

İletiler: 25

Özel mesaj gönder
levanten
Ellerine sağlık.

İletiTarih: 21 Ağustos 2020 21:52
archraist
Müdavim

İletiler: 3199

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Teşekkürler. Emeğinize sağlık.

İletiTarih: 22 Ağustos 2020 13:31
juliet
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen

İletiler: 3324

Özel mesaj gönder
juliet
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen
Kolay gelsin ve ellerine sağlık kuzu Çok Seviyor :=)

İletiTarih: 25 Ağustos 2020 23:53
polyannahayris

Özel mesaj gönder
polyannahayris
2. ve 3.bölüm altyazılarımız da eklendi, keyifli seyirler Utandı

İletiTarih: 31 Ağustos 2020 21:39
levanten

İletiler: 25

Özel mesaj gönder
levanten
Ellerine sağlık.

İletiTarih: 31 Ağustos 2020 22:12
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 10 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film