Giriş Kayıt
Modern Family 11. Sezon
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 32 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2, 3 Sonraki »
Yazar Mesaj
mbugracelik

İletiler: 682

twitter Özel mesaj gönder
mbugracelik
 [Çeviri] Modern Family 11. Sezon
Final Sezonu

resim
Modern Family
2009
Modern Family
Komedi / Dram / Romantik22 dk

Yönetmen: Gail Mancuso, Michael Spiller, Jason Winer
Modern Family, Amerika ABC televizyonun da yayınlanan bir komedi dizisidir. Dizi, 3 aile ve 3 ayrı yaşamı ele almaktadır. İlk ailemizin reisini "Evli ve Çocuklu" dizisinde meşhur Al Bundy karakterini oynayan Ed O'Neill, Jay Pritchett karakteriyle canlandırıyor....
8.5 (489,132 Oy)

Final sezonunun çevrilmediğini fark ettiğim için el atmıştım. Dizinin önceden de çevirmenliğini yapan Gökhan Ergüven ile birlikte, çevrilmemiş eski bölümleri tamamlamayı, güncel bölümlerin çevirisine de benim devam etmem kararını aldık.

Bundan sonraki çevirileri WEBRip sürümü üzerinden yapacağım.

Özellikle önümüzdeki 10 gün çok yoğun olduğum için bu süreçte çeviriler maalesef yavaş ilerleyecek. Şimdiden kusura bakmayın.

Yıllardır izlediğimiz diziye güzel bir final yapabilmek dileğiyle... Saygılar

İletiTarih: 15 Ocak 2020 00:21
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
motion112233
Müdavim

İletiler: 1226

Özel mesaj gönder
motion112233 Müdavim
Kolaylıklar diliyorum. Saygılar

İletiTarih: 15 Ocak 2020 02:03
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
archraist
Müdavim

İletiler: 3199

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Kolaylıklar dilerim .

İletiTarih: 15 Ocak 2020 03:01
ZihU
Müdavim

İletiler: 907

Özel mesaj gönder
ZihU Müdavim
Kolay gelsin. Saygılar

İletiTarih: 15 Ocak 2020 07:55
kaanozan
Müdavim

İletiler: 160

Özel mesaj gönder
kaanozan Müdavim
Kolay gelsin.

İletiTarih: 15 Ocak 2020 09:36
Htmakina
Kore Sineması

İletiler: 3592

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Htmakina
Kore Sineması
Kolaylıklar diliyorum.

İletiTarih: 15 Ocak 2020 13:53
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü

İletiler: 18376

facebook twitter Özel mesaj gönder
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü
Kolaylıklar dilerim mbugracelik. Bir süredir beklediğimiz çevirilerdi. Şimdiden teşekkürler. Saygılar

İletiTarih: 15 Ocak 2020 14:11
spoileralert

İletiler: 452

Özel mesaj gönder
spoileralert
Kolay gelsin... Saygılar

İletiTarih: 15 Ocak 2020 18:24
mbugracelik

mbugracelik
4. bölüm çevirisi yüklenmiştir. İyi seyirler dilerim. Saygılar

İletiTarih: 23 Ocak 2020 03:49
mbugracelik

mbugracelik
6. ve 7. bölüm çevirileri de tamamlanmıştır.
İyi seyirler dilerim. Saygılar

DİZİ SAYFASI

NOT: 5. bölüm çevirisi Gökhan Ergüven tarafından en kısa sürede yüklenecektir.

İletiTarih: 31 Ocak 2020 04:00
spoileralert

İletiler: 452

Özel mesaj gönder
spoileralert
Ellerinize sağlık. Saygılar

İletiTarih: 31 Ocak 2020 17:50
Onur Turan
Sinefil Grubu

İletiler: 420

Özel mesaj gönder
Onur Turan Sinefil Grubu
sevgili mbugracelik

öncelikle eline koluna sağlık, gerçekten çevirilerin çok güzel, esprilerin bizde karşılıkları olsun, dil bilgisi ve imla kullanımı olsun gayet yerinde, şahsen çok teşekkür ederim. Saygılar

Sebebi nedir bilmiyorum ama "kalan bütün bölümlere keşke senin güzel çevirilerinle devam etseydik" demek istedim naçizane. Utandı

Diğer açıdan da sen güzel bir sıralamaya oturtup bölümleri arka arkaya izleyebilme şansı sağlamışken,
diğer arkadaş 5.bölümde uzun süre takılı kalacak mı acaba?

Çünkü malum izlerken 4.bölümden sonra 6'ya geçilmiyor. Ama sen bu arada çok sağolasın 6-7'yi bile bitirmişsin. Saygılar

5.bölümün çevirisini hazırlayacak arkadaşı önceden de hatırlıyorum belli bir zamana göre gitmiyordu, uzun zaman sonra yüklediği oluyordu. Yani bilgi almak açısından yine epey bekleyecek miyiz acaba kendisini?

İletiTarih: 01 Şubat 2020 10:30
mbugracelik

mbugracelik
« Onur Turan » yazdı:
sevgili mbugracelik

öncelikle eline koluna sağlık, gerçekten çevirilerin çok güzel, esprilerin bizde karşılıkları olsun, dil bilgisi ve imla kullanımı olsun gayet yerinde, şahsen çok teşekkür ederim. Saygılar

Sebebi nedir bilmiyorum ama "kalan bütün bölümlere keşke senin güzel çevirilerinle devam etseydik" demek istedim naçizane. Utandı

Diğer açıdan da sen güzel bir sıralamaya oturtup bölümleri arka arkaya izleyebilme şansı sağlamışken,
diğer arkadaş 5.bölümde uzun süre takılı kalacak mı acaba?

Çünkü malum izlerken 4.bölümden sonra 6'ya geçilmiyor. Ama sen bu arada çok sağolasın 6-7'yi bile bitirmişsin. Saygılar

5.bölümün çevirisini hazırlayacak arkadaşı önceden de hatırlıyorum belli bir zamana göre gitmiyordu, uzun zaman sonra yüklediği oluyordu. Yani bilgi almak açısından yine epey bekleyecek miyiz acaba kendisini?

Öncelikle güzel sözleriniz için çok ama çok teşekkür ederim. Çevirilerden uzun bir süre uzak kaldıktan sonra, böyle sözler duymak gerçekten büyük bir motivasyon oluyor. Saygılar

Sevgili Gökhan Ergüven ile görüştüm. 5. bölüm çevirisine başlamış. Bugün de zamanını ayarlayabilirse birkaç günde bitirebileceğini düşünüyor. Aksi bir durumda yine haber verecek bana.

Dizi kısa bir ara vermişken çevirileri de güncele yetiştirebilmek için elimden geleni yapacağım. Tekrar teşekkürler ve iyi seyirler. Saygılar

İletiTarih: 01 Şubat 2020 16:58
Onur Turan
Sinefil Grubu

İletiler: 420

Özel mesaj gönder
Onur Turan Sinefil Grubu
« mbugracelik » yazdı:
Öncelikle güzel sözleriniz için çok ama çok teşekkür ederim. Çevirilerden uzun bir süre uzak kaldıktan sonra, böyle sözler duymak gerçekten büyük bir motivasyon oluyor. Saygılar

Sevgili Gökhan Ergüven ile görüştüm. 5. bölüm çevirisine başlamış. Bugün de zamanını ayarlayabilirse birkaç günde bitirebileceğini düşünüyor. Aksi bir durumda yine haber verecek bana.

Dizi kısa bir ara vermişken çevirileri de güncele yetiştirebilmek için elimden geleni yapacağım. Tekrar teşekkürler ve iyi seyirler. Saygılar

Yani biz izleyiciler açısından da sıkıntı tam olarak şu ki;

misal şahsen Pazar sabahı, tatil günü, kahvaltı yaparken bir yandan güzel bir Modern Family keyfi yapalım dedik...
bölümler kısa, arka arkaya 3-4 bölüm izlemeyi düşünürken;

Şimdi mesela sen 4'ü çevirmişsin

6-7'yi de çevirmişsin

ama 5.bölüm için mecburen diğer arkadaşı bekliyoruz ve haliyle diziyi izleme olanağı kalmıyor.

Ayrıca tam olarak ne zaman yükleneceği belli değil.

Yani böyle bölük pörçük olacağına;
hafta bazında 2 senedir düzenli olarak çevirileri yüklenmemiş ve zaten öksüz kalmış bir diziye;
hevesli biri sahip çıkmışken ve işini layıkıyla güzelce yaparken akışı bozmaya hiç gerek yok.

1-2 gün daha bekleyelim o halde ama bir gelişme olmazsa normal senin sağladığın akış devam etmeli.
Zaten izleyici kitlesi için de düzenli yükleme ve tek elden olması daha makbul.

Bizim bugünkü Pazar kahvaltısı & Modern Family keyfi de yalan oldu... Çok üzgün Neyse artık...

İletiTarih: 02 Şubat 2020 10:24
mbugracelik

mbugracelik
8. bölüm çevirisi de yüklenmiştir. Güncel bölüme yetişmemize SON 2!
İyi seyirler dilerim. Saygılar

DİZİ SAYFASI

Not: 5. bölüm çevirisi Gökhan Ergüven tarafından yapılmış ve yüklenmiştir.

İletiTarih: 03 Şubat 2020 02:11
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 32 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2, 3 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film