Giriş Kayıt
Don Giovanni (2008)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
manuel mandalina

İletiler: 160

twitter Özel mesaj gönder
manuel mandalina
 [Tamamlandı] Don Giovanni (2008)
Opera / Performans Kaydı

Don Giovanni
2008
Don Giovanni
Müzik202 dk

Yönetmen: Robin Lough
W. A. Mozart’ın ünlü operasından uyarlanan Don Giovanni, İspanya’da yaşayan çapkın bir adamın hikayesini konu ediyor. Don Giovanni, kadın avcısı olan bir adamdır. Sürekli farklı kadınlarla flört eden adamın aklında bu sefer, Donna Anna vardır. Donna...
8.9 (19 Oy)

Aslında film değil ama yine en yakın olduğu kategori bu sayılır. Çevirmen değilim. Az bir İngilizce bilgimle kendim izlemek için basit bir alt yazı olacağını düşünerek başladım. O kadar basit değilmiş ama bu işin genel olarak o kadar zor olmadığını da görmüş oldum. Sözlük kullanıp cümleleri anlamlandırmaya çalışıyorum. Bazen tek tek her sözcüğün anlamını bilseniz de cümle hiçbir şey ifade etmeyebiliyor. Böyle zorluklar olunca arkadaşıma soruyorum. Birçoğunu açıklıyor ama bazı cümleler de kendiliğinden saçma, yapacak bir şey yok. Şu an yarısından fazlasını bitirdim ama belli ki çok iyi bir bütün oluşmayacak sonunda, o yüzden kontrol edip, izleyip düzenleyeceğim. Mümkün olan en az hata ve eksikle yüklemeye çalışacağım.

İletiTarih: 21 Eylül 2019 16:46
En son manuel mandalina tarafından 28 Eylül 2019 00:21 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
motion112233
Müdavim

İletiler: 1229

Özel mesaj gönder
motion112233 Müdavim

@manuel mandalina
İletiTarih: 21 Eylül 2019 22:47
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
manuel mandalina

manuel mandalina

Evet bu. Siz mi eklediniz? Teşekkür ederim.

İletiTarih: 21 Eylül 2019 22:51
RagnarLothbrok

İletiler: 232

RagnarLothbrok
Bahsettiğiniz "Don Giovanni, W. A. Mozart, Salzburg Festival 2008, BD" yoksa ?

@manuel mandalina
İletiTarih: 21 Eylül 2019 22:56
RagnarLothbrok

İletiler: 232

RagnarLothbrok
Re: Don Giovanni (2008)
Opera / Performans Kaydı

« manuel mandalina » yazdı:
Don Giovanni
2008
Don Giovanni
Müzik202 dk

Yönetmen: Robin Lough
W. A. Mozart’ın ünlü operasından uyarlanan Don Giovanni, İspanya’da yaşayan çapkın bir adamın hikayesini konu ediyor. Don Giovanni, kadın avcısı olan bir adamdır. Sürekli farklı kadınlarla flört eden adamın aklında bu sefer, Donna Anna vardır. Donna...
8.9 (19 Oy)

Aslında film değil ama yine en yakın olduğu kategori bu sayılır. Çevirmen değilim. Az bir İngilizce bilgimle kendim izlemek için basit bir alt yazı olacağını düşünerek başladım. O kadar basit değilmiş ama bu işin genel olarak o kadar zor olmadığını da görmüş oldum. Sözlük kullanıp cümleleri anlamlandırmaya çalışıyorum. Bazen tek tek her sözcüğün anlamını bilseniz de cümle hiçbir şey ifade etmeyebiliyor. Böyle zorluklar olunca arkadaşıma soruyorum. Birçoğunu açıklıyor ama bazı cümleler de kendiliğinden saçma, yapacak bir şey yok. Şu an yarısından fazlasını bitirdim ama belli ki çok iyi bir bütün oluşmayacak sonunda, o yüzden kontrol edip, izleyip düzenleyeceğim. Mümkün olan en az hata ve eksikle yüklemeye çalışacağım.

Altyazıyı tam yükleyecekken yüklediniz kolaylıklar dilerim Saygılar

İletiTarih: 21 Eylül 2019 23:04
manuel mandalina

manuel mandalina
Re: Don Giovanni (2008)
Opera / Performans Kaydı

« Floki47 » yazdı:
Altyazıyı tam yükleyecekken yüklediniz kolaylıklar dilerim Saygılar

Kusura bakmayın artık, bu zevkten mahrum etmek istemezdim sizi Melek ama.. Teşekkür ederim.

İletiTarih: 21 Eylül 2019 23:07
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film