Giriş Kayıt
Sonic the Hedgehog (2020)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
tayfunerbilen

İletiler: 12

twitter Özel mesaj gönder
tayfunerbilen
 [Çeviri] Sonic the Hedgehog (2020)

Sonic the Hedgehog
2020
Sonic the Hedgehog
Aksiyon / Macera / Komedi / Aile / Bilim-Kurgu99 dk

Yönetmen: Jeff Fowler
Sonic the Hedgehog, peşine düşen yetkililerden kurtulup, şeytani doktorun elinde bulunan yüzükleri geri almaya çalışan Sonic'in hikayesini konu ediyor. Hükümet, insan biçiminde bir kirpi olan Sonic’i yakalamak için peşine düşer. Devlet görevlileri her...
6.5 (158,902 Oy)

Muhtemelen benden daha iyi çevirenler olacaktır ancak kimse konu açmadığı için şansını ilk deneyen ben olmak istedim Gülücük Geçen çevirdiğim bir dizi bölümü vardı mesela, başkası çevireceği için çevirim yayınlanmamıştı. Bu bir nevi üzsede sonra fark ettim ki zaten amaç burada kendini geliştirmek. Bunu yaparkende başkalarını mutlu etmek Gülücük Ben de fırsat buldukça bunu yapmaya çalışacağım. Eminim bir gün o yeşil onay tikini alacağım çevirilerimde Gülücük

İletiTarih: 08 Mart 2020 19:18
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
motion112233
Müdavim

İletiler: 1188

Özel mesaj gönder
motion112233 Müdavim
Kolay gelsin, yalnız popüler film çevirisi pek tavsiye ettiğimiz bir şey değil. Malum, popüler filmleri çevirebilmek için çevirmenler birbirleriyle yarışıyor. Bu yarışa girip yıpranmanızı istemeyiz. Hem ayrıca filmin orijinal DVD baskısı yakında riplenip siteye yüklenecektir diye tahmin ediyorum.

İletiTarih: 09 Mart 2020 01:01
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Htmakina
Kore Sineması
Yorumbaz

İletiler: 3591

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Htmakina
Kore Sineması
Yorumbaz
Kolaylıklar diliyorum.

İletiTarih: 09 Mart 2020 02:22
archraist
Müdavim

İletiler: 3193

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Kolaylıklar dilerim.

İletiTarih: 10 Mart 2020 01:24
SonNefesim
Uzak Doğu Sineması
Güvenilir Yükleyici

İletiler: 1947

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
SonNefesim
Uzak Doğu Sineması
Güvenilir Yükleyici
Kolay gelsin

İletiTarih: 10 Mart 2020 16:10
karga6

İletiler: 7

Özel mesaj gönder
karga6
çok teşekkürler

İletiTarih: 08 Mayıs 2020 05:55
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024