Giriş Kayıt
Project Blue Book (2019)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 11 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Fox_Mulder

İletiler: 14

Özel mesaj gönder
Fox_Mulder
 Project Blue Book (2019)

Merhaba arkadaşlar. Project Blue Book dünya dışı akıllı yaşama ilgi duyanlar için ilgi çekici gelecek bir dizi.
Kimse çevirmediği için 2. sezonun ilk 3 bölümünü ben çevirdim. Ama maalesef artık zamanım olmadığı için çeviremeyeceğim Sümüklü
Umarım bir arkadaş 4. bölümden itibaren çevirir Gülücük

Project Blue Book
2019
Project Blue Book
Dram / Gizem / Bilim-Kurgu / Gerilim45 dk

Yönetmen: Robert Stromberg, Pete Travis, Norma Bailey
"Blue Book" 1950 ve 1960'lı yıllarda UFO karşılaşmalarına ilişkin gizli araştırmalar yapan Amerikalı astronom, profesör ve ufologist Josef Allen Hynek (Aidan Gillen) etrafında dönüyor. ABD Hava Kuvvetleri'nin sponsorluğunda yaptığı en kapsamlı...
7.6 (14,530 Oy)

İletiTarih: 12 Şubat 2020 23:46
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Fox_Mulder

Özel mesaj gönder
Fox_Mulder
2. sezon 4.bölüm çok heyecanlı yerinde kaldı. O yüzden zor da olsa 5. bölümü de çevireceğim inşallah Gülücük

İletiTarih: 18 Şubat 2020 22:30
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7269

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
Çeviri için teşekkürler. Böyle diye diye yavaş da olsa çeviriyi bırakmazsınız umarım. yakaladım

İletiTarih: 18 Şubat 2020 22:42
Fox_Mulder

Özel mesaj gönder
Fox_Mulder
Çeviri işi kesinlikle bir hastalık. Ama zamansızlık da zorluyor. Bakalım ne olacak Gülücük

İletiTarih: 19 Şubat 2020 22:07
Barış K

5. bölümde gelmiş. Eline sağlık dostum. Yavaşta olsa devam edersin umarım çevirilere. Saygılar

İletiTarih: 22 Şubat 2020 22:18
Fox_Mulder

Özel mesaj gönder
Fox_Mulder
Her şey gerçeklerin gizli kalmaması için Gülücük
Bu arada istekli biri olursa ben hemen çekilmeye hazırım.

İletiTarih: 24 Şubat 2020 21:25
Barış K

« Fox_Mulder » yazdı:
Her şey gerçeklerin gizli kalmaması için Gülücük
Bu arada istekli biri olursa ben hemen çekilmeye hazırım.

Azminle, isteğinle son bölüme kadar geldik sayılır. yakaladım Tekrardan teşekkürler çevirilerin için. Saygılar

İletiTarih: 22 Mart 2020 00:44
Fox_Mulder

Özel mesaj gönder
Fox_Mulder
« Barış K » yazdı:
Azminle, isteğinle son bölüme kadar geldik sayılır. yakaladım Tekrardan teşekkürler çevirilerin için. Saygılar

Gerçekten de son bölüme geldik. Bu konulara ilgim olmasa çoktan bırakmıştım herhalde.Çeviri açısından bitiyor diye
seviniyorum, ama sezon biteceği için de üzülüyorum. Bildiğim kadarıyla bu türde bir dizi yok şu an. Siz destekleyenlere
ve bu diziyi seyredenlere de ben teşekkür ederim Bay Bay

İletiTarih: 23 Mart 2020 00:15
iTouchShine

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
iTouchShine
« Fox_Mulder » yazdı:
Gerçekten de son bölüme geldik. Bu konulara ilgim olmasa çoktan bırakmıştım herhalde.Çeviri açısından bitiyor diye
seviniyorum, ama sezon biteceği için de üzülüyorum. Bildiğim kadarıyla bu türde bir dizi yok şu an. Siz destekleyenlere
ve bu diziyi seyredenlere de ben teşekkür ederim Bay Bay

Hocam siz olmasanız valla izleyemeyeceğiz. Şimdiden çok teşekkürler. Umarım yakın zamanda tamamlanır da finali seyretmek nasip olur. Saygılar

İletiTarih: 29 Mart 2020 01:17
Fox_Mulder

Özel mesaj gönder
Fox_Mulder
« iTouchShine » yazdı:
Hocam siz olmasanız valla izleyemeyeceğiz. Şimdiden çok teşekkürler. Umarım yakın zamanda tamamlanır da finali seyretmek nasip olur. Saygılar

Aslında sezonun son bölümünü dün tamamlamayı planlıyordum ama beklemediğim işler hep araya girdi/giriyor. Sümüklü İnşallah yarın akşama bitireceğim.

İletiTarih: 29 Mart 2020 09:57
Htmakina
Kore Sineması

İletiler: 3592

Htmakina
Kore Sineması
Kolaylıklar diliyorum.

İletiTarih: 30 Mart 2020 00:50
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 11 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film