Giriş Kayıt

Penny Dreadful: City of Angels'tan İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 14 Ocak 2020 13:08

962 

resim

Penny Dreadful’un spin-off dizisi olan Penny Dreadful: City of Angels’tan ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. İzleyicileri 1938 yılının Los Angeles’ına götürecek dizi, 26 Nisan’da izleyici ile buluşacak.

Dr. Frankenstein, Dracula, Dorian Gray gibi korku edebiyatının önemli karakterlerini aynı çatı altında buluşturan Penny Dreadful‘un spin-off dizisi olan Penny Dreadful: City of Angels, bu yıl izleyiciler ile buluşacak.

Heyecanla beklenen diziye ev sahipliği yapan Amerikan kablolu kanalı Showtime, televizyon kanallarının ve dijital platformların yeni projelerini tanıttığı TCA’de Penny Dreadful: City of Angels’ı da görücüye çıkardı. Diziden ilk tanıtım fragmanını yayınlayan Showtime, bu fragmanla birlikte dizinin yayın tarihini de açıkladı. Heyecanla beklenen Penny Dreadful: City of Angels, 26 Nisan‘da izleyici ile buluşacak.

Oscar adayı senarist John Logan‘ın yaratıcısı olduğu Penny Dreadful, Victoria dönemi Londra’sında geçen mistik bir hikâye anlatıyordu. Yine Logan tarafından hazırlanan spin-off dizisi ise izleyicileri 1938 yılının Los Angeles’ına götürecek ve yeni karakterlere odaklanacak.

resim

Dizi, 1938’de politik ve sosyal açıdan gergin bir dönemden geçen Los Angeles’ta başlıyor. Korkunç bir cinayetin işlenmesiyle beraber şehir karışırken, Dedektif Tiago Vega kendisini Los Angeles’ın zengin tarihinin yansıması olan bir gizemin içerisinde buluyor. Vega, şehrin ilk otoyollarının inşa edilmesinden Meksikalı Amerikalıların engin kültürüne, Nazilerin tehlikeli casusluk faaliyetlerinden Evanjelistlerin yayılma faaliyetlerine kadar çok çeşitli olayların ortasında kalacaktır. Çok geçmeden de Tiago’nun ve ailesinin çok güçlü bir düşmanla baş etmesi gerekecektir.

Hikâyenin merkezinde yer alan Dedektif Tiago Vega’ya It Follows ve Don’t Breathe filmleriyle tanınan Daniel Zovatto hayat veriyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Zovatto’ya Natalie Dormer, Nathan Lane, Jessica Garza, Kerry Bishé, Ethan Peck, Adriana Barraza, Michael Gladis, Dominic Sherwood, Johnathan Nieves, Piper Perabo, Amy Madigan ve Lorenza Izzo eşlik ediyor.

John Logan’ın yaratıcısı ve dizi sorumlusu olduğu Penny Dreadful: City of Angels’ın yürütücü yapımcıları arasında, orijinal serinin de yapımcılığını üstlenen usta yönetmen Sam Mendes de yer alıyor.

26 Nisan’da ekranlara gelecek diziden yayınlanan ilk tanıtım fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Penny Dreadful: City of Angels
2020
Penny Dreadful: City of Angels
Dram / Fantastik / Korku / Gerilim60 dk

Yönetmen: Sheree Folkson, Paco Cabezas, Roxann Dawson
Penny Dreadful: City of Angels, 1938’de politik ve sosyal açıdan gergin bir dönemden geçen Los Angeles’ta başlıyor. Korkunç bir cinayetin işlenmesiyle beraber şehir karışırken, Dedektif Tiago Vega kendisini Los Angeles’ın zengin tarihinin yansıması olan...

Kaynak: FilmLoverss

Yorumunuz

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film